میهن هاست
صفحه اصلی اخبار روز شرط ترامپ برای پذیرش توافق هسته ای و رابطه با آمریکا

شرط ترامپ برای پذیرش توافق هسته ای و رابطه با آمریکا

شرط و شروط ترامپ برای تهران

شرط ترامپ : ترامپ قصد دارد در بیستم ژانویه و حضور در کاخ سفید به عنوان رییس جمهور جدید آمریکا، تصمیم‌های سختگیرانه‌ای را در قبال توافق اتمی ایران به‌کار بندد.

0f82df82 2cc9 42ab b54d 960a825fd1b4 شرط ترامپ برای پذیرش توافق هسته ای و رابطه با آمریکا

شرط ترامپ برای پذیرش توافق هسته ای

وبگاه صهیونیستی «دبکا فایل» نزدیک به محافل اطلاعاتی تل‌آویو در گزارشی مدعی شد که انتخاب «رکس تیلرسون» مدیر اجرایی شرکت «اکسان موبیل» به سمت وزیر خارجه آمریکا در هفته جاری برای اعمال سیاست‌های جدید سخت بر ایران است.

دبکا فایل نوشت: ترامپ قصد دارد در بیستم ژانویه و حضور در کاخ سفید به عنوان رییس جمهور جدید آمریکا، تصمیم‌های سختگیرانه‌ای را در قبال توافق اتمی ایران به‌کار بندد.

این وبگاه به نقل از منابع خود مدعی شد که تیم ویژه‌ای اینک در حال فعالیت برای بازنگری توافق آمریکا و پنج قدرت دیگر با ایران در سال ۲۰۱۵ است.

بر این اساس، ترامپ درخواست‌های یک جانبه‌ای را از ایران برای پذیرش بازنگری این توافق به عنوان پیش‌شرط تداوم رابطه بین ایران و آمریکا در نظر دارد.

وی در این مسیر همچنین قصد ندارد در با روسیه، چین، آلمان، انگلیس و فرانسه مشورتی داشته باشد.

به نوشته این وبگاه، تیم ضد ایرانی ترامپ ظرف هفته گذشته و جاری با معرفی تیلرسون و سرلشکر «مایکل فلین» به عنوان مشاور امنیت ملی تعیین شدند.

حتما بخوانید :  زن جیب بر بازار تجریش تهران را شناسایی کنید + عکس زن جیب بر

این وبگاه در ادامه به نقل از منابع خود نوشته است که اگر ایران تجدید نظر در زمینه توافق اتمی را رد نماید، رییس جمهور منتخب آمریکا این کشور را با فهرست تازه‌ای از تحریم‌های اقتصادی که بسیار سخت‌تر از ساز و کار تحریم‌های دولت‌های بوش و اوباما، روسای سابق و کنونی آمریکا هستند، مواجه خواهد ساخت.

شرط ترامپ برای پذیرش توافق هسته ای و رابطه با آمریکا


حتما بخوانید :  خواستگاری از دختر ترامپ توسط شاهزاده سعودی جنجالی شد + عکس