شادی رهبر کره شمالی خبر ساز شد + عکس شادی کردن عجیب

انتشار تصویر عجیب شادی رهبر کره شمالی حین آزمایش موشکی اخیر

شادی رهبر کره شمالی : انتشار عکس عجیبی که در آن یک افسر بر پشت رهبر کره شمالی سوار شده، کاربران فضای مجازی را شگفت زده کرد.

به تازگی تصاویری از لحظه خنده و احساس خوشحالی “کیم جونگ اون” رهبر کره شمالی در هنگام آزمایش موشکی هفته گذشته منتشر شده است اما یکی از این عکس ها که در آن یک افسر ارتش کره شمالی بر پشت کیم جونگ اون سوار شده و رهبر کره شمالی غرق در شادی است، همه را شگفت زده کرده است.

000 114 شادی رهبر کره شمالی خبر ساز شد + عکس شادی کردن عجیب

پایگاه اینترنتی “وطن یغرد خارج السرب” در این خصوص نوشت: برخی عقیده دارند رهبر کره شمالی که افسران ارتش او را احاطه کرده‌اند، برای بیان خوشحالی خود افسری را که نام یا درجه او را نمی‌داند، بر پشتش حمل می کند این درحالی است که بسیاری از رسانه ها عقیده دارند که این افسر احتمالا نقش بارزی در آزمایش موشکی اخیر ایفا کرده است.

رادیو انگلیس به نقل از یک استاد دانشگاه هاپکینز که کارشناس امور کره شمالی است، اعلام کرد که لباس این نظامی حکایت از آن دارد که یکی از افسران رده متوسط یگان راهبردی ارتش کره شمالی است.

وی تاکید کرد که این عکس یا ساختگی است یا از جمله تبلیغات رسانه ای عوامفریبانه رهبر کره شمالی است که هدف آن معرفی رهبر کره شمالی به عنوان رهبری شاد و مردمی است.

حتما بخوانید :  آیت‌الله‌ سید تقی طباطبایی درگذشت + زندگینامه و تصاویر سید تقی طباطبایی

شادی رهبر کره شمالی خبر ساز شد + عکس شادی کردن عجیب