سفر روحانی به سمنان ۱۷ فروردین ( تصاویر و برنامه های سفر )

روحانی وارد سمنان شد

سفر روحانی به سمنان : رییس‌جمهور روز پنجشنبه با استقبال نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، استاندار و جمعی از مقامات ارشد محلی وارد فرودگاه سمنان شد.

سفر روحانی به سمنان

برنامه های سفر روحانی به سمنان

به گزارش شهر مطلب به نقل ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی را در این سفر یک روزه جمعی از اعضای هیات دولت همراهی می‌کنند.

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی چندین طرح و پروژه استانی از جمله برنامه‌های رییس‌جمهوری در این سفر یک روزه است.

بهره‌برداری از ۱۷ پروژه صنعتی و عمرانی استان سمنان با حضور رئیس‌جمهور

چهار پروژه تولیدی و صنعتی شامل کارخانه خودروسازی فردا که با سرمایه‌گذاری حدود یک هزار و ۱۲۵ میلیارد ریال و ظرفیت تولید سالانه ۱۰۰ هزار دستگاه خودرو سواری آماده بهره‌برداری شده، شرکت شکوفا شیمی تولیدکننده مواد اولیه شوینده‌ها و شرکت شکوفا بهداشت آرین تولیدکننده انواع محصولات بهداشتی و پاک‌کننده با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۴۰۹ میلیارد ریال، متروی تهران – گرمسار، افتتاح بیش از ۱۷۵۰ واحد مسکونی مهر که در قالب تعاونی‌های مختلف و از طریق بنیاد مسکن استان آماده بهره‌برداری شده، ۶ پروژه راهسازی با اعتباری بالغ بر ۱۱۷۰ میلیارد ریال شامل پروژه محور شاهرود ـ میاندشت، چندین تقاطع‌ غیر هم‌سطح، سیستم روشنایی آزادراه حرم تا حرم و …از جمله پروژه‌های آماده بهره‌برداری در این استان است.

حتما بخوانید :  آپارتمان های گرانقیمت تهران در کدام قسمت ها هستند + جدول قیمت

قرار است رئیس‌جمهور با حضور در سالن یادگار امام سمنان از طریق ویدئوکنفرانس این پروژه‌ها را به طور همزمان افتتاح کند.

بازدید از چندین پروژه در حال ساخت، دیدار با مدیران و مسئولان استان و… از دیگر برنامه‌های رئیس دولت یازدهم در سفر به زادگاه خود است.

عکس های سفر روحانی به سمنان


حتما بخوانید :  ریزش بهمن در خلخال و مرگ دو نفر بر اثر ریزش بهمن + جزئیات