ریزش بهمن در پاکستان + عکس و تعداد کشته ها و جزدیات حادثه

ریزش بهمن در پاکستان ۱۲ قربانی گرفت

ریزش بهمن در پاکستان : بر اثر ریزش بهمن در منطقه «چترال» و اسکردو پاکستان بیش از ۱۲ نفر کشته شدند.

به گزارش شهر مطلب به نقل از خبرگزاری فارس: بر اثر ریزش بهمن در منطقه چترال پاکستان بیش از ۷ نفر کشته شدند. این در حالی است که کمبود امکانات پزشکی در منطقه اسکردو سبب شد ۵ نفر جان خود را بر اثر ریزش برف و سرمای شدید از دست بدهند.

بر اثر ریزش بهمن در منطقه چترال ۱۵ نفر زیر برف‌ها مدفون شدند که تا کنون جسد ۷ نفر کشف شده است و تلاش برای یافتن بقیه قربانیان این حادثه ادامه دارد.

حال ۲ نفر از زخمی‌های حادثه ریزش بهمن در چترال وخیم گزارش شده است و نیروهای امدادی آنها را به بیمارستان مرکزی پیشاور انتقال دادند.

ریزش بهمن در منطقه چترال از توابع ایالت خیبرپختونخواه از روز گذشته آغاز شد و امروز نیروهای ارتش برای امداد رسانی وارد این منطقه شده‌اند.

از طرفی ریزش بهمن در منطقه اسکردو از توابع گیلگت و بلتستان ارتباط زمینی ۳ روستا را قطع کرد و ۵ نفر بر اثر کمبود امکانات پزشکی جان خود را از دست دادند.

ارتباط روستاهای کتی‌شو، داپا و چهت پا واقع در اسکردو با سایر مناطق قطع شده است و پیش‌بینی می‌شود کمبود امکانات پزشکی همچنین مواد خوراکی تعداد قربانیان سرمای شدید و بهمن در این منطقه را افزایش دهد.

حتما بخوانید :  جزئیات انفجار در نزدیکی پارلمان افغانستان + تعداد کشته ها

به دلیل صعب العبور بودن مسیر، نیروی امدادی نتوانسته‌اند خود را به اسکردو برسانند و حال بیشتر مصدومان که از ریزش بهمن جان سالم به در برده‌اند وخیم گزارش می‌شود.

عکس های ریزش بهمن در پاکستان