سلبریتی های خارجی در اینستاگرام چه می کنند؟ ( تصاویر قسمت اول )

بازیگران خارجی در اینستاگرام

سلبریتی های خارجی در اینستاگرام : فکر نکنید آرایشگر «کیتی پری» موهایش را تقسیم بندی کرده که درستشان کند، این چیزی که می بینید محصول نهایی تلاش های آرایشگر اوست.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«اورلاندو بلوم» که از سفیرهای یونیسف است به دیدار کودکان نیازمند «نیجر» رفته و عکس های زیادی با آنها انداخته است، اگر اثرات این سفر به اندازه عکس هایش باشند قطعا سفر سودمندی بوده است.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«اما واتسون» همراه با «دن استیونس» دیو جذاب فیلم «دیو و دلبر».
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«بیانسه» و «جی زی» در یکی از میهمانی های پیش از اسکار.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«لوک ایوانس» همراه با «اما واتسون» و سایر هنرپیشه های فیلم «دیو و دلبر» برای اکران فیلمشان به شانگهای رفته اند.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«سیه را» و «جنل مونی» در یکی از میهمانی های پیش از اسکار.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدیداحتمال می رود خالکوبی های جدید «جرارد باتلر» که به نظر بعضی ها کمی عجیب می آیند موقتی و برای بازی در فیلم جدیدش باشند.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«جان لجند» در کنار تمام جایزه های ریز و درشتی که گرفته است در حال تمرین برای اجرایی که قرار است در اسکار داشته باشد و در عین حال بچه داری!
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«امیلیا کلارک»، «وودی هرلسون»، «دونالد گلاور» و سایر هنرپیشگان جدیدترین قسمت از مجموعه فیلم های «جنگ ستارگان» در اولین عکسی که از این فیلم منتشر شده است. این فیلم که دارد مراحل فیلم برداری را پشت سر می گذارد سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«هیلی استینفیلد» معمولا آدم بد لباسی نیست، اما این لباس …
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«جنل مونی» که از هنرپیشگان اصلی فیلم «مهتاب» است که برنده اسکار امسال بود با لباسی که پوشیده بود توجه زیادی را به خود جلب کرده و به نظر برخی بهترین و از نظر برخی دیگر بدلباس ترین زن سال بود. البته این عکس روی جلد مجله «کانتیننتال» ربطی به لباس او در این مراسم ندارد.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«باراک اوباما» و دخترش «ملیا» برای تماشای نمایش «قیمت» به برادوی رفتند و پس از نمایش در کنار عوامل آن از جمله «مارک رافلو» و «دنی دویتون» دوست داشتنی قرار گرفتند تا یک بار دیگر به همه نشان داده باشند اوباما چقدر با ترامپ فرق دارد!
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«جاستین تیمبرلیک» دارد پاشنه هایش را بالا می کشد تا با یک اجرای فوق العاده مثل همیشه همه را به وجد بیاورد.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«جسیکا بیل» حاضر و آماده، قبل از این که با کمال افتخار در کنار همسرش قدم روی فرش قرمز مراسم اسکار بگذارد.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«ناتالی پورتمن» به خاطر مشکلات روزهای آخر بارداری از شرکت در مراسم اسکار صرف نظر کرد. امیدواریم که خیلی زود او و فرزندش را سالم و سرحال ببینیم.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«استینگ» از جمله هنرمندانی بود که در مراسم اسکار اجرا داشتند. «جاستین تیمبرلیک» و «جان لجند» هم از جمله هنرمندانی بودند که در این مراسم موسیقی اجرا کردند.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«ترزا پالمر» در حال آماده شدن برای شرکت در اولین مراسم اسکار عمرش، آن هم در حالی که باید بچه اش را هم نگه دارد.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«جکی چان» که سال گذشته به پاس سالیان دراز فعالیت در عرصه سینما جایزه اسکار افتخاری دریافت کرده بود، امسال هم با عروسک های پاندایی که در این مراسم همراه خود داشت خبرساز شد. او گفته که سفیر پانداها است و در چین دو پاندای واقعی دارد.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدیدقیافه «رایان گاسلینگ» که نبردن اسکار بهترین هنرپیشه مرد به اندازه کافی برایش غیر منتظره بود، بعد از فهمیدن این که اسم «لالا لند» به اشتباه به عنوان بهترین فیلم سال معرفی شده است دیدن داشت.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«فیبی تانکین».
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«راک» صبح روز مراسم اسکار پشت میز کارش و پیش از رفتن به باشگاه برای تمرین! نکته: انگار این بشر اصلا میانه خوبی با آسایش و راحتی ندارد و حتی پشت میز کارش هم صندلی نمی گذارد.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«جان هم» و «جنیوری جونز» در کنار برخی از دیگر همکاران خود در سریال تلویزیونی محبوب «مردان دیوانه».
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«ریتا اورا» صبح بعد از مراسم جایزه بریت دارد همراه با بچه های تیمش به این صورت خستگی در می کند.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«سوفیا ورگارا» در حال نمایش جواهرات گران قیمت «لورن شوارتز» که در مراسم اسکار پوشیده بود.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«بیانسه» و «بلو آیوی» به جای سگ و گربه و از این قبیل جانورها ترجیح داده اند خودشان را تبدیل به آهو کنند . آهوهای خوشگلی هم از آب در آمده اند.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«جرد لتو» همراه با «سلما هایک» که از دیگر طرفداران پر و پا قرص «گوچی» است در هفته مد میلان.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«ریس ویترسپون» همراه با «ایوا دوورنی» که نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم مستند برای فیلم «سیزدهم» شده بود. او اولین زن سیاه پوستی است که نامزد دریافت این جایزه شده است.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«مدونا» همراه با خواهران دو قلوی اهل مالاوی که به تازگی به فرزندی پذیرفته است. با اضافه شدن اِستر و استلا به خانواده مدونا، حالا او شش فرزند دارد که تنها دو تای آنها فرزندان واقعی خود او هستند.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«هیو جکمن» در آستانه شکستن رژیم غذایی سختی که برای فیلم «لوگان» داشته است.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«مایلی سایرس» در حال لوس بازی در آوردن همراه با خواهرش «نوآ سایرس» و دوستش.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«جاستین بیبر» را بخاطر این علاقه ای که به لباس نپوشیدن دارد سرزنش نکنید، اول این که برای رسیدن به همین نتیجه اندکی هم که می بینید ساعت ها در روز تمرین و ورزش می کند و دوم این که بالاخره باید یک طوری نقاشی های روی بدنش را به نمایش بگذارد.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«میسی ویلیامز» به همراه «میلی بابی براون» قرار است چهره های تبلیغاتی «کانورس» در کمپین تبلیغاتی «Forever Chuck» باشند.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«الیزابت بنکس» همراه با همکارانی که به قول خودش با هم در این حرفه بزرگ شده اند در مهمانی بعد از اسکار مجله «ونیتی فر».
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدیدآهنگ جدید «شکیرا» که با هم صدایی «پرینس رویس» خوانده شده است به نام «Dejavu» بالاخره منتشر شد.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«جنسن اکلس» همراه با «میشا کالینز» و بقیه دوستانش در حال دارت بازی؛ ظاهرا بالاخره بعد از چند ماه بچه داری جنسن فرصتی پیدا کرده تا با دوستانش خوش بگذراند.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«لیدی گاگا» بعد از تمرینات زیادی که برای اجرای «سوپربول» و مراسم گرمی داشت بالاخره کمی وقت خالی پیدا کرده تا به خودش برسد.عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«دیوید بکهام» در کنار دوستان قدیمی اش در پاریس به مناسبت تولد «فیلیپ نویل».
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«زک افرون» رابطه خیلی خوبی با برادرش «دیلان» دارد و با وجود همه مشغله ای که دارد وقت زیادی را با او می گذراند.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«کیلی کوئوکو» همراه با کارل کوک یا به قول خود کایلی «آقای چشم آبی».
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«مسی» تولد بیست و نه سالگی همسرش و یا به قول خودش «زندگی» اش را تبریک گفت.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«کریس رونالدو».
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«نیمار» همراه با «لوئیس همیلتون» قهرمان سه دوره از مسابقات اتومبیل رانی فرمول یک.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«وارون دهاوان» و «آلیا بهات» که این روزها برای تبلیغ فیلم مشترکشان مدام با هم در برنامه ها و مصاحبه های مختلف شرکت می کنند، حتی لباس هایشان را با هم ست کرده اند.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«دیپیکا پادوکونه» در یکی از میهمانی های پیش از مراسم اسکار؛ دیپیکا معمولا خیلی خوش لباس تر است و این پیراهن برای چنین موقعیتی زیادی شلوغ به نظر می رسد و بیشتر مناسب یک روز آفتابی بهاری است.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«شاهرخ خان» با این عکس از اکران فیلم «رئیس» در اردن و مصر خبر داده و از کسانی که فیلم های هندی را تماشا می کنند تشکر کرد.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«سلمان خان» هرگز ازدواج نکرده و فرزندی هم ندارد، این دختر کوچولوی بامزه هم به احتمال زیاد خواهرزاده ، برادرزاده و یا از طرفدارانش است.عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«سونام کاپور» در فرودگاه در حال پر کردن فرم های لازم پیش از سفر به دوبی.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«دمت آکالین» که مدام با یک نفر جنگ و دعوا دارد این بار با خواننده ۱۶ ساله «آلینا تیلکی» وارد میدان نبرد شده بود که ظاهرا ماجرا ختم به خیر شده است.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«امینه گولشه»، دختر شایسته سال ۲۰۱۴ ترکیه، که با بازی در سریال «هرگز تسلیم نمی شوم» بین ایرانی ها محبوبیت زیادی پیدا کرده است.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«بوراک دنیز» همراه با عشقش بشرا ؛ بعد از دیدن بوراک در کنار «هانده ارچل»، هرچند فقط بخاطر بازی در سریال «عشق حرف حساب حالیش نیست»، خیلی ها فکر می کنند بشرا لیاقت عشق بوراک را ندارد!
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«برک آتان» هنوز خیلی جوان است، چند سال که بگذرد و کمی جا افتاده تر بشود حتما می تواند هنرمندی در حد «بوراک اوزچیویت» شود.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«هازار ارگوچلو» در خیابان های پاریس؛ از آن جایی که خیال راحت بوده که در پاریس کسی او را نمی شناسد زحمت شانه کردن موهایش را هم به خودش نداده است.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدیدچرا موهای «مصطفی ججلی» روز به روز روشن تر می شوند؟! گویا دارد به صورت زیر پوستی موهایش را بلوند می کند که کسی هم شک نکند!
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«جی دراگون» غرق در اثر هنری «دونالد جاد»، هنرمند مینیمالیست آمریکایی، در گالری «Pace Seoul» که هنوز افتتاح نشده است!
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«جی چانگ ووک» سر صحنه فیلم برداری در حال استراحت و صرف غذا همراه با همکارانش.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدیدکسی دلش برای موهای بلوند «کیم ته یون» تنگ نشده است؟ مثل این که این رنگ مو کمی او را افسرده کرده است!
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«جونگ یونگ هوا» در روز افتتاحیه اولین فیلمش نام «Cook Up a Storm» به باشگاه رفته تا خودش را برای این مراسم مهم آماده کند.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«جی سو» تولد «نام جو هیوک» را این طوری تبریک گفت.
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید«سو یونگ چوی» در مادرید جلوی دوربین مجله «اینستایل» کره .
عکس های بازیگران خارجی در اینستاگرام سری جدید


حتما بخوانید :  تقویم سال 96 ( تمام تعطیلات و مناسبت های سال 1396 به همراه عکس )