صعود نفت تهران به فینال جام حذفی + عکس و فیلم و حاشیه بازی

صعود نفت تهرانبه فینال جام حذفی

شاگردان علی دایی موفق شدند از دیدار جنجالی در اصفهان دست پر خارج شوند و در نهایت در میان بهت طرفداران سپاهان جشن صعود در نقش جهان برپا کردند.

صعود نفت تهران : در این بازی نفت تهران موفق شد در واپسین دقایق نیمه اول با پنالتی ایمان مبعلی از حریف پیش بیفتد و با حفظ این نتیجه در نهایت به فینال این رقابت‌ها صعود کند. علی دایی که پیش از این از انگیزه بالای تیمش برای صعود به فینال خبر داده بود، در نهایت موفق شد با غلبه بر استقلال تهران و سپاهان به فینال این رقابت‎ها گام بگذارد. حلقه شادی نفتی‌ها در حالی در غیاب علی دایی شکل گرفت که این مربی بعد از اعلام پنالتی مشکوک به ضرر نفت با اعتراض به تصمیم داوری از زمین اخراج شده بود.

نتیجه بازی نفت تهران و سپاهان

عکس لحظه ای که علی دایی از زمین اخراج شد

در حالی که تنها دقایقی تا فینالیست شدن نفتی ها باقی مانده بود، اعلام پنالتی توسط موعود بنیادی فر، باعث به هم ریختن اعصاب علی دایی شد، سرمربی نفتی ها در این دقایق معتقد بود اعلام پنالتی به سود حریف به ناحق است و همین دلیل اعتراضات پیاپی خود را نثار موعود بنیادی فر کرد و این داور جوان هم وقتی ناآرامی سرمربی نامدار نفتی ها را دید مجبور به اخراج او از زمین و هدایت وی به جایگاه تماشاگران شد، اقدامی نادرکه علی دایی به سختی آن را پذیرفت و در نهایت راهی سکوها شد.

بحران روی نیمکت سپاهان (عکس)

پس از آنکه سپاهانی ها نتوانستند از موقعیت های خود در دیدار برابر نفتی ها استفاده کنند در آخرین لحظات بازی صاحب یک ضربه پنالتی شدند و امیدوار بودند با به ثمر رساندن آن بازی را به تساوی بکشانند. آن اوضاع به گونه دیگری رقم خورد و توپ از دست رفته احسان حاج صفی این تیم را از ورود به دیدار نهایی بازداشت. اتفاقی که افسوس شدید عبدالله ویسی را به همراه داشت.

دقایقی بعد و با به صدا درآمدن سوت پایان بازی نیز اتفاقی که برای ویسی افتاده بود به تمام مربیان تسری یافت و همانطور که در تصویر پیداست، بحران و ناراحتی حرف اول را بین کادرفنی زردپوشان می زد.

حتما بخوانید :  رژه زنان ارتش یمن برای مقابله با ارتش سعودی + تصاویر

فیلم خلاصه بازی نفت و سپاهان در جام حذفی