زیباترین دختر روس در سال ۲۰۱۶ معرفی شد + تصاویر دختر شایسته

عکس های دختر شایسته در مسابقات Miss World روسیه

زیباترین دختر روس : دختر شایسته در مسابقات Miss World روسیه انتخاب شد. این مسابقات که همه ساله در آخرین روز های سال میلادی برگزار می شود. زیباترین و خوش اندام ترین دختر جهان را انتخاب می نمایند در این مسابقات از سراسر دنیا دخترهای زیبا شرکت می نمایند.

دختر شایسته روسیه در ۲۰۱۶

گشتی در زندگی خصوصی دختر شایسته روسیه

یانا دوبرو ولسکایا، به تازگی نمانیده کشور روسیه در رقابت های Miss World 2016 شد.

زیباترین دختر روس در سال ۲۰۱۶

این رقابت ها که شصت و ششمین سال برگزاری خود را جلو رو دارد، توسط جولیا مورلی تاسیس شد و مقر سازمان به انجام رساننده اش، در شهر لندن است.

این مسابقات (Miss World) که هم چون برنامه Miss Universe، سال هاست که به مکانی برای معرفی مانکن های جهان مد و تیپ زنان تبدیل ساخته شده است،

به واسطه المان هایی خاص که خوشگلی و سبک اندامی و تحصیلات، قسمتی از آن را تشکیل می دهد، به انتخاب دخترانی مبادرت مینماید که طبق فاکتور های انتخاب برگزیدگان، قادر باشند زیادترین امتیاز های امکان پذیر را به دست آورند.

میریا لالاگوئنا، نماینده ۲۰۱۵ اسپانیا در رقابت های میس ورلد، اکنون عنوان miss world را بر عهده دارد که ماه دسامبر امسال، می بایست این عنوان را به نماینده کشور گلچین سپارد.

کشور روسیه، از جمله کشور هایی به حساب مییاید که حضور فعالی در رقابت های مد و تیپ بویژه میس ورلد داشته و در هر دوره ، نماینده ای به این رقابت ها فرستاده که در سال هایی، کامیاب به انتخاب عنوان Miss World هم شده است..

حتما بخوانید :  دختر زشت 20 ساله زشت‌ ترین ملکه زیبایی جهان است + تصاویر

یانا، براساس رژیم های دشواری که دارد، قادر نیست شیرینی یا غذاهای روغنی به کار برد، اما نقل شده که پاستای ایتالیایی، غذای محبوبش است.

اینستاگردی با یانا زیباترین دختر روس در سال ۲۰۱۶

این دختر شایسته کشور روسیه که صد و هفتاد و چهار سانت قد دارد، مدتیست که فعالیت گسترده را در اینستا مییازماید و توانسته با بیش از چهار صد و هشتاد پست، قریب به ۵۰ هزار فالوور را به سمت خود جلب کند. براساس اینکه خبر دهی های آنلاین و پست های وی به زبان روسی است، مخاطبان ویژه ای، وی را فالوو می کنند.

عکس های دختر شایسته در مسابقات Miss World روسیهعکس و تصویر اینستا نماینده کشور روسیه در رقابت های دختر شایسته ۲۰۱۶ میلادی

یانا، مدتی است که در مسکو زندگی میکند و در اولیه روزهای فصل زمستان سخت این کشور، پیوسته تصاویری از مقصد های جهانگردی این کشور می گیرد که گویا با استقبال گسترده مخاطبانش در سر تا سر جهان هم مواجه شده است.

زیباترین دختر روس در سال ۲۰۱۶

عکس های دختر شایسته در مسابقات Miss World روسیه

پیام تقدیر یانا از سازمان میس راشا برای انتخاب وی

یانا، اکنون یکی از مدل های فوتوشوتینگ در کشور مدل های بازرگانی (کشور روسیه) بوده و به خود این خاطر، صفحه اینستاگرامش را در چندین ماه اخیر به تصاویر بازرگانی مارک های مد و تیپ پاییزی و زمستانی روسی و غربی، آذین کرده که نمونه اش را در زیر میبینید.

حتما بخوانید :  عکس های جالب و قدیمی از رهبران جهان در دوران جوانی

عکس های دختر شایسته در مسابقات Miss World روسیهبرنامه غذایی سبزیجات یانا با سبک یوگا در مسکو زیباترین دختر روس در سال ۲۰۱۶

این نماینده هجده ساله روس در رقابت های دختر شایسته ۲۰۱۶، دل باخته عکس سلفی بازی بوده و از این پدیده اجتماعی در محیط سایبر، هر از گاهی برای رابطه با مخاطبانش هم چون شخصیت های هالیوودی مثل خانم کیم کارداشیان، بهره میگیرد. بعضی از عکس سلفی هایش، در حال رانندگی بوده که در زیر نگاه میکنید.

عکس های دختر شایسته در مسابقات Miss World روسیهزیباترین دختر روس

عکس زیباترین دختر

دختر روس

زیباترین دختر روس در سال ۲۰۱۶