طلاق بازیگران و چهره ها ( معرفی ۱۲ طلاق و جدایی پر سر و صدا )

نگاهی به طلاق های پر سر و صدای بازیگران ایرانی

طلاق بازیگران و چهره ها : تعداد زیادی از بازیگران و هنرمندان ایرانی، زندگی شخصی شان در رسانه ها منتشر شد و قضیه جدایی ها و طلاق آنان بسیار داغ شد. زندگی چهره هایي و مشهور همه ي وقت زیر ذره بین طرفداران هست، از این رو این افراد گاهی قادر نیستند اطلاعات مربوط به زندگی خصوصی خود را پنهان نگه دارند. خبر طلاق بازیگران نیز از جمله اخباری هست

که هرگز از نگاه تیزبین طرفداران پوشیده نمیماند. در ادامه به معرفی بعضی از این طلاق هاي پر سروصدا می‌پردازیم.در زیر بعضی از طلاق هاي باورنکردنی و غوغایی را با هم می‌بینیم با پارس ناز همراه باشید.

جدایی رامبد جوان از سحر دولتشاهی

1835112676 parsnaz com طلاق بازیگران و چهره ها ( معرفی 12 طلاق و جدایی پر سر و صدا )

رامبد جوان و سحر دولتشاهی در صحنه تئاتر با یکدیگر آشنا شده و این آشنایی منجر به ازدواج آن ها شد، گرچه پیش از این نیز رامبد جوان با ماندانا روحی ازدواج کرده بود که سالها گذشته از وی جدا شده هست. سحر دولتشاهی در سال ۱۳۹۴ از رامبد جوان جدا شد و بعد از آن شاهد خبر ازدواج رامبد جوان با نگار جواهریان بودیم.

طلاق حمید گودرزی و ماندانا دانشور

901576201 parsnaz com طلاق بازیگران و چهره ها ( معرفی 12 طلاق و جدایی پر سر و صدا )

حمید گودرزی سال ۱۳۸۳ با ماندانا دانشور ازدواج کرد، اما این دو بعد از حدود ده سال زندگی مشترک در سال ۹۴ از یکدیگر جدا شدند و خانم ماندانا دانشور بعد از این جدایی به کشور آمریکا مهاجرت کرد.

آزاده صمدی و هومن سیدی

34460235 parsnaz com طلاق بازیگران و چهره ها ( معرفی 12 طلاق و جدایی پر سر و صدا )

تاکنون شاهد نقش آفرینی هاي متعددی از هومن سیدی و آزاده صمدی در کنار یکدیگر بوده ایم، همین امر باور خبر جدایی شان را تا حدودی دشوار نمود و خبر طلاق این دو بازیگر جنجال هاي زیادی به همراه داشت. این دو بازیگر همین حالا مجرد می باشند و هر دو به بازیگری مشغولند.

محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان

 

1909032963 parsnaz com طلاق بازیگران و چهره ها ( معرفی 12 طلاق و جدایی پر سر و صدا )

یکی از غوغایی ترین و پرحاشیه ترین اخبار مربوط به طلاق بازیگران سینما، مربوط به جدایی آزیتا حاجیان از محمدرضا شیریفی نیا بعد از سالها زندگی مشترک بود. این دو با وجود دو دختر جوان «ملیکا و مهراوه شریفی نیا» که هر دو بازیگر می باشند، از یکدیگر جدا شدند. این دو بازیگر مجددا ازدواج نموده اند و زندگی مجزایی دارند.

حتما بخوانید :  اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوم) +تصاویر

آناهیتا نعمتی و ابوالفضل پور عرب

609882635 parsnaz com طلاق بازیگران و چهره ها ( معرفی 12 طلاق و جدایی پر سر و صدا )

ابوالفضل پورعرب متولد سال ۴۰ و همسر سابقش آناهیتا نعمتی متولد سال ۱۳۵۶ می باشد. حاصل ازدواج این دو بازیگر، دختری به نام رایکا می باشد که با مادرش زندگی می‌کند. این دو حدود هشت سال پیش از یکدیگر جدا شدند.

جدایی الهام چرخنده و محسن نوابی

674593302 parsnaz com طلاق بازیگران و چهره ها ( معرفی 12 طلاق و جدایی پر سر و صدا )

الهام چرخنده یکی از بازیگرانی هست که با ایجاد تحولاتی در ظاهر خود و چادری شدن، تبدیل به یکی از سوژه ها شده هست. وی دارای دو پسر می باشد و چندی پیش از همسرش محسن نوابی که وی نیز بازیگر می باشد جدا شد.

جدایی سارا خویینی ها و یوسف مرادیان

1738667437 parsnaz com طلاق بازیگران و چهره ها ( معرفی 12 طلاق و جدایی پر سر و صدا )

سارا خویینی ها متولد ۱۳۵۳ و از بازیگران توانای سینما و تلویزیون می باشد. همسر سابق وی یوسف مرادیان متولد ۱۳۵۴ هست که این دو بعد از سالها زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند.

جدایی مهتاب کرامتی از همسرش

1906438362 parsnaz com طلاق بازیگران و چهره ها ( معرفی 12 طلاق و جدایی پر سر و صدا )

مهتاب کرامتی را می‌توان از بازیگران توانا و نام آشنای سینما و تلویزیون دانست، وی بعد از بازیگر شدن با بابک ریاحی پور یکی از مشهور ترین نوازنده هاي ایرانی ازدواج نمود که متاسفانه این ازدواج دوام چندانی نداشت و این دو از یکدیگر جدا شدند و خانم کرامتی همین حالا تنها زندگی میکنند.

امین زندگانی و مینا لاکانی

1134022221 parsnaz com طلاق بازیگران و چهره ها ( معرفی 12 طلاق و جدایی پر سر و صدا )

امین زندگانی متولد ۱۳۵۱ هست، همسر سابق وی خانم مینا لاکانی از بازیگران ایرانی می باشد که خانم لاکانی بعد از جدایی به ایالات امریکا مهاجرت نموده و در شبکه هاي آمریکایی مشغول به فعالیت می باشد. همسر کنونی امین زندگانی، خانم الیکا عبدالرزاقی می باشد.

حتما بخوانید :  سیاوش خیرابی از بیوگرافی تا گفتگوی جالب در مورد ازدواج + عکس

جدایی نگار عابدی و هدایت هاشمی

1432701539 parsnaz com طلاق بازیگران و چهره ها ( معرفی 12 طلاق و جدایی پر سر و صدا )

به گزارش پارس ناز هدایت هاشمی که چندی پیش شاهد بازی وی در سریال پایتخت در نقش اوس موسی بودیم، چندی پیش از همسرش نگار عابدی که وی نیز بازیگر می باشد جدا شد و مجددا ازدواج نمود. دخترشان الان با مادرش نگار عابدی زندگی می‌کند.

طلاق آزاده نامداری از فرزاد حسنی

961737077 parsnaz com طلاق بازیگران و چهره ها ( معرفی 12 طلاق و جدایی پر سر و صدا )

یکی از جنجال ترین خبر هاي مربوط به طلاق بازیگران و افراد مشهور، مربوط به جدایی آزاده نامداری و فرزاد حسنی بود که چند سال گذشته زندگی عاشقانه اي را شروع نموده بودند. خانم نامداری بعد از جدایی از فرزاد حسنی مجددا ازدواج نموده و حالا صاحب دختری به نام گندم می باشند.

جدایی بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل

1184870055 parsnaz com طلاق بازیگران و چهره ها ( معرفی 12 طلاق و جدایی پر سر و صدا )

یکی از خبرهای ناراحت کننده اي که اخیرا به گوش طرفداران هنر و سینما رسیده هست، خبر طلاق بهنوش طباطبایی از همسرش مهدی پاکدل هست. این دو فرزندی ندارند و هر دو همین حالا به تنهایی زندگی میکنند.