ماجرای جنجالی سربازی نرفتن خداداد عزیزی در رسانه ها + عکس

دستگیری خداداد عزیزی به خاطر نرفتن به سربازی !؟

سربازی نرفتن خداداد عزیزی : یک سایت عربستانی درباره خداداد عزیزی نوشت که او به خاطر نرفتن به سربازی دستگیر شده است , عزیزی به این سوتی وحشتناک واکنش نشان داد.

گاف عجیب سایت عربستانی درباره خداداد عزیزی

یک رسانه عربستانی در گافی وحشتناک نوشت که خداداد عزیزی به دلیل نرفتن به خدمت سربازی و پرداخت پول لازم جهت معافیت بازداشت شده است!

سایت عاجل عربستان با اشاره به نقل قولی از خداداد عزیزی درباره موضوع رفتن به خدمت سربازی در دهه ۹۰ میلادی که پس از بازی اخیر تیمش برابر پرسپولیس مطرح کرده بود نوشت:ستاره پیشین تیم ملی فوتبال ایران و سرمربی تیم سیاه جامگان، در دهه ۹۰ میلادی به خاطر امتناع از رفتن به دوره ۲۴ ماهه سربازی بازداشت شده بود.

000

خداداد عزیزی سرمربی سیاه جامگان

این سایت سپس با استناد به صحبت های عزیزی در رسانه های ایرانی که گفته بود «پیش تر و اواخر دهه ۶۰ و اوایل ۷۰ او را به دلیل نرفتن به خدمت با دستبند برده بودند،» نوشت که پس از بازی روز جمعه این مربی دستگیر شده است!

این رسانه عربستانی در گاف بسیار عجیبی نوشت:نیروهای امنیتی ایرانی پس از بازی اخیر تیم سیاه جامگان برابر پرسپولیس خداداد عزیزی را به خاطر نرفتن به خدمت سربازی عزیزی و امتناع این سرمربی از پرداخت پول جهت معافیت دستگیر کردند!

حتما بخوانید :  به آب انداختن کاوشگر خلیج‌ فارس + عکس و جزئیات و مشخصات

در ادامه این خبر به نقل از منبع رسمی باشگاه سیاه جامگان آمده است:باشگاه پس از دستگیری سرمربی خود در بحران به سر می برد و باید ۱۵ بازی را بدون حضور خداداد عزیزی انجام دهد!

000

سوتی سایت عربستانی در مورد خداداد عزیزی

واکنش خداداد عزیزی به این خبر

خداداد عزیزی پس از شنیدن این خبر گفت:از شنیدن این خبر خیلی خنده ام گرفت. من ۴۵ سالم است و همه جای دنیا بیشتر ۲۰ ساله ها به سربازی می روند. حتما در عربستان ۴۵ ساله ها به خدمت سربازی می روند. اگر قرار بود ۲۰ ساله های آنها به سربازی برود، چه کسی شکم، گنده کند؟!

وی افزود:جالب است عنوان کرده اند که من سرباز فراری بوده و دستگیرم کرده اند. کسی نیست به آنها بگوید اگر فرض هم بگیریم که من سرباز فراری بوده ام، چرا این همه مدت من را دستگیر نکرده و مانده بودند در بازی با پرسپولیس دستگیرم کنند؟ من ۲ سال به خدمت سربازی رفته و به این مسئله هم افتخار می کنم. در سن ۱۹ سالگی و در تاریخ ۱۸ آذر سال ۶۹ عازم خدمت شدم.

دستگیری خداداد عزیزی به خاطر نرفتن به سربازی !؟


حتما بخوانید :  بازگشت نجمه جودکی به فضای مجازی +عکس