ساحل مخفی ماریتا در مکزیک ( ساحل زیبا و شگفت انگیز ) + عکس

ساحل مخفی جزیره ماریتا – مکزیک

ساحل مخفی : یكی از جاذبه های عجیب و جالب طبیعی است كه كمتر كسی از آن اطلاع دارد. این ساحل كه تقریبا ده ها متر دور تر از ساحل اصلی قرار گرفته یك مكان دنج برای تفریح به شمار می آید.

مجمع الجزایر ماریتا آیلندز در پورتو والارتا مکزیک قرار دارد و قرن‌ها پیش به واسطه فعالیت‌های آتشفشانی این ساحل جالب و دیدنی شکل گرفته است و بصورت ساحلی سقف دار و مخفی می باشد.

دیواره های این ساحل بعنوان موج شکن عمل می کنند.درون چاله ای قرار گرفته وبر روی سطح زمین قرار ندارد.این ساحل مخفی با تونلی به دریا ارتباط پیدا می کندوبه اقیانوس آرام متصل می شودو گردشگران باید از این تونل شنا کنند و به داخل این ساحل بیایند.

تصاویر ساحل مخفی ماریتا

s8 ساحل مخفی ماریتا در مکزیک ( ساحل زیبا و شگفت انگیز ) + عکس

عکس های ساحل زیبای ماریتا

s9 ساحل مخفی ماریتا در مکزیک ( ساحل زیبا و شگفت انگیز ) + عکس

s7 ساحل مخفی ماریتا در مکزیک ( ساحل زیبا و شگفت انگیز ) + عکس

عکس ساحل مخفی ماریتا در مکزیک

s10 ساحل مخفی ماریتا در مکزیک ( ساحل زیبا و شگفت انگیز ) + عکس

البته لازم به ذکر است که عمق این تونل زیاد نیست که احتیاجی به وسایل مجهز شنا باشد.ت این جزیر ه خالی از سکنه است و گردشگران تنها با استفاده از قایق‌های مجاز می توانند شاهد شگفتی‌های طبیعی این منطقه باشند.

جالب است که بدانید ایرانیان مقیم قاره آمریکا و کانادا معمولا برای اینکه پول مازاد بر نیاز خود را صرف مالیات نکنند به تفریح در مکانهای جذاب مکزیک روی آورده اند. این ساحل یکی از این مکانهاست.

حتما بخوانید :  دوقلوهای خوشتیپ و دوست داشتنی + تصاویر خوش تیپ ترین دوقلوهای دنیا

ساحل مخفی در جزیره زیبا

s2 ساحل مخفی ماریتا در مکزیک ( ساحل زیبا و شگفت انگیز ) + عکس

s3 ساحل مخفی ماریتا در مکزیک ( ساحل زیبا و شگفت انگیز ) + عکس

s5 ساحل مخفی ماریتا در مکزیک ( ساحل زیبا و شگفت انگیز ) + عکس

دولت مکزیک در اوایل دهه ۱۹۰۰ میلادی با توجه به خالی از سکنه بودن ماریتا آیلندز از این منطقه برای انجام آزمایش‌ها و مانورهای نظامی استفاده می کرد. پس از سال‌ها پژوهش و تلاش‌های صورت گرفته در راستای حفاظت قانونی از این مجمع الجزایر، تیمی از دانشمندان به رهبری “ژاک کوستو”، مقام‌های مکزیکی را متقاعد کردند تا ماریتا آیلندز را یک منطقه حفاظت شده در برابر ماهیگیری، شکار و دیگر فعالیت‌های مخرب انسان اعلام کنند.

s4 ساحل مخفی ماریتا در مکزیک ( ساحل زیبا و شگفت انگیز ) + عکس


حتما بخوانید :  بزرگترین دریاچه مصنوعی، عکس دریاچه مصنوعی شهدای خلیج‌ فارس