سلبریتی های بسیار ثروتمند در جهان را بشناسید + عکس

سلبریتی های بسیار ثروتمند

سلبریتی های ثروتمند : سلبریتی‌هایی وجود دارند که شهرت بی‌مثال و ثروت افسانه ای و سرشار آنها جای سوالی برایتان باقی نمی‌گذارد، چه میک جگر باشد و چه مدونا. اما چهره‌های دیگری در زمینه‌ی سرگرمی هستند که ممکن است بشناسید اما هیچ وقت نمی‌دانستید طی سال‌ها چه ثروتی اندوخته‌اند. با ما همراه باشید تا با این چند سلبریتی بسیار ثروتمند آشنا شوید.

D8B3D984D8A8D8B1DB8CD8AADB8C D8A8D8B3DB8CD8A7D8B1 D8ABD8B1D988D8AAD985D986D8AF 5 سلبریتی های بسیار ثروتمند در جهان را بشناسید + عکس

قطعا، دالی پارتن یک سوپراستار موسیقی سبک کانتری است، اما آیا می‌دانستید در واقع خیلی بیش‌تر از میک جگر ثروت دارد؟ در ادامه‌ی این نوشتار ۱۲ سلبریتی بسیار ثروتمند را می‌بینید که به طرز ناباورانه‌ای پولدارهستند، از موزیسین‌هایی پر درآمد گرفته تا ستاره‌های تلویزیونی که از سندیکا منفعت می‌برند.

۱۲ سلبریتی بسیار ثروتمند

مارتین لاورنس- ثروت خالص برآورد شده: ۱۱۰ میلیون دلار

martin lawrence estimated net worth 110 million 267x200 سلبریتی های بسیار ثروتمند در جهان را بشناسید + عکس

مارتین لاورنس به تازگی چندان در معرض دید عموم نبوده است، اما طی سال‌ها چندین حرکت حرفه‌ای زیرکانه انجام داده است.نخستین حرکت بزرگ او، طنز تلویزیونی ” مارتین” که در خلق آن شرکت داشت، به یکی از بالارتبه‌ترین برنامه‌های شبکه‌ی فاکس در دهه‌ی ۹۰ تبدیل شد. این کمدین با دادن حق امتیاز به “ویل اسمیت ” آن را به تعدادی فیلم سینمایی پرفروش، به ویژه “پسران بد” تبدیل کرد.

ری رومانو- ثروت خالص برآورد شده: ۱۲۰ میلیون دلار

ray romano estimated net worth 120 million 267x200 سلبریتی های بسیار ثروتمند در جهان را بشناسید + عکس

“همه عاشق ریموند هستند ” چقدر موفق بود؟ خیلی محبوب‌تر از آن‌چه استقبال نه چندان گرم منتقدین باعث می‌شود باور کنید. و ری رومانو فقط بازیگر آن نبود: به عنوان یک تهیه‌کننده‌ی اجرایی طنز تلویزیونی که ده سال ادامه داشت، هم‌چنین صداپیشگی در فیلم‌های ” عصر یخبندان”، این کمدین دیگر لازم نیست درباره‌ی پول نگران باشد.

بیردمن- ثروت خالص برآورد شده: ۱۵۰ میلیون دلار

birdman estimated net worth 150 million 267x200 سلبریتی های بسیار ثروتمند در جهان را بشناسید + عکس

این رپر به اندازه‌ی برخی هنرمندان زمینه‌ی خود نظیر لیل وین و نیکی میناژ معروف نیست، اما به عنوان رییس برند ضبط کش‌مانی‌رکوردز، به یکی از برترین غول‌های هیپ‌هاپ عصر حاضر تبدیل شده است.

گلن بک- ثروت خالص برآورد شده: ۱۸۰ میلیون دلار

glenn beck estimated net worth 180 million 267x200 سلبریتی های بسیار ثروتمند در جهان را بشناسید + عکس

گلن بک سبک اجرای کمیک محافظه‌کارانه‌ی خود را از فاکس‌نیوز بسیار فراتر برده است.سهام او در شرکت رسانه‌ای مرکوری‌ریدیو‌آرتز و برنامه‌های زنده‌‌اش او را به یکی از ثروتمندترین کارشناسان دنیا تبدیل کرده است.

جسیکا آلبا- ثروت خالص برآورد شده: ۲۰۰ میلیون دلار

D8B3D984D8A8D8B1DB8CD8AADB8C D8A8D8B3DB8CD8A7D8B1 D8ABD8B1D988D8AAD985D986D8AF سلبریتی های بسیار ثروتمند در جهان را بشناسید + عکس

جسیکا آلبا بیش‌تر ثروتش را از بازیگری کسب نکرده است. سرمایه‌گذاری ستاره‌ی “شهر گناه “، در شرکت آنست، سر به فلک کشیده است و ۱ میلیارد دلار ارزش‌گذاری شده است. فوربس با تیتر ” ثروتمندترین زن خودساخته‌ی امریکا” تصویر او را روی جلدش چاپ کرد.

حتما بخوانید :  سریال نوار زرد + عکس و بازیگران سریال پلیسی نوار زرد + داستان سریال

جولیا لوئیس دریفوس- ثروت برآورد شده: ۲۰۰ میلیون دلار

D8B3D984D8A8D8B1DB8CD8AADB8C D8A8D8B3DB8CD8A7D8B1 D8ABD8B1D988D8AAD985D986D8AF 3 سلبریتی های بسیار ثروتمند در جهان را بشناسید + عکس

قطعا لری دیوید و جری سینفیلد به عنوان خالقان مشترک “سینفیلد”، پول زیادی به جیب زدند، اما جولیا لوئیس دریفوس سلبریتی بسیار ثروتمند این فهرست است.این ثروت او نه به لطف ایفای نقش در طنز پرفروش ان‌بی‌سی و کمدی جدیدترش در اچ‌بی‌او به نام “نائب رییس”، بلکه به این دلیل که اتفاقا دختر جرارد لوئیس دریفوس میلیاردر، رییس شرکت خدمات انرژی لوئیس دریفوس است.

جیمی الیور- ثروت خالص برآورد شده: ۲۴۰ میلیون دلار

jamie oliver estimated net worth 240 million 267x200 سلبریتی های بسیار ثروتمند در جهان را بشناسید + عکس

در ایالات متحده، جیمی الیور یک جورهایی این طور شناخته می‌شود: “همان انگلیسی در کانال شبکه‌ی غذا با ابتکارهای بهداشتی”.اما در انگلستان الیور با پول به‌دست آمده از رستوران‌های موفق، برنامه‌های رسانه‌ای، و کتاب‌های آشپزی که تقریبا به محض فروش تمدید چاپ می‌شوند، ثروتمندترین سرآشپز است، و حتی گوردون رمزی را هم کنار می‌زند.

قاضی جودی- ثروت خالص برآورد شده: ۲۵۰ میلیون دلار

judge judy estimated net worth 250 million 267x200 سلبریتی های بسیار ثروتمند در جهان را بشناسید + عکس

قاضی جودی ریزه‌میزه اما روراست (اسم واقعی: جودی شیندلین)، ملکه‌ی برنامه‌ی مستند تلویزیونی دادگاه، ممکن است با چهره‌ی برنامه‌ی روزانه‌اش متفاوت باشد، اما یکی از بزرگ‌ترین ثروت‌های تلویزیونی را اندوخته‌ است.به طور متوسط، ۱۰ میلیون نفر برنامه‌ی او را تماشا می‌کنند؛ و با دستمزد گزارش‌شده‌ی ۴۷ میلیون دلار در سال پول زیادی از این مخاطبان به‌دست آورده است.

کیانو ریوز- دستمزد برآورد شده: ۳۵۰ میلیون دلار

D8B3D984D8A8D8B1DB8CD8AADB8C D8A8D8B3DB8CD8A7D8B1 D8ABD8B1D988D8AAD985D986D8AF 2 سلبریتی های بسیار ثروتمند در جهان را بشناسید + عکس

او ممکن است تحسین‌شده‌ترین هنرپیشه نباشد، چرا که نقش‌های اکشن قهرمانانه‌ی احمقانه‌اش خوراک شوخی‌های اینترنتی شده است، اما کیانو ریوز در دو دهه‌ی گذشته یکی از سودآورترین ستاره‌های سینمایی بوده است، از “بیل و تد”، “فرار از نقطه”، و “سرعت” ( او در واقع مقدار زیادی پول را به خاطر این فیلم دنباله‌دار رد کرد) گرفته تا “ماتریکس” و به تازگی اکشن “جان ویک” باشکوه که بله، قرار است در چند سری ساخته شود.

جیمی بافت- ثروت خالص برآورد شده: ۴۳۰ میلیون دلار

jimmy buffett estimated net worth 430 million 267x200 سلبریتی های بسیار ثروتمند در جهان را بشناسید + عکس

جیمی بافت نماد زندگی راحت است، و این طور که معلوم است پول زیادی در آن وجود دارد.علاوه‌بر کار موسیقی‌اش، که به شکلی زیرکانه ژانرهای فولکلور و کانتری را با تصویری از سبک زندگی تنبل و راحت تطبیق داده است، خواننده‌ی “چیزبرگر در بهشت” برندش را به زنجیره‌ای از کسب و کارهای موفق تبدیل کرده است به ویژه زنجیره‌ی مارگریتاویل.

حتما بخوانید :  اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید چه خبر است؟ +تصاویر

گلوریا استفن- ثروت خالص برآورد شده‌ی: ۵۰۰ میلیون دلار

ممکن است در سال‌های اخیر جایگاهش را به عنوان یک ستاره‌ی پاپ کنار گذاشته باشد، اما گلوریا استفن ظاهرا در بیش‌تر دهه‌ی ۱۹۹۰ نیرویی طبیعی بود که موسیقی لاتین را با گروهش به نام ماشین موسیقی میامی به جایگاهی بین‌المللی رساند، به ویژه با قطعه‌ی به یاد ماندنی‌اش به نام”کونگا”. او در میامی این نیرو را به تعدادی رستوران با حال وهوای کوبا منتقل کرده است و حتی سال گذشته یک نمایش موزیکال برادوی را در مورد زندگی با همسرش روی صحنه برد.

دالی پارتن- ثروت خالص گزارش‌شده: ۵۰۰ میلیون دلار

دالی پارتن برای مدت‌های مدیدی یک کارخانه‌ی ساخت آهنگ‌های پرفروش تک‌نفره بوده است، از قطعه‌ی “جولین” گرفته تا “جزیره‌ها در جریان”. او دائما در حال برگزاری تور است، و با “۹ تا ۵” و فیلم زندگینامه‌ای موفق”کت رنگارنگ” در ان‌بی‌سی، پا در کفش تلویزیون و فیلم‌سازی کرده است.