شوی لباس دختران فلسطینی ( فشن شوی لباس در شهر جنگ زده ) + عکس

تصاویر فشن شو بانوان در فلسطین غزه

شوی لباس دختران فلسطینی : تقریبا ۳۰ سال پیش، آیدا ابو سیتا شروع به جمع‌آوری لباس‌های کهنه از کمپ‌های مهاجران فلسطینی کرد. او این لباس‌ها را از نو طراحی کرده و آن‌ها را با زندگی معاصر در هم آمیخته است.

حالا او نمایش مدی در شهر جنگ زده غزه به راه انداخته است. یکی از مدل‌های این شو گفته است: هدف این نمایش، نشان دادن سابقه تاریخی فلسطین است که اسرائیل سعی در از بین بردن آن دارد. این لباس‌ها نشان دهنده هویت آدم‌هایی هستند که آن‌ها را پوشیده و می‌پوشند.

تصاویر شوی لباس دختران عرب

مدل لباس زنانه,مدل مانتو,ریتون,مدل مانتو‌های جلوباز ری تون, مانتو ریتون,اولین جشنواره مد و لباس زنان در غزه,مدلهای جدید لباس عربی,لباس عربی,لباس عربی زنانه مدل جدید

اولین جشنواره مد و لباس زنان در غزه,مدلهای جدید لباس عربی,لباس عربی,لباس عربی زنانه مدل جدید

مدل مانتو,مدلهای جدید مانتو,مدل مانتو مجلسی,مانتو شیشه ای,مانتو با طرح سنتی,عکس دختران بدحجاب,مدل مانتو فصل,مدلهای ایرانی,مدلینگ در ایران,مانتو آنا,مدلهای جدید مانتو آنا

مانتو مجلسی شیک جدید,مانتو مجلسی 2016,مانتو عربی,مدل لباسهای مجلسی جدید زنانه,مدل لباس جدید عربی,مدلهای محجبه

مدل لباسهای جدید h & m برای مسلمانان,مانتوهای مجلسی

لباسهای محجبه شیک دولچه گابانو,مدلهای زیبای لباسهای دولچه گابانو برای زنان مسلمان,لباسهای مجلسی پوشیده,مانتو مجلسی

مراسم سالانه “فشن شوی اسلامی” با حضور طراحان و مدل‌های فلسطینی در این کشور برگزار شد.

به گزارش صدای میانه به نقل از فرادید، همزمان با هفته “لباس سنتی و میراث فرهنگی” فلسطین در این کشور، فشن شوی اسلامی برگزار شد. در این فشن شو که با حضور طراحان و مدل‎های فلسطینی در کرانه باختری و در شهر “جنین” برگزار شد لباس های سنتی و بومی این منطقه در کنار طرح های جدید به نمایش درآمد.

تصاویر/ فشن شو اسلامی بانوان در فلسطین

تصاویر/ فشن شو اسلامی بانوان در فلسطین

تصاویر/ فشن شو اسلامی بانوان در فلسطین

تصاویر/ فشن شو اسلامی بانوان در فلسطین حجاب در فشن شوها

اخیرا برندهای مطرح دنیا مانند دولچه گابانا کلکسیونی از لباس های خود را برای زنان مسلمان روانه بازار کردند که توجهات بسیاری را به خود جلب کرد.

حتما بخوانید :  بهترین لباس بازیگران در جشنواره کن + 70 مدل جدید و شیک لباس زنانه

اگر چه در این میان برخی طراحان عکس العمل بد و شدیدی از خود نشان دادند و ادعا کردند کهحجابزیبایی زن را پنهان می کند اما همین نقد شدید برخی طراحان دیگر را واداشت تا در جواب به آنها کلکسیون جدیدی را روانه بازار کنند که در آن حجاب و بی حجابی در کنار هم به نمایش در آمدند.


حتما بخوانید :  انتخاب لباس شب مناسب و برآزنده شما + عکس و ترفندها