سریال های تلویزیونی خارجی سال ۲۰۱۷ را بیشتر بشناسید + عکس

سریال های تلویزیونی خارجی سال ۲۰۱۷

سریال های تلویزیونی خارجی : هر سال بهمنی از سریال های جدید وارد رقابت رسانه ای می شوند و برای من و شمایی که بیننده آنها هستیم هر بار کار انتخاب سریالی که بیشتر به علایقمان نزدیک باشد سخت و سخت تر می شود.

برای اینکه کارتان را ساده کنیم لیستی از ۱۰ سریال جدید که پیش بینی می شود حسابی سر و صدا به پا کنند و بینندگان خود را تحت تاثیر قرار دهند تهیه کرده ایم و در سایت شهر مطلب در اختیار شما قرار می دهیم. مطمئنا حداقل یکی از این موارد چشمتان را می گیرد.

سریال تلویزیونی ۱۳ Reasons Why

film 1 سریال های تلویزیونی خارجی سال 2017 را بیشتر بشناسید + عکس

این سریال داستان دانش آموز دبیرستانی به نام کلی جنسن را دنبال می کند که به تازگی عشق و همکلاسی اش هانا را از دست داده. یک روز کلی بسته ای مرموز دریافت می کند که حاوی نوارهای ویدئویی است که در آن دختری توضیح می دهد چرا خودکشی کرده است. کلی خیلی زود متوجه می شود خودش یکی از دلایلی است که این دختر تصمیم به پایان دادن زندگیش گرفته.

A Series of Unfortunate Events

film 2 سریال های تلویزیونی خارجی سال 2017 را بیشتر بشناسید + عکس

بعد از اینکه آتشی مرموز پدر و مادر ویولت، کلاوس و سانی را می کشد، آنها تحت سرپرستی یکی از اقوام نزدیکشان قرار می گیرند به نام کونت اولاف که می خواهد به میراث این خانواده دست پیدا کند. بعدها این سه کودک فرار می کنند و شروع به تلاش برای برملا کردن گذشته والدین خود می کنند. داستان این سریال بر اساس سری رمان های لمونی اسنیکت است.

Legion

film 3 سریال های تلویزیونی خارجی سال 2017 را بیشتر بشناسید + عکس

یکی از مورد انتظار ترین سریال های مارول که روی دیوید هلر پسر پرفسور X از داستان x-men تمرکز دارد. دیوید یک جهش یافته با توانایی های روانی است و انتظار می رود یکی از قدرتمند ترین و خطرناک ترین انواع خود باشد. داستان او در دنیایی پیچیده و فضایی بسیار ویژه اتفاق می افتد و با درگیری های او برای کنترل این قدرت دنبال می شود.

حتما بخوانید :  شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )

Big Little Lies

film 4 سریال های تلویزیونی خارجی سال 2017 را بیشتر بشناسید + عکس

یک مینی سریال درام با بازی یکی از ستاره های هالیوود که از کتابی با همین نام نوشته لیان موری آرتی اقتباس شده است. این سریال داستان خانواده هایی مفرح و به ظاهر کامل را نمایش می دهد که دروغ ها و راز هایی را پنهان کرده اند که نهایتا به یک قتل منجر می شود.

Feud

film 5 سریال های تلویزیونی خارجی سال 2017 را بیشتر بشناسید + عکس

این مجموعه درباره درگیری معروف بین دو بازیگر زن یعنی بت دیویس و جون کرافورد در طول فیلمبرداری فیلم ” What Ever Happened to Baby Jane? ” در سال ۱۹۶۲ است. این فیلم در آن سال نامزد دریافت جایزه اسکار شد و به یکی از فیلم های کلاسیک سینما بدل گشت. این سریال هشت قسمتی درام روی تنش های پشت صحنه و ویژگی های ستاره هایی که در آن بازی کردند تمرکز دارد.

Iron Fist

film 6 سریال های تلویزیونی خارجی سال 2017 را بیشتر بشناسید + عکس

دنی رند میلیارد راهب بودایی و متخصص کنگ فو ابر قهرمانی است که دارای نیرویی قدرتمند به نام مشت آهنین است. ۱۵ سال پس از اینکه به ظاهر می میرد، دوباره به نیویورک باز می گردد تا کمپانی خانوادگی اش را پس بگیرد. با این حال برای رسیدن به هدفش باید با چالش هایی روبرو شود و میان وظیفه و میراثش یکی را انتخاب کند.

The Handmaid’s Tale

film 7 سریال های تلویزیونی خارجی سال 2017 را بیشتر بشناسید + عکس

این سریال بر اساس کتابی است با همین نام اثر مارگارت اتوود. داستان در یک ایالت دیکتاتوری آمریکا و در آینده شکل می گیرد. بارداری زنان کمتر و کمتر می شود و با بلایای طبیعی جمعیت رو به کاهش می رود. شخصیت اصلی داستان زنی است با نام آفرد که به عنوان یک معشوقه مجبور به خدمت در خانه یک فرمانده شده است.

American Gods

film 8 سریال های تلویزیونی خارجی سال 2017 را بیشتر بشناسید + عکس

در این سریال که از رمان تخیلی و تحسین شده نیل گیمن اقتباس شده داستان متمرکز است روی نبرد خدایان جدید و قدیمی. سایه ( shadow ) پس از گذراندن سه سال در زندان آزاد می شود و به مردی مرموز ( چهارشنبه ) برمی خورد، کسی که ظاهرا چیزهای زیادی درباره زندگی و گذشته اش می داند. بعدهای مشخص می شود چهارشنبه در واقع خدای خدایان است و به دنبال خدایان قدیمی است که حالا در لباس مبدل زندگی می کنند. او می خواهد این گروه را وارد مبارزه با قدرت روز افزون خدایان جدید کند.

حتما بخوانید :  امیر جعفری ( از ازدواج با خانم بازیگر تا حاشیه های زندگی ) + عکس

The Terror

film 9 سریال های تلویزیونی خارجی سال 2017 را بیشتر بشناسید + عکس

اولین فصل این مجموعه اقتباسی بود از رومان پرفروش دن سیمونز. در سال ۱۸۴۷ یک کشتی متشکل از نیروی دریایی سلطنتی آماده رفتن به گذرگاه شمال غرب می شوند. این سفر اکتشافی زمانی که سرنشینان کشتی توسط موجودی اسرار آمیز مورد حمله قرار می گیرند ابعادی ترسناک به خود می گیرد.

The Mist

film 10 سریال های تلویزیونی خارجی سال 2017 را بیشتر بشناسید + عکس

زمانی که مهی شوم یک شهر کوچک در آمریکا را احاطه می کند، ترس بر افرادی که آنجا زندگی می کنند احاطه پیدا می کند و انسانیتشان را مورد سنجش قرار می دهد. در این واقعیت جدید وحشتناک، مردم به گروه های پراکنده تقسیم می شوند و در حالی که ترس و وحشت غیر قابل تصور در هر گوشه شهر در حال وقوع است تلاش می کنند خود را نجات دهند. این سریال اقتباسی است از رمانی نوشته استفان کینگ.

سریال های تلویزیونی خارجی سال ۲۰۱۷ را بیشتر بشناسید + عکس