عارف لرستانی درگذشت + علت مرگ عارف لرستانی + بیوگرافی

عارف لرستانی درگذشت

عارف لرستانی بازيگری كه بيشتر او را با آثار مهران مديری ميشناسیم، درگذشت

عارف لرستانی بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون درگذشت تا بهار سینمای ایران خیلی زود رنگ خزان بگیرد.

علت مرگ عارف لرستانی

عارف لرستانی بازیگر جوان و باسابقه سینمای ایران که در مجموعه های طنز شناخته شد شب گذشته به دلیل ایست قلبی در خواب درگذشت. متاسفانه این خبر درست است و همه در شوک هستیم. این خبر را از همسر این بازیگر جویا شدیم که متاسفانه خبر درگذشت این بازیگر صحت دارد.

قصور پزشکی در مرگ عارف لرستانی

000 122 عارف لرستانی درگذشت + علت مرگ عارف لرستانی + بیوگرافی

گمانه زنی ها از قصور پزشکی در فوت ناگهانی عارف لرستانی مطرح شد
ریحانه طراوتی هنرمندوعکاس سینما، ازوقوع خطا پزشکی درفوت عارف لرستانی خبرداد

فیلم جنازه عارف لرستانی

دانلود فیلم

دوران کودکی عارف لرستانی

D8AFD8B1DAAFD8B0D8B4D8AAD8B9D8A7D8B1D981D984D8B1D8B3D8AAD8A7D986DB8C عارف لرستانی درگذشت + علت مرگ عارف لرستانی + بیوگرافیدوران جوانی عارف لرستانی

D8AFD8B1DAAFD8B0D8B4D8AAD8B9D8A7D8B1D981D984D8B1D8B3D8AAD8A7D986DB8C 1 عارف لرستانی درگذشت + علت مرگ عارف لرستانی + بیوگرافی

فیلم عارف لرستانی در قهوه تلخ

پست ۶هفته پیش عارف لرستانی با مرحوم علی معلم، وقتی هردو در قید حیات بودند

000 118 عارف لرستانی درگذشت + علت مرگ عارف لرستانی + بیوگرافی

واكنش اينستاگرامى سپند اميرسليمانى به درگذشت عارف لرستانى، هنرمند جوان سينما و تلويزيون

000 117 عارف لرستانی درگذشت + علت مرگ عارف لرستانی + بیوگرافی

واكنش اينستاگرامى پرویز پرستویی به درگذشت عارف لرستانى

000 116 عارف لرستانی درگذشت + علت مرگ عارف لرستانی + بیوگرافی

عکس های عارف لرستانی

636278438750542763 عارف لرستانی درگذشت + علت مرگ عارف لرستانی + بیوگرافی 636278438755854887 عارف لرستانی درگذشت + علت مرگ عارف لرستانی + بیوگرافی 636278438750854700 عارف لرستانی درگذشت + علت مرگ عارف لرستانی + بیوگرافی

عارف لرستانی متولد ۱۵ بهمن ۱۳۵۰ در کرمانشاه، بازیگر تئاتر و تلویزیون بود که با مجموعه جنگ ۷۷ به کارگردانی مهران مدیری پا به عرصه بازیگری گذاشت و پس از آن در چندین مجموعه دیگر از جمله قهوه تلخ با او همکاری کرد.

000 115 عارف لرستانی درگذشت + علت مرگ عارف لرستانی + بیوگرافی

ماجرای ازدواج عارف لرستانی با الهام ناصری ، کارمند سفارت ژاپن! + عکس

11062754 10180120 عارف لرستانی درگذشت + علت مرگ عارف لرستانی + بیوگرافیدر سال ۱۳۹۱ روزی که قرار بود عده ای از هنرمندان به سفر ژاپن بروند، عارف لرستانی که با الهام ناصری، یکی از کارکنان سفارت ژاپن آشنایی داشت، داوطلب شد که اطلاعات لازم را برای آنان بگیرد و چه بسا فکرش را هم نمی کرد که ادامه آن تماس به کجا می کشد، اما آن تماس، به دنبال خود تماس های دیگری را داشت و نتیجه آن شد که عارف لرستانی از الهام ناصری خواست تا با پدر و مادرش حرف بزند، وقتی برای خواستگاری بگیرد و الان، آن دو زیر یک سقف زندگی می کنند و خوشبختانه زندگی مشترک سعادتمندانه ای دارند. خبرنگارمان، دیداری با همسر عارف لرستانی داشته و با او درباره خصوصیات اخلاقی عارف و چند و چون زندگی مشترک شان گفتگویی کرده که خواندنی است.

عارف دارای تفکرات سنتی است

من و عارف هر دو از کودکی آرزوی دیدن کشور مصر را داشتیم و هر وقت در تلویزیون برنامه ای درباره آن کشور پخش می شد، با علاقه نگاه می کردیم یا اگر در روزنامه ای مطلبی درباره سرزمین فراعنه چاپ می شد، با اشتیاق می خواندیم. تا اینکه مدتی قبل به کشور باستانی مصر سفر کردیم و از نماهای مرموز و باشکوهی که از اهرام ثلاثه هم جالب تر و شگفت انگیزتر است، دیدن کردیم.

11156237 10182998 550x523 عارف لرستانی درگذشت + علت مرگ عارف لرستانی + بیوگرافیانسان اگر همسرش را با همان اخلاق و خصوصیاتی که دارد، بپذیرد، زندگی خیلی شیرین می شود. ما هر دو به لطف خدا در تمام زمینه های مربوط به زندگی مشترک با هم توافق و تفاهم اخلاقی و روحی داریم و هرگز در زندگی مشترک مان اتفاق خاصی نیفتاده که بخواهیم در حق همدیگر گذشت کنیم. عارف، با وجود انکه سن زیادی ندارد، اما یک مرد اصیل ایرانی، با تفکرات سنتی است. حتی اگر شرایط زمانه این گونه نبود، شاید به من حکم می کرد در خانه بمانم و کار نکنم.

حتما بخوانید :  سند برجام چیست ؟ موشکافی دقیق از سند برجام + جزئیات و بندها

احساس نمی کنم وارد خانواده دیگری شده ام

در زندگی مشترک من و عارف، این طور نیست که بگوییم چه کسی حرف آخر را می زند، هر کدام از ما که در بعضی از کارها تجربه بیشتری دارد و می تواند تصمیم درست تر بگیرد این کار را می کند. در زمینه هایی من از تجربه بیشتری برخوردارم و تصمیم می گیرم و در زمینه هایی عارف تصمیم می گیرد. به عنوان مثال درباره مسافرت ها به طور معمول من تصمیم می گیرم و عارف با خواسته من مخالفت نمی کند. خواهر و برادرهای عارف مثل خواهر و برادرهای خودم هستند، آنها هم مرا آن قدر دوست دارند که محرم اسرارشان می دانند. خانواده همسرم بسیار مهربان و حامی من هستند به طوری که اصلاً احساس نمی کنم وارد خانواده دیگری شده ام وقتی تماس می گیرند و حال مرا می پرسند برایم خیلی ارزش دارد.

aref lorestani va hamsarash عارف لرستانی درگذشت + علت مرگ عارف لرستانی + بیوگرافی
به خاطر پول بازی نمی کند

من به عنوان یک بیننده، مجموعه «قهوه تلخ» را نسبت به کارهای دیگر عارف، متفاوت می دانم و آن را بیشتر دوست دارم. به نظرم می رسد برای ارائه نقش خود در آن مجموعه انرژی زیادی صرف کرده. من، هم به ژانر طنز و هم به ژانر کمدی علاقه دارم. اگر به خاطر داشته باشید سال گذشته در ایام محرم عارف در یک کار جدی با عنوان «یک تکه زمین» بازی کرد و خیلی هم خوب درخشید. من تا حالا، سر لویشن «قهوه تلخن و یک بار هم سر لوکیشن «ویلای من» رفته ام. بار اول که رفتم با وجود انکه احساس غریبی می کردم، اما کار بازیگران برایم جالب بود و حس خوبی داشتم. من و عارف به مهران مدیری ارادت خاصی داریم، عارف وقتی از طرف مدیری دعوت به کار می شود، به خاطر دوستی و اعتمادی که به خلاقیت و هنر او دارد، بی هیچ تردیدی پیشنهاد را می پذیرد. به طور متقابل من هم از همکاری انها خوشحال می شوم، چون با شناختی که از افکار و روحیه عارف دارم می دانم که او به راحتی راضی نمی شود فقط به خاطر پول در هر کاری بازی کند.

دیداری که منجر به ازدواج شد

من در سفارت ژاپن فعالیت می کنم و از گذشته با علاقه کارهای عارف را دنبال می کردم. روزی در خانه یکی از آشنایان دیداری با هم داشتیم و درباره کارهایش حرف زدیم، بعد تلفنی با من تماس گرفت و درباره سفر دوستانش به خارج سوالاتی کرد و من هم با حوصله جواب دادم. بعد از آن، تماس های تلفنی بین ما ادامه پیدا کرد، تا اینکه بالاخره منجر به ازدواج مان شد.

Aref Lorestani 4 عارف لرستانی درگذشت + علت مرگ عارف لرستانی + بیوگرافیراستش به ندرت غیر از پدرم، مردی را که صفات ارزنده و ارزشمند انسانی داشته باشد، دیده بودم. دوستان و آشنایانم با مردانی ازدواج کرده بودند که نقاط ضعف اخلاقی و رفتاری زیادی داشتند و من می ترسیدم اگر ازدواج کنم به همان بلا دچار شوم و در زندگی آب خوش از گلویم پایین نرود. به این جهت، معیارم برای انتخاب همسر مسئولیت پذیری، سواد و معلومات بود. عارف تمام این خصوصیات را داشت و در هر زمینه ای از جمله بازیگری، ورزش، تاریخ، ادبیات، مذهب و… خیلی باسواد است و اطلاعات زیادی دارد. چون زیاد کتاب می خوانم، دوست داشتم با کسی ازدواج کنم که به کتاب علاقمند باشد که خوشبختانه از این جهت هم شانس آوردم و عارف بسیار اهل مطالعه است.

حتما بخوانید :  کودک 3 ساله در کانال فاضلاب اهواز + عکس و حاشیه های ایرن حادثه

شیرین ترین خاطره من مربوط به زمانی می شود که عارف از من خواست برای خواستگاری با پدر و مادرم صحبت کنم و از آنها وقت بگیرم و خوشبختانه پدر و مادرم با پیوند ما موافق بودند و می دانید که اگر در ازدواج دختر و پسری، پدر و مادرشان رضایت داشته باشند زندگی آنها شیرین تر خواهد بود. در زندگی مشترک شاید مجبور باشیم محدودیت هایی را تحمل کنیم، که البته من خودم در دوران تجرد زیاد اهل معاشرت نبودم و این امر، الان به نفع من است تا محدودیت ها اذیتم نکند و البته خیلی خوشحال می شوم که وقتی در خیابان با هم قدم می زنیم و یا برای صرف غذا به رستورانی می رویم، کسانی که عارف را می شناسند، جلو می آیند و ابراز احساسات می کنند و از او امضاء می گیرند، یا با او عکس می اندازند، زیرا این کار را نشانه قدردانی از هنرمند مورد علاقه شان می دانم.

هیچ دغدغه ای در زندگی مشترک ندارم

یک روز تهمینه میلانی در جمعی صحبت می کرد و گفت: من دست هایم را خیلی دوست دارم. زن جوانی گفت: خوش به حال شما که از نگاه کردن به دست هایت لذت می بری، تهمینه میلانی گفت: اتفاقاً مردم وقتی مرا می بینند از من می پرسند از نظر شما خوشبختی چیست؟ و من به آنها می گویم خوشبختی یعنی اینکه شما خودتان را در آینه می بینید و لذت می برید. خیلی ها دنبال خوشبختی هستند تا آن را پیدا کنند، اما هیچ وقت هم به آن نمی رسند، از نظر من تهمینه میلانی درست می گفت. من وقتی هیچ دغدغه ای درباره اصول زندگی ندارم، می توانم از لحظاتی که در آن به سر می برم، احساس خوشبختی کنم، اگر من دغدغه هایم زیاد باشد، طوری که با دیدن یک فیلم چیزی متوجه نشوم، یا از خواندن کتاب چیزی نفهمم، به معنی این است که خودم را وقف مشکلاتم می کنم، اما وقتی در شرایطی هستم که می توانم از کتاب خواندن، فیلم دیدن و آشپزی کردن لذت ببرم یعنی انسانی خوشبخت هستم و از گذران عمرم لذت می برم.