زنان هالیوود با عادت های بد رو بیشتر بشناسید + عکس

عادت های نادرست جذاب ترین زنان هالیوودی

زنان هالیوود با عادت های بد : باید بدانید که زیبایی همۀ وقت نشانه کامل بودنِافراد نیست افراد خوشگل همۀ وقت قابل ستایش میباشند اما نه از همۀ لحاظ چون ممکن هست که اخلاق هاي بدیِ نیز داشته باشند. شاید تصور کنید که این زنانِ خوشگل و مشهور هیچ نقص و ایرادی در سبک زندگی شان ندارند. اما انها هم مانند همۀ یکسری ایرادات و عادت هاي بد در سبک زندگی شان دارند.

بریتنی اسپیرز و الیویا وایلد

عادت های نادرست جذاب ترین زنان هالیوودیعادت جویدن ناخن عادت بدی که این هنرمندان خوشگل دارند جویدن ناخن هاست. انها خودشان هم به این عادت خودِ واقف میباشند و تلاش زیادی هم برای ترک آن کرده اند اما باز هم به محض اینکه بازرسی خود را از دست میدهند دوباره این عادت برمی گردد.

سارا جسیکا پارکر و هلی بری

عادت های نادرست جذاب ترین زنان هالیوودیعادت کندن لب ها از بدترین عادت هاي این دو بازیگر مشهور کندن پوست لب هست. هلی بری بارها تصمیم گرفته با بهره گیری از بالم لب این عادت را ترک کند اما بلافاصله فراموش کرده و دوباره آن را تکرار می‌کند.

ریحانا و کایلی جنر

عادت های نادرست جذاب ترین زنان هالیوودیعادت اعتیاد به شبکه هاي مجازی ریحانا زندگی بدون شبکه هاي مجازی را حتی نمیتواند تصور کند. شاید علت اعتیاد ترس از دست دادن شهرتش باشد. از طرفی کایلی جنر اعتراف کرده هست که اعتیاد به شبکه هاي مجازی باعث اعتیاد او به تزریق هاي زیبایی نیز شده هست و به گفته او شبکه هاي مجازی همه ي چیز اوست.

حتما بخوانید :  تیپ زمستانی آنجلینا جولی در روزهای کریسمس با دخترش + عکس

باربارا استرایسلند و میلا کونیس

عادت های نادرست جذاب ترین زنان هالیوودیعادت غذا هاي فانتزی باربارا استرایسلند میتواند بدون وقفه دونات و غلات صبحانه شیرین بخورد به طوری که به راحتی می‌تواند در عرض چند هفته چندین کیلوگرم وزن اضافه کند. میلا کونیس نیز اعتراف کرده هست که تنها به دلیل نقش هایش در فیلم ها لاغر میشود در غیر اینصورت نمی‌تواند به سراغ همبرگر و غذا هاي خوشمزه چینی نرود.

لانا دل ری و کاترین هیگل

عادت های نادرست جذاب ترین زنان هالیوودیعادت سیگار کاترین هیگل بارها تصمیم گرفته هست که این عادت بد را ترک کند اما هنوز نتوانسته. لانا دل ری هم اعتراف کرده که نمی‌تواند روزش را بدون یک فنجان قهوه و یک سیگار شروع نکند. با این وجود این عادت روی صدای او هیچ تاثیری نمیگذارد.

کامرون دیاز و کتی پری

عادت های نادرست جذاب ترین زنان هالیوودیعادت وسواس کامرون دیاز در مکان هاي عمومی آرامش ندارد. او و هیچوقت دست هایش را به دستگیره در نمیزند و در را با آرنجش باز میکند. کتی پری همۀ وقت} همراه خودش مسواک دارد و روزی شش مرتبه دندان هایش را مسواک می‌زند.

جسیکا سیمپسون و ادل

عادت های نادرست جذاب ترین زنان هالیوودیعادت آدامس جویدن ادل همۀ وقت} بعد از اجرا آدامس می جود جسیکا سیمپسون معتاد آدامس نیکوتین هست. نکته دیدنی این هست که جسیکا هرگز تا کنون سیگار نکشیده اما معتاد این نوع آدامس هست.

کایرا نایتلی و هلن میرن

عادت های نادرست جذاب ترین زنان هالیوودیعادت ناسزا گویی هلن میرن هیچوقت نمی‌تواند احساسش را پنهان کند و هر چه در ذهن دارد به زبان می آورد. کایرا نایتلی صدای دلنشینی دارد اما از آن برای ناسزاگویی بهره گیری می‌کند. هر دو این عادت را دارند ولی هیچکدام متوجه الفاط نادرستی که به زبان می آورند نیستند.

حتما بخوانید :  بازیگران و هنرمندان در انتخابات 96 + تصاویر و حاشیه های اینستاگرامی

ویکتوریا بکهام و کریستینا آگیلرا

عادت های نادرست جذاب ترین زنان هالیوودیعادت خرید ویکتوریا بکهام اعتراف کرده هست که سالیانه ۱۵۰ هزار دلار پول خرج لباس هایش می‌کند و وقتی لباسی ببیند که دوست دارد از آن در رنگ هاي گوناگون می‌خرد. کریستینا آگیلرا نیز همینطور.

جنیفر لوپز و سوفیا ورگارا

عادت های نادرست جذاب ترین زنان هالیوودیعادت قهوه شاید علت جوانی و زیبایی جنیفر لوپز و سوفیا این عادت باشد. به هر حال هر دوی آنها نمی‌توانند روزشان را بدون یک فنجان قهوه شروع کنند.