شهر عجیب و تماشایی بر لبه یک پرتگاه ساخته شده است + تصاویر

شهر عجیب و دیدنی روندا در اسپانیا

شهر عجیب : حتما همه شما در فیلم ها و تصاویر سینمایی، شهرها و روستاه های زیادی را دیده اید که برای لوکیشن ساخته شده اند، شهرها و روستاههایی که واقعی نیستن و اغلب در جاههایی خاص و ترسناک ساخته شده اند، جاههایی همچون لبه پرتگاه های زیبا و سرسبز و مناطقی عجیب و غریب که ما در میهن پست امروز یکی از آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد با این تفاوت که شهر رواندا در استان مالاگا اسپانیا کاملا واقعی و حدود ۳۵ هزار نفر جمعیت دارد. در ادامه با شهر مطلب همراه شوید.

روندا شهری عجب و دیدنی در ۱۰۰ کیلومتری شهر مالاگا در اسپانیا است که بیش از ۳۵ هزار نفر جمعیت دارد. این شهر توسط نژاد سلت ها ساخته شده و در قرن ششم قبل از میلاد نیز اسم آن را آروندا گذاشته اند. شهر که در ارتفاع ۷۵۰ متری یک کوه خاص و زیبا ساخته شده که با یک رودخونه این شهر را به دو قسمت تقسیم کرده است.

روندا به طوری شگفت انگیزی در لبه پرتگاه یک دره شاخته شده که با ۳ پل بی نظیر که طول بزرگترینش به ۱۲۰ متر می رسه تردد و ارتباط در آن برقرار است و یکی از شهر هایی است که خیلی از اسپانیایی ها آرزوی می کتتد که بتوانند در آن زندگی کنند.

حتما بخوانید :  مکان های رمانتیک تهران ( کافه های رمانتیک برای قرار عاشقانه) + عکس

جالب است بدانید که این شهر یکی از میدان های تاریخی گاو بازی را که خیلی هم قدیمی است ، در خود جای داده و سالانه میزبان هزاران گردشگر و علاقه مند به این مراسم است.و گردشگران منظره ای که از پنجره خونه ها و هتل های این شهر می توانند ببینده در هیچ جای دنیا قابل دیدن و توصیف نیست و شاید همون چیزی باشد که ما ساعت ها به خاطرش مجبور به کوهنوردی باشیم.

تصاویر شهر عجیب


حتما بخوانید :  جزیره عجیب و مسکونی که شبیه به شهر ارواح شده است + تصاویر