شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + ۳۰ عکس

چهره های سرشناسی که به شکلی عجیب به یکدیگر شبیه هستند

شباهت چهره بازیگران و هنرمندان : حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده که با دیدن فردی در خیابان، به یاد شخصی دیگر افتاده باشید و چهره وی برایتان تداعی شود. شباهت زیاد برخی افراد به یکدیگر، یک «آشنا پنداری» یا به اصطلاح دژاوو به وجود می آورد. برخی چهره ها به قدری شبیه به هم هستند که به نظر می رسد آن ها دو قلو بوده و از بدو تولد جدا شده اند. نکته جالب اینجاست که هیچ ارتباط خویشاوندی میان آن ها وجود ندارد و مسئله مذکور به صورت اتفاقی رخ داده است.

36 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

همه ما این سخن را شنیده ایم که هر کسی یک همزاد در جهان دارد. تشابه های این چنینی در میان چهره های سرشناس، به طور حتم جذابیت زیادی داشته و پرداختن به آن ها می تواند سرگرم کننده باشد. تصاویری که در ادامه خواهید دید، شباهت افراد مشهور دنیای موسیقی و سینما به یکدیگر را نشان می دهد. دیدن آن ها شما را متعجب خواهد کرد، بنابراین پیشنهاد می دهیم به تماشای عکس ها نشسته و توضیحات را بخوانید.

۱- سارا هایلند و میلا کونیس

20 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

این بازیگران سرشناس همواره با یکدیگر اشتباه گرفته شده اند. آن ها در سال ۲۰۱۰ میلادی همدیگر را دیدند و تصمیم گرفتند در عموم خودشان را جای دیگری جا بزنند. خانم هایلند در این رابطه می گوید: “گاهی اوقات میلا خودش را یه جای من معرفی می کند، زیرا این کار او را جوان تر جلوه می دهد. من هم درباره انجام همین کار با او صحبت کرده ام و وی نیز موافقت کرده است.”

۲- ناتالی پورتمن و کایرا نایتلی

21 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

آن ها با هر مدل مویی بسیار شبیه به هم هستند و تشخیص شان کار راحتی نیست. آن ها در فیلم «جنگ ستارگان: تهدید شبه» در کنار هم بازی کرده اند.

۳-رالف فاینس و لیام نیسون

22 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

آن ها در فیلم های زیادی مانند «لیست شیندلر» و «خشم تایتان ها» کنار هم به ایفای نقش پرداخته اند. شباهت بیش از حد این دو بازیگر نیز باعث شده که آن ها اغلب با یکدیگر اشتباه گرفته شوند. تنها تفاوت در این است که آقای فاینس معمولا نقش های بد را بازی می کند و آقای نیسون در قالب یک قهرمان ظاهر می شود.

نیسون در این رابطه گفته است: “او یکی از بهترین و صمیمی ترین دوستان من است. مردم اغلب به خاطر نیمرخ بسیار نزدیک ما را با هم اشتباه می گیرند. حتی یک بار جایزه ها نیز اشتباهی به ما داده شد.”

۴- امی آدامز و آیلا فیشر

24 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

اگر رنگ چشم ها را نادیده بگیریم، این دو نفر بسیار شبیه به هم هستند. خانم آدامز در این رابطه شوخی نیز می کند: “اگر فیلم «اعترافات یک معتاد به خرید» موفقیت زیادی کسب کرد، آیلا در آن بازی کرده و اگر این گونه نشد، من در فیلم حضور داشته ام.” فیشر نیز یک بار عکس خانم آدامز را برای خانواده و دوستانش فرستاد و همه آن ها را دست انداخت.

۵- کیتی پری و زویی دشانل

25 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

دشانل در این رابطه می گوید: “این موضوع مقداری آزاد دهنده است. ما تنها از نظر ظاهری کمی به یکدیگر شبیه هستیم. همه به من می گفتند که شما شباهت زیادی به هم دارید. هنگامی که او را ملاقات کردم، فکر کردم که این مسئله چندان هم بد نیست، زیرا کیتی پری فرد جذابی است.”

۶- جرارد باتلر و کلایو اوون

26 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

تنها تفاوت آن ها در این است که آقای باتلر بیشتر در فیلم های کمدی عاشقانه به فعالیت می پردازد.

۷- سوزان ساراندون و سیگورنی ویور

27 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

ساراندون در مراسم امسال مجله «Glamour» به شباهت خود و ویور اعتراف کرد و این سخنان را به زبان آورد: “ما دو شخص متفاوت هستیم و تنها ظاهرمان شبیه به هم است. من بارها به خاطر ایفای نقش در فیلم «بیگانه» مورد تجلیل قرار گرفته ام، اما گاهی اوقات او به جای من جایزه را گرفته و یا عکس ها را امضا کرده است.”

حتما بخوانید :  دانلود آهنگ شاد ( جدیدترین آهنگ های شاد ایرانی کم حجم برای دانلود )

۸- هیث لجر و جوزف گوردون لویت

28 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

شباهت آن ها قبلا در فیلم «۱۰ اخلاق تو که من از آن متنفر هستم» به اثبات رسیده است.

۹- چلسی هندلر و الیزابت بنکس

29 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

خانم بنکس در این رابطه می گوید: “یک بار در تورنتو بودم که ناگهان فردی به سراغ من آمد و گفت که نامزدم بسیار به شما علاقه دارد و قصد داشت که از من امضا بگیرد. وی از کتاب «My Horizontal Life» بسیار تعریف کرد و گفت که آن را خیلی دوست دارد. او مرا با چلسی هندلر اشتباه گرفته بود و من هر چه تلاش کردم نتوانستم مسئله را برایش توضیح دهم.”

۱۰- سلنا گومز و لوسی هیل

30 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

این بازیگر گفته است که مردم همیشه او را با سلنا گومز خواننده سرشناس اشتباه می گیرند. وی اظهار داشته: “در روزهای جوانی همیشه با سلنا اشتباه گرفه می شدم و این مسئله بسیار جالب بود. من عینک آفتابی ام را می زدم و مردم به سمتم می آمدند. نمی توانستم به آن ها بگویم که سلنا نیستم.”

خانم هیل گاهی اوقات با سارا هایلند و جنل کولمن نیز اشتباه گرفته می شود.

۱۱- جفری دین موگان و خاویر باردم

31 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

بازیگران سرشناس همواره با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند و در هر مکان باید مطمئن شویم که آن ها خودشان را به جای کس دیگری جا زده باشند.

۱۲- جسیکا چستین و برایس دالاس هاوارد

32 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

“هنگامی که ما در کنار یکدیگر قرار گرفتیم، به آینده نگاه کردیم و فهمیدیم که چقدر شبیه به هم هستیم. چستین این سخنان را به زبان آورده و اظهار داشته که چند بار با بازیگر فیلم «دنیای ژوراسیک» اشتباه گرفته شده است. هاوراد در این رابطه یک دابسمش نیز ساخته و به مردم آموزش داده که چطور می توانند آن ها را از یکدیگر تشخیص دهند. چستی سال گذشته تصویری خنده دار در این رابطه را نیز در توییتر به اشتراک گذاشته است.

۱۳- رایان سیکرست و جوئل مک هال

33 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

آن ها بسیار شبیه به هم جلوه می کنند. مک هال حتی یک بار کنترل توییتر و حساب سیکرست را به دست گرفت.

۱۴- پنلوپه کروز و سلما هایک

34 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

در سال ۲۰۱۴، حتی حساب رسمی اسکار در اینستاگرام نیز این دو نفر را با هم اشتباه گرفت. آن ها در زندگی واقعی دوستان بسیار خوبی هستند و با هم سلفی می گیرند. بازیگران سرشناس از نام مستعار اسپانیایی «huevos» به معنای تخم مرغ نیز استفاده می کنند.

۱۵- ویل فرل و چاد اسمیت

35 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

آن ها از شباهت به یکدیگر آگاهی دارند. بازیگران کمدی در شوی سه سال پیش جیمی فالون، حتی شبیه به هم لباس پوشیدند و همه را شگفت زده کردند.

۱۶- لیلی سوبیسکی و جنیفر لارنس

36 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

خانم سوبیسکی قبل از آن که جنیفر لارنس به شهرت برسد، چهره بسیار سرشناسی بود. آن ها با هر مدل مو شبیه به هم هستند. سوبیسکی اکنون دیگر در هالیوود حضور ندارد و وقت خود را صرف بزرگ نمودن دو فرزندش می کند.

۱۷- جسی آیزنبرگ و مایکل سرا

37 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

جسی و مایکل هر دو در خیابان ها با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند. مایکل سرا به چهره های دیگری مانند جون هدر نیز شباهت دارد.

۱۸- جنیفر کانلی و دمی مور

38 1 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

اگر ابروهای پرتر جنیفر کانلی را در نظر نگیریم، این دو بازیگر بسیار شبیه به هم جلوه می کنند.

۱۹-نینا دوبرو و ویکتوریا جاستیس

39 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

خانم جاستیس نیز گمان می کند که شبیه به بازیگر «خاطرات خون آشام» است. هواداران آن ها هنگام انتشار عکس این دو نفر کنار یک دیگر در یک مراسم، بسیار تعجب کردند.

۲۰- ناتان فیلیون و جرمی رنر

40 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

در سال ۲۰۱۴ میلادی، فیلیون در حساب توییتر خود شباهتش با دیگر چهره های سرشناس را توضیح داد. وی همچنین شباهت عجیبی به «جیسون بیتمن» دارد.

۲۱- جردین اسپارکس و آمریکای فررا

41 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

بسیاری از مردم گمان می کنند که این دو چهره سرشناس شباهت زیادی به هم دارند.

۲۲- پل روبنس و آلن کامینگ

42 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

همانطور که ملاحظه می کنید، این دو بازیگر بسیار شبیه به هم هستند و تشخیص شان از یکدیگر کار راحتی نیست.

حتما بخوانید :  اینستاگرام خارجی های معروف و محبوب (قسمت اول) + تصاویر

۲۳- مارک والبرگ و مت دیمون

43 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکس

حتی مت دیمون نیز به مسئله شباهتش به بازیگر فیلم «تبدیل شوندگان» اعتراف کرده است. او اظهار داشته: “من در این رابطه با مارک صحبت کرده ام، زیرا وی با مردمی مواجه شده که مدام از بازی اش در فیلم هویت بورن تعریف کرده اند. به همین دلیل، من و او با هم معامله ای انجام دادیم. قرار شد در زمان هایی که اشتباه گرفته می شویم، تا آن جایی که ممکن است رفتار خوبی نشان دهیم.”

ژنتیک مسئله ایست که در جای جای زندگی می توان آن را مشاهده نمود. یکی از مشخص ترین زمینه ها، شباهت ما به والدین است. بیشتر افراد تا حد زیادی همانند پدر و مادر خود به نظر می رسند و در برخی موارد، حتی علایق و سلیقه ها نیز یکسان از آب در می آید.

حتی اگر تمامی تلاش خود را برای متفاوت جلوه کردن به کار بگیریم، باز هم در برخی زمینه ها شبیه به والدین خود هستیم. این مسئله تنها افراد عادی را شامل نمی شود و چهره های سرشناس نیز به همین صورت هستند.

به عنوان یک مثال کاملا واضح، می توان از مایکل داگلاس پسر کرک داگلاس نام برد. آن ها بسیار شبیه به هم هستند و این مسئله تعجب همه را در پی داشته است. ما در این مقاله قصد داریم شباهت ۱۵ بازیگر و خواننده مشهور به پدر و مادرشان را در قالب تصاویر به شما نشان دهیم. به تماشای آن ها بنشینید و لذت برید.

عکس های جالب از شباهت بازیگران هالیوود

150 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکسبسیاری از مردم اعتقاد دارند که جیجی حدید به مادر خود یولاندا شباهت زیادی دارد.

151 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکساین شباهت در بِلا حدید نیز دیده می شود و به نظر می رسد که ژن مدل بودن در تمام خانواده نفوذ کرده است.

152 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکسهمانطور که مشاهده می کنید، مایلی سایرس همانند مادر خود به نظر می رسد.

153 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکسدمی لواتو و مادرش همانند سیبی هستند که از وسط نصف شده باشد.

154 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکسشباهت جیدن اسمیت به پدرش ویل اسمیت مثال زدنی است.

155 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکسدختر آقای اسمیت نیز همین ویژگی را دارد.

156 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکسریس ویترسپون و دخترش نیز مانند هم به نظر می رسند.

157 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکسهمانور که مشاهده می کنید، لیندزی لوهان کاملا به مادرش رفته است.

158 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکسلبخند جاستین بیبر و مادرش نیز به طرز عجیبی شبیه به هم هستند.

159 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکسبه نظر می رسد سیدنی کرافورد و دخترش کایا دو قلو هستند.

160 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکساگر به چهره مادر بیانسه نگاه کنید، متوجه می شوید که جذابیت خواننده مشهور اتفاقی نیست.

161 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکسعلی رغم آن که دختر جولیان مور تنها ۱۴ سال دارد، اما شباهت او به مادرش کاملا مشخص است.

162 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکسحتی چشم های دختر برد پیت نیز دقیقا همانند او هستند.

163 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکسکریس جنر و کیم کارداشیان مانند خواهران دو قلو به نظر می رسند.

164 w700 شباهت عجیب و غریب بازیگران و هنرمندان هالیوود + 30 عکساین گونه شباهت ها تنها در فرزندان و والدین به چشم نمی خورند. در تصویر زیر، جولیا رابرتز و برادر زاده اش اما رابرتز را مشاهده می کنید.