سوئیچ خودرو ( بهترین و لوکس ترین سوئیچ های خودرو در جهان )

بهترین و گران ترین سوئیچ های خودرو

سوئیچ خودرو : برای استفاده از سوئیچ این خودرو به آموزش‌های ویژه‌ای نیاز دارید برای باز و بسته کردن درهای این خودرو و در محفظه بار می‌توانید با چهار دکمه روی صفحه لمسی کار کنید. این روزها همه چیز تغییر کرده و کمتر می‌توان سوئیچ‌های ساده و قدیمی را در خودروها دید.

 

705635 151 سوئیچ خودرو ( بهترین و لوکس ترین سوئیچ های خودرو در جهان )

کلیدهای آینده مظهر نگرش جدیدی برای صنایع اتومبیل‌سازی خواهند شد. کلیدهایی که خودروتان را از راه دور روشن کرده، یا دستور حرکت خودرو به خودرو می دهد.ن

این کلید فناورانه بی‌ام‌و دارای یک صفحه لمسی تمام رنگی است.

705640 937 سوئیچ خودرو ( بهترین و لوکس ترین سوئیچ های خودرو در جهان )

برای استفاده از این خودرو به آموزش‌های ویژه‌ای نیاز دارید. البته از یک بی‌ام‌و سری ۷ مدرن کمتر از این نیز انتظار نمی‌رود. برای باز و بسته کردن درهای این خودرو و در محفظه بار می‌توانید با چهار دکمه روی صفحه لمسی کار کنید. می‌توانید وضعیت هشدار برای مواقع ضروری روی این از روی این سوئیچ فعال کنید. از طرفی روی نمایشگر رنگی ۲.۲ اینچی این سوئیچ می‌توانید اطلاعاتی مانند باز بودن درها یا میزان سوخت درون باک را دریابید. سوئیچ همچنین به شما از هوای درون خودرو یا وضعیت چراغ‌ها اطلاعات می‌دهد.

با این سوئیچ جادویی خودروتان احضارمی‌شود. این کلید تقریبا نسخه مینیاتوری تسلا S است که می‌تواند علاوه بر باز و بسته کردن درها خودرو را از راه دور و بدون حضور کاربر یا راننده به عقب و جلو براند.

705639 120 سوئیچ خودرو ( بهترین و لوکس ترین سوئیچ های خودرو در جهان )

کلید سپر مانند کونیگزگ بیشتر شبیه لایه‌های محافظ ابرقهرمانان فیلم‌های تخیلی می‌ماند. این سپر فلزی مانند داستان‌ها و افسانه‌ها ویژگی و جادویی خاصی ندارد. اما ظاهر آن به شما یادآوری می‌کند که یک ابرخودروی دیوانه‌کننده را می‌رانید.

705636 569 سوئیچ خودرو ( بهترین و لوکس ترین سوئیچ های خودرو در جهان )

فناوری آنچنانی در سوئیچ فراری به چشم نمی‌خورد، اما طراحی آن خیره کننده است. وزن آن قابل توجه است. سه دکمه موجود روی این سوئیچ برای باز و بسته کردن درها و محفظه بار تعبیه شده‌اند. برای روشن کردن خودرو ابتدا استارت زده و سپس دکمه‌ای را روی فرمان فشار می‌دهید. کلید با رنگ سنتی قرمز و اسب رقصان فراری زیباست. متاسفانه این سوئیچ با مدل‌های قدیمی فراری مانند FF ارائه می‌شود، اما این مدل همچنان در میان مدل‌های محبوب قرار دارد.

705641 607 سوئیچ خودرو ( بهترین و لوکس ترین سوئیچ های خودرو در جهان )

یکی از سوئیچ‌های برجسته خودروهای امروزی سوئیچ کریستالی استون‌مارتین است. در عصری که پلاستیک، در ساخت هر چیزی پیشی می‌گیرد، قراردادن کریستال در یک سوئیچ لوکس می‌تواند از نظر زیبائی‌شناختی آن را از دیگر نمونه‌ها متمایز کند. قرار دادن این کلید کریستالی در مرکز داشبورد استون‌مارتین هرگز قدیمی و از مد افتاده نخواهد شد.

705633 727 سوئیچ خودرو ( بهترین و لوکس ترین سوئیچ های خودرو در جهان )

کلید مک‌لارن به شما یادآوری می‌کند که سبک ترین کلید کدام است.

705856 841 سوئیچ خودرو ( بهترین و لوکس ترین سوئیچ های خودرو در جهان )

کریستال سنگین می‌تواند به زیبایی سوئیچ موجود در دستانتان کمک کند اما اگر سنگینی آن چندان مورد علاقه شما نیست، فیبر کربن حتما گزینه انتخابیتان خواهد بود. شما هرگز نمی‌توانید برای یک سوئیچ در این حد از فیبر کربن استفاده کنید.

کلید کنترل از راه دور مازراتی مانند یک تیغه طراحی شده است.

 

حتما بخوانید :  خودرو پژو 2008 در ایران خودرو رونمایی شد + عکس و توضیحات و مشخصات

705857 931 سوئیچ خودرو ( بهترین و لوکس ترین سوئیچ های خودرو در جهان )

از یک طرف کاملا شیک و خوش‌دست است و امکانات اولیه یک سوئیچ کنترل از راه دور مانند قفل و بازکردن درها را ارائه می‌دهد، از دیگر سو سوئیچی کاملا جدید و ارتقاء یافته به نظر می‌رسد. در واقع می‌توان گفت ترکیبی از سنت و مدرنیته را در ظاهر این کلید می‌بینید.

کلید آلومینیومی پاگانی بیشتر از ظاهر خودرو خوب به نظر می‌رسد. مانند پورشه و تسلا یک نمونه مینیاتوری از خود خودرو، با جنسی متفاوت است. اولا، ظاهری بسیار خوب دارد، دوم یک فلش USB محسوب می‌شود و در نهایت یک کلید است. در اصل با یک کلید چندکاره روبه‌رو هستیم.

705637 156 سوئیچ خودرو ( بهترین و لوکس ترین سوئیچ های خودرو در جهان )

جعبه مشکی کنترل از راه دور کوروت، به شما اجازه می‌دهد اتومبیل‌تان را از راه دور روشن کنید.

705858 524 سوئیچ خودرو ( بهترین و لوکس ترین سوئیچ های خودرو در جهان )

کلید فعال اف- پیس جگوار برای کسانی ساخته شده که از استفاده کلید خودرو متنفرند. این کلید فعال در واقع یک مچ‌بند است که با نشان جگوار به دستتان بسته می‌شود. این مچ‌بند ضد آب به صورت اختیاری ارائه شده و ۴۰۰ دلار برایتان آب می خورد.

705643 603 سوئیچ خودرو ( بهترین و لوکس ترین سوئیچ های خودرو در جهان )

اما اگر شما تا این حد از کلید خودروهایتان متنفرید، خبر خوبی برایتان داریم. ولوو راهی را شروع کرده که به تمام شدن کلیدها ختم می‌شود. ولوو در حال تولید کلیدهای دیجیتالی بلوتوثی است که ماهیت خارجی نداشته و در اصل یک نرم‌افزار روی تلفن همراه شماست. این کلیدهای دیجیتالی به باز و بسته کردن درهای خودرو، استارت زدن و حرکت خودرو می‌پردازد.

705634 300 سوئیچ خودرو ( بهترین و لوکس ترین سوئیچ های خودرو در جهان )

حتما بخوانید :  چطور خودرو از گارانتی خارج میشود