میهن هاست
صفحه اصلی اخبار روز اخبار حوادث سقوط دختر جوان در اکباتان و علت مرگ این دختر دانشجو +...

سقوط دختر جوان در اکباتان و علت مرگ این دختر دانشجو + جزئیات

علت سقوط دختر جوان در اکباتان چه بود؟

سقوط دختر جوان در اکباتان : طی بررسی اولیه مشخص شد دختر بیست و سه ساله‌ای که دانشجوی رشته مهندسی پزشکی بوده بر اثر سقوط از یکی از طبقات این ساختمان به داخل محوطه جان خودش را از دست داده و کارکنان خدماتی هنگام نظافت ساختمان جسد دختر جوان را پیدا کرده‌اند.

علت سقوط دختر جوان چه بود؟ سقوط دختر جوان در اکباتان

به گزارش شهر مطلب به نقل از افکارنیوز، ساعت ۱۰ صبح روز گذشته مأموران کلانتری ۱۳۵ آزادی در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت خبر کشف جسد دختر جوانی به نام الهام در محوطه ساختمان دوازده طبقه‌ای در اکباتان را اعلام کردند که دقایقی بعد سجاد منافی آذر؛ بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در محل کشف جسد حاضر شد.

طی بررسی اولیه مشخص شد دختر بیست و سه ساله‌ای که دانشجوی رشته مهندسی پزشکی بوده بر اثر سقوط از یکی از طبقات این ساختمان به داخل محوطه جان خودش را از دست داده و کارکنان خدماتی هنگام نظافت ساختمان جسد دختر جوان را پیدا کرده‌اند همچنین در رابطه با مرگ این دختر، پسر جوانی بازداشت و پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.

پسر جوان در اظهاراتش به بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران گفت: ۱۰ ماه قبل با الهام در اینستاگرام آشنا شدم و از آن به بعد با هم دوست شدیم؛ الهام به من علاقه داشت اما این علاقه یک طرفه بود تا اینکه چند روز قبل الهام مرا با دختر دیگری سوار بر خودروی پدرم حوالی میدان صنعت دید و با خودرویش به خودوری پدرم کوبید، الهام آنجا با من دعوا کرد و گفت که آن دختر را از خودرو پیاده کنم اما این کار را نکردم.

حتما بخوانید :  ماجرای تیراندازی در فلوریدای آمریکا و در فروگاه + تعداد کشته ها

وی ادامه داد: پس از آن ماجرا الهام سه، چهار روز به منزلشان نرفت و من او را به منزلشان بردم و تحویل مادرش دادم اما مجدداً حدود ساعت ۱۷ روز قبل از حادثه (۶ دی ماه جاری) الهام به منزل ما آمد (منزل ما حالت دوبلکس دارد و و آن زمان پدرم نزد ما نبود)؛ با هم دعوایمان شد و الهام پس از نیم ساعت از منزل ما خارج شد، من حدود ساعت ۷ بعد ازظهر روز ۶ دی ماه الهام را در محوطه ساختمان دیدم و دیگر از وی خبری نداشتم تا اینکه صبح دیروز هنگام نظافت منزل جسد وی در محوطه ساختمان پیدا شد.

پس از این اظهارات بازپرس پرونده پسر جوان را آزاد کرد و دستور داد از تهران خارج نشود تحقیقات بیشتر در رابطه با مرگ مشکوک این دختر ادامه دارد.

دلیل سقوط دختر جوان در اکباتان و علت مرگ این دختر دانشجو


حتما بخوانید :  تاریخ شروع سریال شهرزاد 2 + جزئیات و زمان پخش و خلاصه داستان