سپیده خداوردی در روسیه با تیپ و لباس جالب و جدید + تصاویر

عکس هایی از سپیده خداوردی با تیپ های متفاوت در روسیه!

سپیده خداوردی بازیگر ۳۶ ساله کشورمان, عکس هایی از خودش در کشور روسیه را منتشر کرد.

سپیده خداوردی در روسیه

سپیده خداوردی در روسیه – عکس های جدید سپیده خداوردی سپیده خداوردی بازیگر کشورمان سفری به روسیه داشته است. این بازیگر ۳۶ ساله عکس هایی از حضورش در این کشور را منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می کنید.

sepidehkhodaverdi 1 copy copy copy 1 سپیده خداوردی در روسیه با تیپ و لباس جالب و جدید + تصاویر sepidehkhodaverdi 2 copy copy copy سپیده خداوردی در روسیه با تیپ و لباس جالب و جدید + تصاویر sepidehkhodaverdi 3 سپیده خداوردی در روسیه با تیپ و لباس جالب و جدید + تصاویرسپیده خداوردی (متولد ۶ اردیبهشت ۱۳۶۰ در تهران) دارای تحصیلات ادبیات نمایشی و کارگردانی و از دانشگاه آزاد اراک می‌باشد.
سپیده خداوردی بازیگری را با مجموعه «بچه‌های خیابان» همایون اسعدیان در سال ۱۳۷۹ آغاز کرد. وی در فیلم‌ها و سریال‌های متعددی مانند: «ایستگاه بهشت» به کارگردانی نادر مقدس «قهوه اسپرسو» به کارگردانی رضا بهشتی، «یک گوشه پاک و پرنور» به کارگردانی علی مؤذنی، «گیلعاد» به کارگردانی حسین سهیلی زاده و چندین و چند تله فیلم و فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته است. در ضمن سپیده خداوردی ۲۲ سال سابقه فعالیت حرفه‌ای در زمینه موسیقی دارد و نوازنده ارکستر ملی و نوازنده شهبانگ در گروه استاد محمدرضا شجریان و … است.


حتما بخوانید :  ماجرای جالب کفش های سیسی و تعریف ترامپ از کفش سیسی + عکس