سریاس صادقی کیست؟ عکس متفاوت و ژست عجیب پسرش + ۱۸

سریاس صادقی کیست؟

سریاس صادقی : عوامل تروریستی که در روز ۱۷ خرداد دستگیر و کشته شدند یکی از آنها سریاس صادقی بود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر سریاس صادقی کیست را در سایت شهر مطلب خواهید دید با ما همراه باشید.

سریاس صادقی به صورت انتحاری خود را در حرم امام خمینی ره منفجر کرد او یکی از افراد گروهک داعش بود او در فضای مجازی فعالیتی های سیاسی داشت سریاس صادقی تروریستی که خود را در حرم امام منفجر کرد.سریاس صادقی یکی از عوامل حمله تروریستی روز گذشته تهران، از سه سال پیش بعنوان یکی از مبلغین داعش در شهرهای مرزی غرب کشور مطرح بود.

صفحه‌ای در فیسبوک به نام یکی از عوامل حمله های تروریستی تهران وجود دارد. عکس صاحب این صفحه با فردی که وزارت اطلاعات او را «سریاس» معرفی کرده همخوان است. صفحه هم به نام «سریاس صادقی» است و به نظر می‌رسد او از ماه می سال ۲۰۱۵ در فیسبوک حضور داشته است.

در فیسبوک ۱۱۰فالوور داشته که همه آنها تحت نظر هستند.

715270332 samatak com سریاس صادقی کیست؟ عکس متفاوت و ژست عجیب پسرش + 18در لیست ۱۱۰ نفره دوستان سریاس در فیسبوک چهره های مختلف و متفاوتی دیده می شوند. از پروفایل یک زن بدون حجاب که خود را ساکن مسکو معرفی کرده است تا پروفایلی با عکس صدام حسین یا زنی با روبنده که محل زندگی خود را اوتاوای کانادا نوشته است.

حتما بخوانید :  شکایت باشگاه استقلال از علی دایی + جزئیات و دلیل شکایت

در بخش عمومی صفحه او البته فعالیت خاص و چشمگیری دیده نمی شود اما این امکان و احتمال وجود دارد که او تنها در دایره محدود به دوستانش فعالیت می‌کرده است

در پست اولی که در صفحه او نمایان است، عکسی از خودش دیده می شود که روی پا نشسته و در یک پیراهن ورزشی سفید آستین کوتاه با مارک آدیداس، به دوربین لبخند می‌زند.

پست دوم او نقل قولی از خلیفه سوم است.

پست سوم تکرار پست اول اوست و بعد در دو پست پیاپی دو عکس یکسان از یک پسر خردسال دیده می شود که ممکن است فرزند او باشد.

پسر سریاس صادقی

1780765427 samatak com سریاس صادقی کیست؟ عکس متفاوت و ژست عجیب پسرش + 18آخرین پستی هم که در قالب پست های عمومی دیده می شود عکس دیگری از خود اوست در لباسی ضخیم تر با نوشته‌ای لاتین و تاریخ ۲۰۰۹-۲۰۱۰. او در این عکس ایستاده و همچنان لبخند می‌زند.

نام سریاس صادقی اما علاوه بر فیسبوک او در جای دیگری هم آمده است.

در گزارشی که سایت حزب دموکرات کردستان در تاریخ سوم ماه دسامبر سال ۲۰۱۴ منتشر کرده است، از این فرد به عنوان یکی از مبلغان گروه تروریستی داعش نام برده شده است.

در این گزارش که بخشی از آن درباره تبلیغ داعش در مناطق غربی ایران است آمده که افرادی از جمله سریاس صادقی بعد از نماز مغرب به‌ صورت محرمانه‌ و دور از چشم مردم به‌ تبلیغ داعش می‌پردازند.

حتما بخوانید :  آتش سوزی در شهرک مشیریه و سوختگی زن و مرد + عکس و جزئیات

1507338991 samatak com سریاس صادقی کیست؟ عکس متفاوت و ژست عجیب پسرش + 18

d0096ec6c83575373e3a21d129ff8fef 846 سریاس صادقی کیست؟ عکس متفاوت و ژست عجیب پسرش + 18

799bad5a3b514f096e69bbc4a7896cd9 615 سریاس صادقی کیست؟ عکس متفاوت و ژست عجیب پسرش + 18