زنان کشته شده در حادثه تروریستی تهران + عکس و بیوگرافی زنان شهید

تصاویر زنان ایرانی کشته شده در حمله تروریستی به مجلس تهران

زنان کشته شده در حادثه تروریستی تهران : در حمله تروریستی داعش به تهران خیلی از افراد کشته و مجروح شدند در این حادثه دو نفر خانم هم در مجلس شهید شدند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تصاویر زنان ایرانی کشته شده در حمله تروریستی به مجلس تهران را در سایت شهر مطلب خواهید دید با ما همراه باشید.

حادثه تلخ حمله تروریستی روز ۱۷ خرداد دل مردم ایران را به درد آورد داعش همچنان به جنایات خود ادامه می دهد گروهک داعش به دستور ابوعایشه وارد ایران شده و توانستند دست به جنایاتی در تهران بزنند در این حادثه دو نفر از خانم ها هموطنمان به شهادت رسیدند دو زن کشته شده در مجلس هر دو لرستانی بوده اند ، معرفی و عکس دو زن به شهادت رسیده در مجلس به دست تروریست های داعش نام این دو زن هانیه اکبریان و مهدیه هراتی که هر دو لرستانی بودند.

دو زن کشته شده در مجلس

مهدیه هراتی استاد دانشگاه و از فعالان‌مدنی انجمن پایان کارتن‌خوابی لرستان یکی از جان‌باختگان مجلس بوده است.

در جریان حمله تروریستی دیروز مهدیه هراتی “متولد ۱۳۶۴” مدرس دانشگاه علمی کاربردی لرستان که برای دیدار با وی به خانه ملت مراجعه کرده بود به فیض شهادت نائل آمد.

حتما بخوانید :  ریختن پول روی سر قاری قرآن در جشن عروسی + فیلم

عکس مهدیه هراتی

بانوی به شهادت رسیده در مجلس

1026903760 samatak com زنان کشته شده در حادثه تروریستی تهران + عکس و بیوگرافی زنان شهیدهانیه اکبریان “متولد ۱۳۵۹” از نیروهای حق‌التدریسی نهضت سوادآموزی که به گفته خداکرم غلامی معاون فرماندار دلفان برای پیگیری وضعیت سوادآموزان به مجلس شورای اسلامی مراجعه کرده بود به دست تروریست‌ ها به شهادت رسید.

عکس هانیه اکبری

بانوی به شهادت رسیده در مجلس

977808775 samatak com زنان کشته شده در حادثه تروریستی تهران + عکس و بیوگرافی زنان شهیددر پی حمله تروریستی روز گذشته به مجلس شورای اسلامی جمعی از هم‌وطنان به شهادت رسیدند که در این بین دو بانوی لرستانی که برای پیگیری امور خود به مجلس شورای اسلامی مراجعه کرده بودند نیز به فیض شهادت نائل آمدند.


حتما بخوانید :  آرایش زنان در کشورهای مختلف جهان اینگونه است + عکس