زندگی بدون غذا برای این دختر عادی شده + داستان عجیب و تصاویر

زندگی بدون غذای دختر جوان

زندگی بدون غذا و آب آنهم به مدت ۹ سال هیچ مشکلی در جسم و روح دختر ۱۸ ساله ایجاد نکرده است . پزشکان با انجام آزمایشات و بررسی های دقیق حیرت زده شده اند.

1

داستان عجیب دختر اتیوپیایی زندگی بدون غذا

زندگی بدون غذا و آب دختر ۱۸ ساله اهل کشور اتیوپی پزشکان را حیرت زده ساخته است . پزشکانی که اومبائو را معاینه کرده اند، بدون اینکه بتوانند دلیل زنده ماندن وی را تشریح کنند، اعتراف کرده اند که اثری از غذا و آب در معده اش پیدا نکرده اند.

زندگی بدون غذا

راز عجیب سلامتی دختر ۱۸ ساله و ۹ سال زندگی بدون غذا و آب

 

اومبائو درپاسخ به اینکه چرا غذا نمی خورد، گفته است:«به خوردن غذا تمایل و اشتهایی ندارم. او افزوده است که کاملا سالم است و از هیچ مشکل جسمی رنج نمی برد و تنها گاهی که احساس سردرد می کند، مسکن مصرف می کند.

او اکنون در کنار پسر عمو و همسرش در آدیس آبابا زندگی می کند و دو ماه پیش از شهر «کونتا» در جنوب شرقی اتیوپی به پایتخت آمده است تا ادامه تحصیل دهد.

همسر پسر عموی امبائو درباره وی می گوید:من خانه دارم به همین دلیل تمام روز در خانه هستم و تاکنون ندیده ام که اُومبائو چیزی بخورد یا بنوشد.او حتی حمام هم نکرده است.

حتما بخوانید :  هنگام پرواز چه اتفاقات شگفت انگیزی برای بدن شما می افتد + عکس

پس از انتشار خبر این دختر اتیوپیایی در شبکه های مجازی و رسانه های خبری، دکتر «هینوم ویساها» پزشک یکی از بیمارستان های آدیسا بابا پس از معاینه اومبائو به خبرگزاری آناتولی گفته است:از نظر پزشکی بدون غذا زندگی کردن غیرممکن است. اومبائو را معاینه کردیم اما به هیچ نتیجه ای نرسیدیم.

این پزشک در ادامه می گوید:در آزمایش ها هیچ اثری از غذا در معده این دختر ندیدیم. هیچ اثری در جسم وی که نشان دهد او در یک هفته اخیر غذا خورده ، پیدا نکرده ایم.

عکس دختر بدون غذا

2

زندگی دختر عجیب بدون غذا و نوشیدنی

3

تصاویر زندگی دختر بدون غذا خوردن

4

دختر جوان در حال فعالیت روزانه بدون خوردن غذا

5

زندگی بدون خوردن غذا

6

تصاویر نتیجه آزمایشات پزشکی و زندگی سالم دختری بدون غذا و آب

7

حتما بخوانید :  معماری حبابی و جالب خانه ها و ساختمان ها در جهان + تصاویر