سفر بهنام صفوی به آلمان برای درمان و جراحی + عکس و اکنش کاربران

واکنش کاربران به سفر خارج از کشور بهنام صفوی!

سفر بهنام صفوی به آلمان : انتشار خبر سفر بهنام صفوی خواننده معروف کشورمان به خارج از کشور واکنش های بسیاری را به همراه داشت.

سفر بهنام صفوی به خارج

سفر بهنام صفوی به خارج – “بهنام صفوی زیر تیغ جراحی پروفسور سمیعی می رود”، این تیتر خبری بود که منتشر شد و به دنبال آن تعداد بسیاری از کاربران فضای مجازی با استناد به این خبر واکنش های بسیاری برای سفر این خواننده معروف جهت درمان به خارج از کشور نشان دادند.

هشتگ نام بهنام صفوی به زبان فارسی و انگلیسی، موسیقی، پرفسور سمیعی، سرطان از جمله کلیدواژه هایی است که یکدلی کاربران فضای مجازی برای دعا جهت سلامتی خواننده محبوبشان در پیام های متعدد نشان می دهد.

گفتنی است بهنام صفوی که چندسالی است با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کند به دلیل تشنج شدید و تشدید مجدد تومور مغزی خود برای درمان به آلمان سفر خواهد کرد و تحت نظر پرفسور سمیعی زیر تیغ جراحی می رود.

وی گفته است حدود سه تا چهار ماه از عرصه موسیقی دور خواهد بود. در ادامه واکنش های کاربران شبکه های اجتماعی را خصوص سفر بهنام صفوی به آلمان ببینید.

حتما بخوانید :  بازگشت دوباره امیر تتلو به زندان از زبان خودش + عکس

سفر بهنام صفوی به خارج سفر بهنام صفوی به خارج سفر بهنام صفوی به خارج سفر بهنام صفوی به خارج سفر بهنام صفوی به خارج سفر بهنام صفوی به خارج سفر بهنام صفوی به خارج سفر بهنام صفوی به خارج سفر بهنام صفوی به خارج

باشگاه خبرنگاران جوان