طلای دزدی در شیراز کشف شد + عکس و جزئیات و میزان طلاها

کشف ۲ میلیارد تومان طلای سرقتی در شیراز

طلای دزدی در شیراز : فرمانده انتظامی فارس از دستگیری اعضای باند سارقان منزل و کشف طلاهای سرقتی به ارزش دو میلیارد تومان در شیراز خبر داد.

به گزارش شهر مطلب به نقل از جام‌جم، سردار احمدعلی گودرزی گفت: چندی پیش خانه‌ای در شیراز مورد دستبرد سارقان قرار گرفت و مقادیر قابل توجهی طلا به سرقت رفت. سارقان با استفاده از کلید وارد خانه شده و با دستگاه برش و دیلم، اقدام به تخریب سه دستگاه گاوصندوق داخل خانه کرده و محتویات آن را که شامل دو میلیارد تومان طلا و جواهرات و تعدادی سند و مدرک بود به سرقت برده بودند.

وی به دستگیری سه سارق در علمیات جداگانه پلیس اشاره کرد و افزود: در بازرسی از مخفیگاه این افراد همه اموال سرقتی شامل چند جلد سند منزل، خودرو و مدارک شناسایی، تعداد چهار دستگاه گوشی موبایل، طلا و جواهرات گران‌قیمت شامل ده سرویس طلا، برلیان و الماس، ۲۸ حلقه انگشتر، ۱۱ حلقه دستبند تک پوش و النگو، ده رشته زنجیر و گردنبند، ده جفت گوشواره و پنج عدد مدال و پلاک طلا کشف شد.

فرمانده انتظامی استان فارس خاطرنشان کرد: در عملیاتی دیگر نیز دو سارق خانه دستگیر شدند و اموال به سرقت رفته شامل دو کیلوگرم طلا،چهار دستگاه ال ای دی، ‌۱۶ عدد ساعت مچی، تعدادی فرش‌های دستبافت و مقداری وسائل دیگر به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیون تومان از آنها به‌دست آمد.

حتما بخوانید :  ترور سفیر روسیه در ترکیه جنجال جهانی جدید + فیلم لحظه ترور

تصاویر طلای دزدی شیراز

9601 38t2792 طلای دزدی در شیراز کشف شد + عکس و جزئیات و میزان طلاها

9601 38t2793 طلای دزدی در شیراز کشف شد + عکس و جزئیات و میزان طلاها

9601 38t2794 طلای دزدی در شیراز کشف شد + عکس و جزئیات و میزان طلاها

9601 38t2795 طلای دزدی در شیراز کشف شد + عکس و جزئیات و میزان طلاها

9601 38t2796 طلای دزدی در شیراز کشف شد + عکس و جزئیات و میزان طلاها

طلای دزدی در شیراز کشف شد + عکس و جزئیات و میزان طلاها