زوج های همجنس گرا ( معروف ترین زوج های همجنس گرا در جهان )

معرفی مشهور ترین زوج هاي همجنس گرا در دنیا

زوج های همجنس گرا : تعداد زیادی از زوج هاي مشهور در جهان که شاید فکرش را هم نمیکنید،همجنس گرا باشند و با شریک زندگی هم جنس خود زیر یک سقف زندگی کنند و حتی بچه دار نیز بشوند امروزه ازدواج همجنسگرایان در نوزده کشور «ایرلند، هلند، بلژیک، اسپانیا، کانادا، آفریقای جنوبی، نروژ، سوئد، پرتغال، ایسلند، آرژانتین، دانمارک، اروگوئه، نیوزیلند، برزیل، فرانسه،انگلستان،کشور آلمان و ایالات متحده کشور آمریکا» قانونی هست

و همجنسگرایان در این کشورها از تمامی مزایای ازدواج که برای دگرجنسگرایان فراهم هست برخوردارند. برخی از این مزایا عبارتند از حق سرپرستی فرزند، حق ارث، حق بیمه و تخفیف‌هاي مالیاتی.در این مقاله به شما ده زوج همجنس گرای مشهور در جهان را معرفی میکنیم:

۱٫ میریام مکل و آنه ویل

611327498 parsnaz com زوج های همجنس گرا ( معروف ترین زوج های همجنس گرا در جهان )آنه ویل، مجری و روزنامه‌نگار تلویزیونی شناخته‌شده در کشور آلمان «راست» سالهاست با میریام مکل، کارشناس امور ارتباطات، در ارتباط هست. این دو در سال ۲۰۰۷ این ارتباط را به صورت عمومی اعلام کردند. مکل و ویل سال ۲۰۱۶ ارتباط‌ي خود را به صورت رسمی ثبت کردند. با قانونی‌شدن ازدواج همجنسگرایان در کشور آلمان، شرایط ازدواج این زوج هم فراهم شده هست.

۲٫ الن دی‌جنرس و پورشا دی راسی

2077308905 parsnaz com زوج های همجنس گرا ( معروف ترین زوج های همجنس گرا در جهان )

الن دی‌جنرس، کمدین مشهور امریکایی، «چپ» پس از آشکارسازی تمایلات همجنسگرایانه خود در سال ۱۹۹۷ رفته‌رفته از تلویزیون کنار گذاشته شد. این غیبت تا سال ۲۰۰۱ طول کشید. او از سال ۲۰۰۳ با تاک‌شوی “الن” حضوری پیروز در تلویزیون دارد و بارها جایزه گرفته هست. دی‌جنرس از سال ۲۰۰۴ با پورشا دی راسی، بازیگر در ارتباط هست. این زوج‌ همجنسگرا سال ۲۰۰۸ در لس‌آنجلس ازدواج کردند.

۳٫ جورج تاکی و آلتمن

717327644 parsnaz com زوج های همجنس گرا ( معروف ترین زوج های همجنس گرا در جهان )

در کالیفرنیا ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان در سال ۲۰۰۸ لغو شد. جورج تاکی، بازیگر شناخته‌شده‌ي آلبوم جنگ ستارگان «دوم از راست» و برد آلتمن «دوم از چپ» اولین زوجی بودند که در منطقه وست-هالیوود لس‌آنجلس درخواست ثبت ازدواج کردند. این زوج‌ همجنسگرا آن زمان ۲۱ سال بود که با هم در ارتباط بودند.

حتما بخوانید :  نان عجیب و غریب ( تصاویر پخت عجیب ترین نان های جهان )

۴٫ جودی فاستر و الکساندرا هدیسون

2052874160 parsnaz com زوج های همجنس گرا ( معروف ترین زوج های همجنس گرا در جهان )

وقتی جودی فاستر «چپ» در سال‌هاي ۱۹۹۸ و ۲۰۰۱ بدون همسر دو پسر به جهان آورد، شایعات درمورد همجنسگرایی او پررنگ‌تر شدند. بعدها مشخص شد که بازیگر زنی به نام سیدنی برنارد در زندگی فاستر بوده هست. این دو از هم جدا شده‌اند. فاستر از سال ۲۰۱۴ با الکساندرا هدیسون ازدواج کرده هست.

۵٫ التون جان و دیوید فرنیش

613269523 parsnaz com زوج های همجنس گرا ( معروف ترین زوج های همجنس گرا در جهان )

جان، اسطوره‌ موسیقی پاپ، و فرنیش، کارگردان، در سال ۲۰۰۵، در همان روز تاریخی‌اي که در بریتانیا موانع قانونی برداشته شد، ارتباط‌ خود را به صورت رسمی ثبت کردند. پس از آنکه در سال ۲۰۱۴ ارتباط‌ ثبت‌شده یک زوج همجنسگرا هم ردیف ازدواج شد، این دو هم ارتباط‌ خود را به ازدواج تغییر دادند. جان و فرنیش دو پسر دارند. لیدی گاگا، خواننده مشهور، هم عمه‌خوانده‌ این دو پسر هست.

۶٫ جُوان یوسف و ریکی مارتین

1915379770 parsnaz com زوج های همجنس گرا ( معروف ترین زوج های همجنس گرا در جهان )

مدت‌ها درمورد همجنسگرایی ریکی مارتین صحبت می‌شد تا اینکه این خواننده‌ پورتوریکویی «راست» در سال ۲۰۱۰ اعلام کرد: «با افتخار می گویم که یک مرد همجنسگرای خوشبخت هستم». او درحال‌حاضر مشغول مقدمه‌ چینی برای ازدواج با جوان یوسف، هنرمند سوئدی−سوری هست. مراسم ازدواج قرار هست در پورتوریکو برگزار شود، جایی که ازدواج همجنسگرایان از سال ۲۰۱۵ قانونی شده هست.

۷٫ سینتیا نیکسون و کریستین ماریونی

1069312740 parsnaz com زوج های همجنس گرا ( معروف ترین زوج های همجنس گرا در جهان )

سینتیا نیکسون «چپ» ستاره‌ي سریال مشهور “سکس و شهر” در سال ۲۰۰۴ عاشق کریستین ماریونی، فعال امور آموزشی شد. آن ها در سال ۲۰۱۲ در نیویورک با هم ازدواج کردند. یک سال پیش از ازدواج پسر نیکسون – ماکس – به جهان آمده بود.

۸٫ کریستین اوگاتا و بت دیتو

537355678 parsnaz com زوج های همجنس گرا ( معروف ترین زوج های همجنس گرا در جهان )

گفته می شود بت دیتو خود را “لزبین چاق فمینیست از آرکانزاس” توصیف می‌کند. این خواننده‌ امریکایی در سال ۲۰۱۳ با دوست‌دختر چندساله‌ خود، کریستین اوتاگا در هاوایی ازدواج کرد. پس از تغییر قوانین در زادگاه دیتو «اورگان» این دو در دسامبر ۲۰۱۴ در آنجا هم ازدواج خود را ثبت کردند.

حتما بخوانید :  نوزاد دختر فضایی در آمریکا +عکس

۹٫ جولیا لمیگوا و مارتینا ناوراتیلووا

820930513 parsnaz com زوج های همجنس گرا ( معروف ترین زوج های همجنس گرا در جهان )

مارتینا ناوراتیلووا امریکایی که در چکسلواکی سابق متولد شده «راست» یکی از پیروز‌ترین تنیس‌بازان تاریخ این رشته ورزشی هست. او در گفت و گو‌اي گفته هست که ورزشکاران همجنسگرا هنوز هم می‌ترسند تمایلات جنسی خود را برملا کنند. او خود در سال ۲۰۱۴ در نیویورک با دوست‌دختر چند ساله‌اش، جولیا لمیگوا ازدواج کرد.

۱۰٫ نیل پاتریک هریس و دیوید برتکا

1427642458 parsnaz com زوج های همجنس گرا ( معروف ترین زوج های همجنس گرا در جهان )

این دو بازیگر امریکایی پنج سال نامزدی خود را مخفی کردند. در سال ۲۰۱۱که ازدواج همجنسگرایان در نیویورک به رسمیت شناخته شدهریس و برتکا تصمیم خود برای ازدواج را در توییتر به صورت عمومی اعلام کردند. آن ها در هنگام ازدواج دو فرزند دوقلو هم داشتند. این دو بازیگر در سال ۲۰۱۴ در ایتالیا ازدواج کردند.