سریال علی البدل نوروز ۹۶ ( خلاصه داستان ، بازیگران و زمان پخش ) + عکس

سریال علی البدل نوروز ۹۶

سریال علی البدل نوروز ۹۶ : سریال علی البدل به کارگردانی سیروس مقدم و بازی محسن تنابنده و احمد مهرانفر برای نوروز ۹۶ آماده میشود, طبق گفته الهام غفوری این سریال از پایتخت بالاتر است.

سریال علی البدل نوروز ۹۶

داستان سریال علی البدل در روستایی در اطراف همدان رقم می خورد که قصه طنز و متفاوتی خواهد داشت و داستان پایتخت را دنبال نمی کند.

الهام غفوری تهیه کننده سریال تلویزیونی “علی البدل” گفت:برای نوروز ۱۳۹۶ پخش سریال “علی البدل” را از شبکه یک سیما آغاز می کنیم.
وی ادامه داد:این سریال از شب اول نوروز پخش می شود و به طور کلی در ۱۴ قسمت تولید شده است.
غفوری تصریح کرد:”علی البدل” یک سریال قوی ، خوش ساخت و پر بازیگر است و متن بسیار خوبی دارد و برای تولید آن زحمت بسیاری کشیده شده است.

عکس سریال سریال علی البدل نوروز ۹۶

علی البدلاحمد مهرانفر در سریال علی البدل

وی اظهار کرد:امیدوارم مخاطبان سریال “علی البدل” را دوست داشته باشند چرا که به لحاظ جذابیت، این اثر بسیار جذاب است.
این تهیه کننده آثار تلویزیونی همچنین یادآور شد:نمی توان “علی البدل” را با اثر دیگری مانند “پایتخت” مقایسه کرد چرا که تاکنون ۴ سری از سریال “پایتخت” ساخته شده و مردم با شخصیت های آن ارتباط برقرار کرده اند در حالی که به منظور جذب مخاطب برای سریال “علی البدل” لازم است تا این اثر ابتدا پخش شود.

وی افزود:پس از پخش “علی البدل” و مشاهده اینکه مردم با آن ارتباط برقرار کرده اند یا خیر، در مورد فصل های بعدی این اثر تصمیم گیری می شود اما چنین ظرفیتی را دارد و حتی مقایسه کردن آن با سریال “پایتخت” هم برای من سخت است.
غفوری توضیح داد:من سریال “علی البدل” را خیلی دوست دارم و تصور می کنم خوش ساخت تر و در عین حال سخت تر و سنگین تر از سریال “پایتخت” بود و امیدوارم که مردم هم آن را دوست داشته باشند.

حتما بخوانید :  تصاویری از حادثه تیراندازی در اراک + جزئیات و تعداد کشته ها

علی البدلمحسن تنابنده و هادی کاظمی در علی البدل

وی اظهار کرد:عوامل جلوی دوربین و پشت دوربین در سریال علی البدل از بهترین ها بودند و بر همین اساس پیش بینی می کنم که این اثر پرمخاطب شود.

تهیه کننده سریال پایتخت خاطرنشان کرد:همچنین فضای سریال “علی البدل” بسیار بکر است و افراد آن را شخصیت های بسیار جالبی تشکیل می دهند. نمی گویم “علی البدل” را بیشتر از “پایتخت” دوست دارم اما به واقع این اثر یک سر و گردن به لحاظ ساخت ، هزینه و زحمتی که برای آن کشیده شده ، از “پایتخت” بالاتر است.

گفتنی است، سریال تلویزیونی “علی البدل” به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری و با حضور هنرمندانی همچون مهدی فخیم زاده، حسین محب اهری ، احمد مهران فر، هادی کاظمی، مهدی هاشمی، محمود جعفری، هومن حاجی عبدالهی و محسن تنابنده جلوی دوربین رفته است.

قرار است این سریال تلویزیون نوروز ۱۳۹۶ هر شب از شبکه یک سیما روی آنتن برود.

زمان پخش سریال علی البدل از تلویزیون

گریم بازیگران سریال علی البدل

محسن تنابنده با انتشار عکس زیر نوشت

پای کوه الوند به دنبال صحنه های مورد نیاز برای سریال علی البدل

سریال علی البدل,داستان سریال علی البدل,بازیگران سریال علی البدل,پشت صحنه سریال علی البدلمحسن تنابنده نویسنده سریال علی البدل

حتما بخوانید :  مسئول حراست شبکه بهداشت هیرمند قربانی خورادن اسید شد + جزئیات

سریال علی البدل,داستان سریال علی البدل,بازیگران سریال علی البدل,پشت صحنه سریال علی البدل

حرفه ای ها آمدند

سریال علی البدل,داستان سریال علی البدل,بازیگران سریال علی البدل,پشت صحنه سریال علی البدل

تست گریم بازیگران سریال علی البدلسریال علی البدل,داستان سریال علی البدل,بازیگران سریال علی البدل,پشت صحنه سریال علی البدلمهسا باقری بازیگر سریال علی البدل

سریال علی البدل,داستان سریال علی البدل,بازیگران سریال علی البدل,پشت صحنه سریال علی البدل,پشت صحنه سریال علی البدل,احمد مهرانفر با انتشار عکس بالا از پشت صحنه سریال علی البدل به مناسبت روز بازیگر نوشت :

پیشکسوتان بزرگوار
بازیگران روزهای سختی و رنج
تبریک به شرفتان که صورت خود را به سیلی سرخ اما حرمت نشکستید
نخواستید و نگذاشتید هر هیچی از اندوه اوقاتتان با خبر شود
روزتان مبارک بزرگان
تبریک به غیرتتان
وتبریک به شرافتتان…
به امید روزهای خوب

بادو عزیز پیشکسوتی که خیلی با کارهاشون حال کردم محمود جعفری نازنین و حسین محب اهری دوست داشتنی

سریال علی البدل,داستان سریال علی البدل,بازیگران سریال علی البدل,پشت صحنه سریال علی البدل,پشت صحنه سریال علی البدل,هومن حاج عبداللهی بازیگر سریال علی البدل با انتشار عکس بالا در روز ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۵ نوشت :

سریال علی البدل
همدان-روستای شورین
من-هادی کاظمی-بهرام افشاری
امروز سر صحنه

عکس های سریال علی البدل

ساخت سینمایی « پایتخت » بعد از سریال « علی البدل »