شکلک باحجاب اپل برای شبکه های اجتماعی ( اپل تسلیم حجاب شد )

اپل تسلیم حجاب شد!

در دنیای امروز،ایموجیها قسمت اعظمی از انتقال مفاهیم را برعهده گرفته‌اند. شکلک‌های کوچک اما پرکاربردی که معنای خاصی را در بین کاربران تداعی و به مرور قسمتی از هر پیام را به خود اختصاص داده‌ا‌ند.

6512491 835 شکلک باحجاب اپل برای شبکه های اجتماعی ( اپل تسلیم حجاب شد )

در این میان، تلاش طراحان این حوزه بر ایجاد تنوع در بین شکلک‌ها و پاسخگویی به نیاز مخاطبان مختلف بوده است، اما چندی پیش اتفاقی مهم در دنیای ایموجی‌ها رخ داد. نوجوانی ۱۶ ساله‌ای بنام رایوف الحمدی، سال گذشته، از ( کارگروه جهانی استاندارسازی متن و کاراکترهای پر کاربرد ) ، تقاضای ساخت یک ایموجی جدید برای خانم‎های محجبه را کرد؛ تقاضایی که به گفته خودش در کمال ناامیدی با ارسال یک درخواست ساده صورت گرفت، اما با تشکیل یک کمپین حمایتی از طرف هزاران کاربر دیگر، به نتیجه مهمی ختم شد.

6512503 659 شکلک باحجاب اپل برای شبکه های اجتماعی ( اپل تسلیم حجاب شد )

اپل به تازگی همزمان با روز جهانی ایموجی، در میان معرفی شکلک‌های جدید خود، چند ایموجی از زن محجبه و مرد ریش دار را به کاربران معرفی کرد که قرار است تا پایان سال با نصب بر روی گجتهای اپل، در اختیار کاربران قرار بگیرند.

6512501 913 شکلک باحجاب اپل برای شبکه های اجتماعی ( اپل تسلیم حجاب شد ) 6512502 563 شکلک باحجاب اپل برای شبکه های اجتماعی ( اپل تسلیم حجاب شد )


حتما بخوانید :  مبلغ قرارداد شفر برای مربی گری استقلال + قرارداد شفر با استقلال لو رفت