شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )

راز طلاق شراره رخام از همسرش

طلاق شراره رخام – شراره رخام برای اولین بار درباره علت جدایی از همسرش صحبت کرد. حرف های او را ببینید و بشنوید. شراره رخام برای اولین بار علت جدایی از همسرش را بیان کرد.

ماجرای ازدواج شراره رخام

شرار رخام با فرهاد قریب معروف به نام هنری استیون راش ازدواج کرد، اما این وصلت سرانجام نداشت و مدتی بعد از بکدیگر جدا شدند، فرهاد قریب مدتی در امریکا و هند به فیلمسازی مشغول بود در حال حاضر وی مجرد است

0lbs1ffa0mw4pqn69m6m شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )شراره رخام پس از تخلیه ژل لب هایش

می‌گوید اشتباه کردم و پشیمانم، اما از پشیمانی‌اش خوشحال است. حالا از اینکه راضی است و می‌خواهد از تجربیاتش بگوید تا کسی مثل او پشیمان نشود. شراره رخام بازیگر سینما و تلویزیون بعداز تزریق ژل لب حالا به قول خودش ازشر آن ژل راحت شده و خیلی هم از ظاهرش راضی است. ظاهری که جامعه ما بیشتر می‌پسندد و البته او را خوشحال تر از قبل می‌کند.

15099370 616286368572637 3876628607967166464 n شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )عکس شراره رخام

چطور شدتصمیم گرفتید ژل لبتان را تخلیه کنید؟

متاسفانه من سال ۸۳ ژل لب تزریق کردم. آن زمان ژلهای پاژ بود. این ژلهای پاژ زمان طولانی در لب باقی می‌ماند و تا تخلیه نکنید خودش از بین نمی‌رود و تا آخر عمر هست ولی این ژلهای جدید زمان دارد و بعد از سه تا شش ماه از بین می‌رود. آن زمان از شانس بد من فقط ازاین ژلها استفاده می‌شد. به همین دلیل عملی بود که ریسک بالایی داشت و باید دکتر مطمئنی پیدا می‌کردم تا این ژل را تخلیه کند که خدا را شکر توانستم این عمل را انجام بدهم و از شر این ژل راحت شوم.

w1rpvum0u1wa4tal73l شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )عکس جدید شراره رخام

بعداز تزریق ژل مشکلی نداشتید؟

نه خوشبختانه ژل پاژ برای من مشکلی درست نکرد اما شنیده ام که چند نفر مشکل داشته‌اند و لبشان کبود شده و تا آخر عمر کبود می‌ماند. خوشبختانه این ژلها دیگر در بازار پیدا نمی‌شود و تایید شده نیست. این ژلها بعد از ۶-۷ سال ممکن است باعث کبودی صورت و لب شود. خدا را شکر من این شانس را داشتم و برای من مشکلی پیش نیاورد. فقط همان یک حجم غیر متعارف بود و ظاهری داشت که جامعه پسند نبود. به هر حال من به لطف دوستان به این فکر افتادم که حتما از شر این ژل راحت شوم.

15802606 1636880549939357 6190979492127703040 n شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )طلاق شراره رخام

یعنی نظر دیگران در این تصمیم شما نقش داشت؟

حتما بخوانید :  کشف حجاب پگاه آهنگرانی ؟ آیا کشف حجاب پگاه آهنگرانی صحت دارد؟

خب من یک تصمیم شخصی گرفته بودم ولی دیگران نپسندیدند و خیلی‌ها از من انتقاد کردند. من یک شخصیت اجتماعی هستم باید به نظر دوستان و جامعه‌ام اهمیت بدهم و از نظر شخصی‌ام بگذرم. بالاخره تسلیم شدم و گفتم چشم و می‌روم تخلیه می‌کنم اما حالا خیلی خوشحالم. خوشحالم که مردم از این حرکت من استقبال کردند و خیلی مرا تشویق کردند واین حرکت به چشمشان آمد. من از کسانی که مرا حمایت کردند و به جلو هل دادند که جرات کنم و به سراغ این عمل پر از ریسک بروم تشکر می‌کنم.

17662499 1804406086545584 3846457278756552704 n شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )گریم شراره رخام

اینکه گفته می‌شد به خاطر آن ظاهر کمتر برای بازی در فیلم و سریال پیشنهاد داشتید درست است؟

بله. چند سریال تاریخی به من پیشنهاد شد که خب می‌گفتند مثلا درچند صد سال گذشته هیچ زنی ظاهر این چنینی نداشته است. حرفشان منطقی ودرست بود من هم قبول کردم. من به کارگردانها حق می‌دادم. درست است آن زمان خیلی نارحت می‌شدم، اما حالا خیلی خوشحالم. خوشحالم که ناخودآگاه و ناخواسته تبدیل به تریبونی شدم که کسی سراغ این کار نرود. /طلاق شراره رخام

17267850 162920254225481 7817341817367560192 n شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )تیپ و لباس جدید شراره رخام

کسی درباره تزریق ژل لب و عمل‌های زیبایی با شما مشورت می‌کند؟

بله . خیلی از زنان ودختران جوان می‌پرسند که این کار را بکنیم؟ من می‌گویم نه.البته نظراتی هم می‌گیرم که می‌گویند اگر بد است پس چرا خودت این کار را انجام دادی؟ بله من یک کار اشتباهی انجام دادم. یک راه اشتباهی رفته‌ام. خب حالا می‌گویم این راه اشتباه است ونروید.این بد نیست. من نمی‌خواهم کسی را نصیحت کنم اما من به عنوان یک شخصیت اجتماعی و یک بازیگر یک کار اشتباهی انجام داده ام و قبولش دارم. حالا می‌گویم انجام ندهید.

18723354 1854755438109146 7926964883298451456 n شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )شراره رخام پس از تخلیه ژل لب هایش

همه آدمها در زندگی اشتباه می‌کنند و پشیمان می‌شوند. من خوشحالم که مردم به من انتقاد کردند و تشکر می‌کنم که باعث شدند به این جمع بندی برسم و بروم سراغ تخلیه ژل و دوباره ظاهر عادی پیدا کنم.

روزی ۲۰ نفر از من می‌پرسند که برا ی تخلیه ژل کجا رفته‌ام و من هم پزشکم را معرفی می‌کنم. به هر حال این تزریق ژل متاسفانه وارد کشور ما شده است و خیلی از جوان‌ها هم به آن علاقه دارند.

خوشبتانه من مشکلی نداشتم و لی خوشحالم این کار من باعث شد که یک عده‌ای از هموطنان عزیزم از این داستان نجات پیدا کنند و خیلی از آنها سراغ این کار نروند. البته می‌خواستم از پزشکانی که در این راه به من کمک کردند هم تشکر کنم. دکتر بهروز فرزام و جناب دکتر امیری عمل تخلیه ژل لب را انجام دادند که من خیلی راضی هستم و از آنها تشکر می‌کنم.

حتما بخوانید :  فیلم لاک قرمز ، بازیگران ، تیزر ، عکس های جدید از فیلم لاک قرمز

فیلم علت جدایی شراره رخام از همسرش

.

.

3 3 شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )

بیوگرافی کامل شراره رخام

شراره رخام (زادهٔ ۱۷ مرداد ۱۳۵۰ در تهران) بازیگر ایرانی است. او دارای مدرک لیسانس زبان روسی از دانشگاه آزاد و همچنین لیسانس بازیگری از جهاد دانشگاهی است.

متولد ۱۳۵۴ در کرمان. فارغ التحصیل رشته تدوین از مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی. دوره بازیگری را در کلاسهای کارگاه آزاد بازیگری گذراند. با حضور در فیلمهای ملاقلی پور به سینما راه یافت. بازی در نقش امیربهادر در اپیزود اول فیلم نسل سوخته او را به عنوان بازیگری توانا معرفی کرد. اما شاید با حضور در مجموعه تلویزیونی غریبه بود که شناخته شد. آخرین حضور سینمایی او بازی در نقش کوتاهی در فیلم قارچ سمی ساخته ملاقلی پور است.

جدیدترین عکس های شراره رخام

72419714749848347827 شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )

1 149 شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب ) 2 5 شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب ) 3 4 شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب ) 4 5 شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب ) 5 4 شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب ) 6 4 شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب ) 7 4 شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب ) 8 3 شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )

1 148 شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )گالری جدیدترین و داغ ترین تصاویر شراره رخام

2 3 شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )گالری جدیدترین و داغ ترین تصاویر شراره رخام

4 4 شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )گالری جدیدترین و داغ ترین تصاویر شراره رخام

5 2 شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )گالری جدیدترین و داغ ترین تصاویر شراره رخام

6 2 شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )گالری جدیدترین و داغ ترین تصاویر شراره رخام

7 3 شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )گالری جدیدترین و داغ ترین تصاویر شراره رخام

8 2 شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )گالری جدیدترین و داغ ترین تصاویر شراره رخام

9 2 شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )گالری جدیدترین و داغ ترین تصاویر شراره رخام

10 3 شراره رخام ( از راز و رمز جدایی از همسرش تا ماجرای تزریق ژل لب )گالری جدیدترین و داغ ترین تصاویر شراره رخام