سوتی جالب فیلم های هالیوودی در قالب عکس و جزئیات

سوتی جالب فیلم های هالیوودی

سوتی فیلم های هالیوودی : فیلم های سینمایی و سریال ها طرفداران بیشماری در سراسر جهان دارند و از سوی هر قشری دنبال می شوند. به جرات می توان گفت که هالیوود مهد سینمای جهان به شمار می رود و بیشتر آثار موفق در این مکان ساخته می شوند. تعدادی از بهترین عوامل و بازیگران دور هم جمع گشته تا یک محصول خوب و بی نقص را به تماشاگران نشان دهند. حاصل این کار فیلم های فاخری مانند ارباب حلقه ها و بتمن است. اما در همین آثار به ظاهر خارق العاده نیز ایرادات و نواقصی وجود دارد.

preview 14065160 1200x630 99 1492716917 1024x538 سوتی جالب فیلم های هالیوودی در قالب عکس و جزئیات

تصاویر و توضیحاتی که در ادامه قرار داده شده، ۱۰ مورد از واضح ترین و کودکانه ترین اشتباهات در فیلم های مشهور هالیوود را نشان می دهند. شما با دیدن عکس ها و خواندن متن آن ها در خواهید یافت که حتی در بالاترین سطوح کاری نیز می تواند کاستی هایی وجود داشته باشد. مطلب را تا پایان دنبال کنید.

مرد آهنی ۲ (Iron Man 2)

40 2 1 سوتی جالب فیلم های هالیوودی در قالب عکس و جزئیات

در آغاز فیلم ما شاهد آن هستیم که تونی استارک در حالی که پیراهن سفید به تن دارد، سخنرانی می کند. او برای یک لحظه از فیلم خارج شده و سپس ناگهان پیراهنش تغییر رنگ می دهد و سیاه می شود.

ددپول (Deadpool)

41 2 1 سوتی جالب فیلم های هالیوودی در قالب عکس و جزئیات

اگر به صحنه پرش ددپول در بزرگراه دقت کنید، متوجه می شوید که در آن لحظه چیزی پشت وی وجود ندارد، اما پس از آن دسته های شمشیر ناگهان ظاهر می شوند و در تمام سکانس همراه او هستند.

42 2 1 سوتی جالب فیلم های هالیوودی در قالب عکس و جزئیات

در سکانس کافه نیز خالکوبی وانسا ظاهر شده و سپس غیب می گردد.

حتما بخوانید :  خودکشی هنرمندان و بازیگران معروف در سراسر جهان + تصاویر و معرفی

فارست گامپ (Forrest Gump)

43 2 1 سوتی جالب فیلم های هالیوودی در قالب عکس و جزئیات

در صحنه ای که فارست جِنی را ملاقات می کند، شما خواهید دید که اتو خود به خود حرکت کرده و تغییر حالت می دهد.

هری پاتر و سنگ جادو (Harry Potter and the Philosopher’s Stone)

44 2 1 سوتی جالب فیلم های هالیوودی در قالب عکس و جزئیات

هنگامی که خاله پتونیا تولد دادلی را تبریک گفته و پشت سر وی می ایستد، می توان سیم میکروفون را روی گردن او دید.

45 2 1 سوتی جالب فیلم های هالیوودی در قالب عکس و جزئیات

هری پاتر در یک صحنه به میز گریفیندور نزدیک شده و کنار رون می نشیند. در حالی که ما در صحنه بعدی شاهد آن هستیم که هری بین هرمیون و پرسی نشسته است.

تایتانیک (Titanic)

46 1 1 سوتی جالب فیلم های هالیوودی در قالب عکس و جزئیات

هنگامی که رُز در حال نگاه کردن به کشتی است، ما یک خال را روی گونه چپ او مشاهده می کنیم، اما این خال در صحنه بعدی جا به جا شده و به سمت راست می رود.

47 1 1 سوتی جالب فیلم های هالیوودی در قالب عکس و جزئیات

برای آنکه رز جک را از دستبند نجات دهد، وی محفظه شیشه ای حاوی تبر را می شکند. تمام شیشه یکجا پایین می ریزد، اما هنگامی که او تبر را بر می دارد، شیشه دوباره به جای خودش باز گشته است.

داستان عامه پسند (Pulp Fiction)

48 1 1 سوتی جالب فیلم های هالیوودی در قالب عکس و جزئیات

هنگامی که میا و وینسنت در کافه هستند، میا در حال انتخاب نوشیدنی و کشیدن سیگار است. سیگار در زاویه کناری در دست چپ وی قرار گرفته، در حالی که از زاویه رو به رو آن را در دست راست میا می بینیم.

گیسو کمند (Tangled)

49 1 1 سوتی جالب فیلم های هالیوودی در قالب عکس و جزئیات

در صحنه ای که فلین به قصر راپانزل می آید «مادِر گوتل» با استفاده از خنجر خود وی را زخمی می کند. اما پس از آن هیچ خونی روی خنجر دیده نمی شود. البته توضیح مناسبی برای این اشتباه وجود دارد: به خاطر رتبه بندی فیلم نباید هیچ نوع خونی در انیمیشن دیده می شد.

حتما بخوانید :  سلبریتی های بسیار ثروتمند در جهان را بشناسید + عکس

50 2 1 سوتی جالب فیلم های هالیوودی در قالب عکس و جزئیات

هنگامی که فلین در حال مرگ است، راپانزل در کنار وی قرار دارد. وقتی که وی موهای راپانزل را لمس می کند، شاهد آن هستیم که دیگر خبری از زنجیرها نیست. درست است که آن ها می توانند به پایین بلغزند و از زاویه ای خاص دیده نشوند، اما در صحنه بعدی باز هم زنجیرها را در ناحیه مچ فلین می بینیم.