سلاح عجیب داعش + تصاویر اسلحه های عجیب و غریب داعش در جنگ

سلاح های نا متعارف خارق العاده در جنگ سوریه

سلاح عجیب داعش : بسیاری از این تروریستهای بزدل که از قضا از اعتیاد شدید نیز رنج می برند در روزهای سرنوشت ساز جنگ سوریه در لابلای غیرنظامیان پناه گرفته اند و با گروگان گرفتن آنها و استفاده از این سپر انسانی، جنگ را به وضعیت فرسایشی مبدل ساخته اند.

جنایات وحشیانه تروریستهای تکفیری صهیونیستی داعش و ارتش آزاد سوریه و سایر گروهک های تروریستی پیوند خورده با القاعده که با هدف ضربه به دین اسلام، با نام خدا و زیر پرچم اسلام از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند،بر هیچ فرد آگاه و منصفی پوشیده نیست.

جالب است بدانید این گروهک ها صاحب اختراعات و ابداعاتی هستند که در نوع خود ساده، پیچیده و بسیار خطرناک نیز میباشد.

نیک میدانیم این روزها با تنگ شدن حلقه محاصره از سوی ارتش ملی سوریه و روسیه، سلاح های پیشرفته غربی از سوی حامیان عربی منطقه و غربی در اروپا و آمریکا به سختی به دست این گروهک های جنایتکار می رسد.

همین امر سبب می شود با اتکا به علوم ساده ساخت سلاح و همچنین پافشاری بر راه غلط و مردودشان برای بر اندازی حکومت ملی، از ابزارهای تهاجمی و سلاحهای گرمِ دست سازی استفاده کنند که در عین سادگی از شدت تخریب بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد.

حتما بخوانید :  باحال ترین عکس ها از جشن قهرمانی پرسپولیس + حاشیه ها

بسیاری از این تروریستهای بزدل که از قضا از اعتیاد شدید نیز رنج می برند در روزهای سرنوشت ساز جنگ سوریه در لابلای غیرنظامیان پناه گرفته اند و با گروگان گرفتن آنها و استفاده از این سپر انسانی، جنگ را به وضعیت فرسایشی مبدل ساخته اند.

زندگی روزمره آنها را از نگاه خبرگزاری رویترز می بینیم:

سلاح عجیب داعش – تصاویر اسلحه های عجیب و غریب داعش در جنگ

اسلحه داعش

سلاح عجیب داعش

تصاویر خطرناکترین سلاح های داعش

تصاویر اسلحه دست ساز داعش

سلاح عجیب داعش

داعش و ساخت اسلحه

اسلحه های دست ساز داعشی

سلاح عجیب داعش

سلاح عجیب داعش- تصاویر اسلحه های عجیب و غریب داعش در جنگ


حتما بخوانید :  بازیگران متولد فروردین پیشکسوت جشن گرفتند + عکس