درخواست جنجالی دونالد ترامپ از زنان فاحشه یک هتل + عکس

ماجرای ادرار کردن فاحشه های دونالد ترامپ روی تخت هتل

زنان فاحشه : ماجرای فوق جنجالی که در آن دونالد ترامپ در هتل معروف مسکو چندین فاحشه جنسی را به کار گرفت تا روی تخت دو نفره یک اتاق در هتل ادرار کنند. این کار انتقامی بود از باراک اوباما و میشل اوباما که قبلا در آن اتاق اقامت داشتند. گفته شده که دونالد ترامپ در هتل ریتز مسکو که هر شب اقامت در آن ۱۴ هزار پوند هزینه برمی‌دارد،

به چند کارگر جنسی پول داده تا بر روی تخت محل استراحت باراک و میشل اوباما “ادرار کنند.” اما “سوئیت ریاست جمهوری” هتل ریتز مسکو چگونه است؟ این اتهامات جنجالی در جریان ملاقات ترامپ و مقامات امنیتی ایالات متحده به دونالد ترامپ منتقل شده است. در این جلسه به او گفته شده که ممکن است جاسوس‌های روسی اطلاعات شخصی و مالیِ تلافی‌جویانه علیه ترامپ داشته باشند.

ماجرای ادرار کردن فاحشه های دونالد ترامپ روی تخت هتلدر گزارش میرر آمده که دونالد ترامپ که به شدت از باراک و میشل اوباما متنفر است به چند کارگر جنسی پول داده تا در مقابلش “شو” اجرا کنند. هتل ریتز-کارلتون مسکو طراحی ایتالیایی دارد و از نمای سراسر شیشه‌ای آن می‌توان کرملین، میدان سرخ و کلیسای جامع سنت باسیل را مشاهده نمود.

خانواده باراک اوباما، ریاست جمهوری ایالات متحده، در جریان سفر ماه ژوئیه سال ۲۰۰۹ به مسکو سفر کرد و در این هتل اقامت داشت. دونالد ترامپ نیز برای برگزاری مراسم ملکه زیبایی جهان در سال ۲۰۱۳ به آنجا سفر کرد. گزارش‌ها اما حاکی از آن است که جاسوس‌های روسی چند دوربین و میکروفون مخفی در آن اتاق کار گذاشته بودند تا ببینند چه اتفاقاتی در آنجا رخ می‌دهد.

حتما بخوانید :  تولد نوزاد 7 کیلویی و سنگین‌ وزن‌ ترین نوزاد جهان + تصاویر

 

گفتنی است هتل ریتز کارلتون مسکو در سال ۲۰۱۵ مطابق استانداردهای لوکس مجددا تحت بازسازی قرار گرفت. مشتریان “سوئیت ریاست جمهوری” می‌توانند از وجود نمایشگر ۴۲ اینچ، سیستم استریوی فوق هوشمند، وان حمام مرمر، سونا و لوازم لوکس حمام نهایت استفاده را ببرند. در این گزارش محرمانه که توسط بازفید منتشر شده،

آمده است: «رفتار (منحرفانه) ترامپ در مسکو شامل اقامت در سوئیت ریاست جمهوری هتل ریتز کارلتون مسکو، محل اقامت باراک و میشل اوباما (که ترامپ از آن‌ها به شدت متنفر است) در جریان سفر رسمی به مسکو و آلوده کردن تختشان از طریق استخدام چند کارگر جنسی برای نمایش شو (ادرار) بر روی تخت بوده است.»

ماجرای ادرار کردن فاحشه های دونالد ترامپ روی تخت هتل

کرملین، میدان سرخ و کلیسای جامع سنت باسیل، نمای بیرون هتل ریتز مسکو

 

در ادامه گزارش آمده است: «گفته شده که آن هتل تحت کنترل سرویس امنیت فدرال روسیه (FSB) بوده و چندین میکروفون و دوربین مخفی برای ثبت تمام اتفاقات در آنجا کار گذاشته شده بود.»

البته دونالد ترامپ با استفاده از عبارت “اخبار جعلی” و “بازی سیاسی” این اتهامات را انکار کرده است. همچنین گفته شده که یادداشت‌های یک مامور اطلاعاتی بریتانیایی که با منابع روسی ارتباط داشته، منشا این اطلاعات حساس بوده است. در پی این گزارش، FBI به دنبال بررسی صحت و سقم این قضیه است.

حتما بخوانید :  حاشیه های بازی پرسپولیس و الریان قطر + تصاویر

 

علاوه بر آن، می‌توان به وضوح متوجه شد که روسیه بر ضد هر دو حزب سیاسی آمریکا اطلاعات زیادی داشته اما ترجیح داده که فقط اطلاعاتی را منتشر کند که به ضرر هیلاری کلینتون و دموکرات‌ها است. گفتنی است سخنگوی FBI و اداره‌کننده اطلاعات ملی از اظهار نظر در این مورد خودداری کرده‌اند.

درخواست ترامپ از زنان فاحشه در هتل

ماجرای ادرار کردن فاحشه های دونالد ترامپ روی تخت هتلترامپ برای برگزاری مسابقات ملکه زیبای جهان در سال ۲۰۱۳ به مسکو سفر کرده بود

ماجرای ادرار کردن فاحشه های دونالد ترامپ روی تخت هتل

خانواده باراک اوباما در هتل ریتز مسکو

ماجرای ادرار کردن فاحشه های دونالد ترامپ روی تخت هتلزنان فاحشه

ماجرای ادرار کردن فاحشه های دونالد ترامپ روی تخت هتلماجرای ادرار کردن زنان فاحشه

ماجرای ادرار کردن فاحشه های دونالد ترامپ روی تخت هتلنمای بیرون هتل ریتز مسکو

ماجرای ادرار کردن فاحشه های دونالد ترامپ روی تخت هتل

ماجرای ادرار کردن فاحشه های دونالد ترامپ روی تخت هتل