دختر زیبا و دوست داشتنی به نام سفید برفی + عکس

دختر زیبا و باحال به نام سفید برفی

سفید برفی : «ناریانا» دختربچه هشت ساله آلبینویی است که آژانس های مدلینگ سراسر جهان را شگفت زده کرده است. به خاطر موها و چهره ی رنگ پریده و روشنش و اینکه در یاکوتیا در سیبری زندگی می کند، به او لقب سفیدبرفی سیبری را داده اند. او تنها فرد خانواده است که موهای بلوند دارد و تنها فرد آلبینو در خانواده پدری و مادری خود است.

عکاس «رادیم روفف» می گوید: «او عجیب ترین فردی است که تا به حال دیده ام.» اما بااینکه نیارانا پیشنهادات زیادی از سوی آژانس های تبلیغاتی و مدلینگ دریافت کرده اما مادرش هنوز نمی خواهد او این حرفه را دنبال کند و معتقدند وقتی بزرگ شد خودش می تواند این را انتخاب کند و اگرچه اکنون دوربین ها او را دوست دارند اما او یک دختربچه معمولی است که رقص و نقاشی را دوست دارد. تصاویری از زیبایی منحصربفرد ناریانا را در این مطلب مشاهده می کنید.

عکس دختر زیبا به نام سفید برفی

سفید برفی 1 دختر زیبا و دوست داشتنی به نام سفید برفی + عکس سفید برفی 2 دختر زیبا و دوست داشتنی به نام سفید برفی + عکس سفید برفی 3 دختر زیبا و دوست داشتنی به نام سفید برفی + عکس سفید برفی 4 دختر زیبا و دوست داشتنی به نام سفید برفی + عکس سفید برفی 5 دختر زیبا و دوست داشتنی به نام سفید برفی + عکس سفید برفی 6 دختر زیبا و دوست داشتنی به نام سفید برفی + عکس سفید برفی 7 دختر زیبا و دوست داشتنی به نام سفید برفی + عکس سفید برفی 8 دختر زیبا و دوست داشتنی به نام سفید برفی + عکس سفید برفی 9 دختر زیبا و دوست داشتنی به نام سفید برفی + عکس سفید برفی 10 دختر زیبا و دوست داشتنی به نام سفید برفی + عکس سفید برفی 11 دختر زیبا و دوست داشتنی به نام سفید برفی + عکس سفید برفی 12 دختر زیبا و دوست داشتنی به نام سفید برفی + عکس سفید برفی 13 دختر زیبا و دوست داشتنی به نام سفید برفی + عکس سفید برفی 14 دختر زیبا و دوست داشتنی به نام سفید برفی + عکس


حتما بخوانید :  مطالب طنز جدید در تلگرام و شبکه های اجتماعی ( سری اول )