شئ نورانی در آسمان علی آباد کتول چه بود؟ + جزئیات و عکس

شئ نورانی سقوط کرده از آسمان علی آباد چه بود؟

شئ نورانی در آسمان علی آباد کتول : بر اساس گزارشات اهالی مبنی بر سقوط شئ نورانی در آسمان علی آباد نیروهای هلال احمر به محل اعزام شدند.

Image result for ‫شیئ نورانی‬‎سقوط شئ نورانی سرخ رنگ از آسمان علی آبادکتول

شئ نورانی علی آباد به روایت شاهدان ماجرا اینگونه منتشر شد:در پی اطلاعات داده شده مبنی بر رویت و سقوط شئ ای به رنگ قرمز بر فراز روستای الازمن علی آبادکتول تیم هایی از هلال احمر، نیروی انتظامی و نیروهای مردمی به محل سقوط این شئ اعزام شدند.

یک مقام مسئول گفت:در پی اطلاعات داده شده ساعت ۸ شب مبنی بر رویت شئ ای به رنگ قرمز بر فراز روستای الازمن از توابع شهرستان علی آبادکتول و سقوط آن در نزدیکی این روستا، تیم هایی از هلال احمر، نیروی انتظامی و نیروهای مردمی به محل سقوط این شئ اعزام شدند.

وی افزود:هنوز چیزی مشخص نیست که چه چیزی سقوط کرده و به دلیل صعب العبور بودن محل سقوط که حدود ۲ ساعت پیاده روی دارد باید با بررسی دقیق تر این موضوع را مطرح کنیم.

شی ء نورانی ارتفاعات الازمن، تنها تنه نیم سوخته یک درخت بود

طبق اعلام یک کانال ، ساعت ۱۳:۳۰ صدای مهیبی توجه اهالی روستای الازمن را به خود جلب کرده بود که با فرا رسیدن شب و سوسوی یک شی ءنورانی این جلب توحه با یک نگرانی و حدس و گمان هایی همراه شد.

حتما بخوانید :  فینال جام حذفی 96 + تصاویر ، فیلم و حاشیه های جنجالی بازی

بر این اساس، رخداد توسط اهالی روستا به مسولین شهرستان اعلام و تیم جستجو بالافاصله برای بررسی ماجرا عازم ارتفاعات الازمن شدند.

بعد از عبور تیم جستجو از مسیر صعب العبور، مشاهده می کنند که تنه ی درختی دچار آتش سوزی خفیفی شده که با فرارسیدن شب، نوری قابل توجه تری از خود ساطع می کند.

به گفته تیم جستجوگر، صدای نسبتا مهیب هم ظاهرا صدای تیراندازی از یک سلاح شکاری بوده است.

به گفته منابع آگاه، تیم اعزام شده به محل، پس از خاموش کردن تنه ی درخت، به شهر بازمی گردند.

شئ نورانی در آسمان علی آباد کتول


حتما بخوانید :  تب کنگو در اصفهان + جزئیات شیوع بیماری تب کنگو در اصفهان