زایمان در هواپیما و در حین پرواز خبر ساز شد + عکس و جزئیات

وضع حمل یک زن باردار در وسط هواپیما

زایمان در هواپیما : برخی از خانم ها ساعت دقیق و روز زایمان خود را نمی دانند تا بر این اساس مسافرت یا خرید خود را به عقب بندازند یک زن حامله جوان که در خطوط پرواز ترکیه در حال سفر بود زایمان نمود و همه مهمانداران و خدمه هواپیما در این امر به او کمک کردند که او بچه اش را سالم به دنیا بیاورد این زن بی حال بر روی صندلی افتاده بود ولی مهمانداران هواپیما از نوزاد و خودش مراقبت نمودند تا به مقصد برسد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتروضع حمل یک زن باردار در وسط هواپیما را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

زاییدن زن باردار در هواپیما خطوط هوایی ترکیه یک خانم باردار مجبور شد فرزندش را به دنیا آورد.

این زن باردار در هنگام پرواز در هواپیمای ترکیه‌ای درد زایمان گرفت و مجبور شد در حین پرواز فرزندش را به دنیا آورد.

این اتفاق در حین پرواز از کوناکری به آواگادوگو رخ داد و خدمه پرواز و مهمانداران و همه پرسنل این خطوط هوایی به این خانم کمک کنند تا وی به سلامتی و در آرامش فرزندش را به دنیا آورد.

بعد از فارغ شدن این خانم باردار مهمانداران با خوشحالی گرد این نوزاد عجول و موجود دوست داشتنی جمع شدند و با بغل کردن و در آغوش گرفتن وی عکس یادگاری بگیرند.

حتما بخوانید :  ناخن بلند دختر در اینستاگرام سوژه جنجالی شد + عکس

این نوزاد هیچ وقت فکر نمیکرد در جایی مثل هواپیما و در بین زمین و هوا به دنیا بیاد و هنگامی که بزرگ شد از این وضع متولد شدن شگفت زده خواهد شد و میتوان گفت جزو نوادر تولدهای عجیب به شمار خواهد آمد.

پزشک این خطوط هوایی به این زن کمک کرد تا فرزندش را سالم به دنیا آورد.

در عکس‌های زیر میتونید مادر و کودک سالم را ببینید و همینطور خوشحالی مهمانداران بچه به بغل که با این کوچولو عکس یادگاری گرفتند.

زاییدن زن باردار در هواپیمای ترکیه‌ای

زاییدن زن باردار در هواپیمای ترکیه‌ای

زاییدن زن باردار در هواپیمای ترکیه‌ای


حتما بخوانید :  نقاشی با تکه های کاغذ و چسب ( تصاویر خلق نقاشی های شگفت انیگز )