زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شده

عکس های زندگی در کره شمالی

زندگی در کره شمالی : در گوشه کنار جهان کشورهای مختلفی وجود دارند که هر یک سیاست های خاص خود را دنبال می کنند. برخی ها ترجیح می دهند با دیگر کشورها همسو شوند و برخی دیگر راه خودشان را در پیش می گیرند. در این میان راه و روش کره شمالی با دیگر سرزمین ها متفاوت است و به نظر می رسد که این کشور بیش از هر جای دیگری به دنبال جنگ و درگیری می گردد.

gettyimages 485162670 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شده

تصاویر زندگی در کره شمالی

سیاست های منزوی کننده کیم جونگ اون رهبر جوان کره شمالی، ارتباط این سرزمین را با دیگر نقاط جهان قطع کرده است. بازدید کنندگان پس از ورود به این کشور، حق عکس گرفتن ندارند. ماموران محلی تلفن همراه و دیگر وسایل دیجیتالی شما مانند دوربین، تبلت و کارت حافظه را مورد بازرسی قرار می دهند تا از عدم وجود محتوای ممنوعه در آن ها اطمینان حاصل کنند.

عکاسی به نام ژیائولو چو که یک سال و نیم پیش از طریق قطار به کره شمالی سفر کرده، با استفاده از تلفن همراه خود از زندگی روزمره ساکنان این سرزمین عکس گرفته است. اگر چنین کاری با استفاده از دوربین های باکیفیت انجام می گرفت، مردم محلی ماجرا را به پلیس گزارش می دادند. برخی از تصاویر در درگیری با پلیس از بین رفته اند، اما وی موفق شده تعدادی از آن ها را همراه خود بیاورد.

در ادامه از شما دعوت می کنیم عکس ها را ببینید تا با زندگی روزمره و عادی در کره شمالی آشنا گردید.

زندگی مردم در کره شمالی

500 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهآقای چو برای سفر خود راه زیادی را پیموده است.

501 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهبیشتر گردشگران چینی توسط قطار و از طریق شهر سینوئیجو خودشان را به کره شمالی می رسانند. برخی ها نیز مسافرت هوایی به پیونگ یانگ را ترجیح می دهند. اما عکاس سفر خود را از طریق روسیه انجام داده تا بتواند به بندر شمالی تومانگنگ دسترسی داشته باشد.

حتما بخوانید :  عکس های اینستاگرام 2016 که برترین عکس های سال شدند + تصاویر

502 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهقطاری که از این نقطه به سمت پایتخت کره شمالی حرکت می کند، یک روز دیرتر راه می افتد. این سفر به خاطر درگیری های بین این کشور و کره جنوبی لغو شد.

503 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهوی یک روز کامل فرصت داشته که در خیابان ها پرسه بزند و عکس بگیرد.

504 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهعده زیادی از مردم با فقر دست و پنجه نرم کرده و برای دریافت پول التماس می نمایند.

505 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدههیچ فرد چاقی در این کشور وجود ندارد و همه لاغر هستند.

506 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهبسیاری مجتمع های اقامتی فرسوده هستند و نیاز به تعمیرات دارند.

507 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهدر ایستگاه قطار تصویر بزرگی از رهبران سابق کره شمالی و عبارت «زنده باد» دیده می شود.

508 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهشب هنگام تنها این قاب های مقدس روشن هستند و باقی شهر به خاموشی مطلق فرو می رود.

509 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهعکاس یاد شده روز بعد به سمت پایتخت حرکت نمود.

510 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهیک مامور تبلت وی را بررسی می کند تا خیالش از بابت فعال نبودن سیستم ناوبری راحت شود. دولت مرکزی سیگنال ها را به عنوان اقدامی امنیتی مسدود کرده است.

511 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهلپتاپ و دوربین دی اس ال آر نیز از جمله دستگاه هایی بودند که مورد بازرسی قرار گرفتند. ظاهرا به غیر از مک بوک، این مامور مشکلی با استفاده از سایر دستگاه ها نداشته است.

512 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهحرکت طولانی مدت قطار باعث شد که عکاس بتواند زندگی روزمره را به تصویر بکشد. در اینجا پسری را در حال جمع کردن چوب های ذرت را مشاهده می کنید.

513 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهبسیاری از مردم از دوچرخه برای رفت و آمد استفاده می کنند.

514 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهبرخی از صحنه ها و منظره ها در نوع خود عجیب هستند. در اینجا کودکانی را مشاهده می کنید که بعد از ظهر خودشان را در آب می اندازند.

515 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدههر زمانی که قطار در ایستگاهی توقف می نمود، فقر و شرایط بد زندگی در کره شمالی خود نمایی می کرد. پسر کوچکی که در ایستگاه شهر هام هونگ برای پول التماس می کند را مشاهده می کنید.

516 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهسربازان ارتش خلق کره شمالی که روی راه آهن به استراحت می پردازند.

حتما بخوانید :  پنجره فولاد جدید حرم امام رضا (ع) نصب شد + تصاویر نصب پنجره فولاد جدید

517 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهدوربین های دی اس ال آر بسیار مشخص هستند و در صورت استفاده از آن ها، مردم ماجرا را به پلیس گزارش می دهند. به همین دلیل آقای چو ترجیح داده که با تلفن هوشمند خود صحنه ها را شکار کند.

518 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهبا این حال تعدادی از افراد محلی کارهای او را به پلیس گزارش دادند. پلیس جلوی وی را گرفته و موبایل را مورد بازرسی قرار داده است. آقای چو ببشتر عکس ها را پنهان کرده، اما برخی از آن ها پاک شدند.

519 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهدفتر گردشگری بازدید کنندگان را تشویق می کند که از گروه های تمرینی دانش آموزی عکس بگیرند. آن ها خودشان را برای جشن هفتادمین سالروز تاسیس حزب کارگران آماده می کنند.

520 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهتظاهرات علیه آمریکا نیز دیگر موضوع داغ به شمار می رود. این دانش آموزان علیه کره جنوبی و آمریکا راه پیمایی می کنند.

521 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهنمایی از ایستگاه راه آهن پایتخت کره شمالی را مشاهده می کنید.

522 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهاین عکاس هیچ ترسی از انتشار تصاویر گرفته شده در مسافرت خود نداشته است.

523 w750 زندگی در کره شمالی در قالب عکس های کمتر دیده شدهنمایی دیگر از قطار.