عامل قتل در فهرج کرمان دستگیر شد + جزئیات خبر

دستگیری عامل قتل در فهرج

عامل قتل در فهرج : دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بم در گفت وگویی از دستگیری عامل قتل عام خانوادگی هولناک و دلخراش روستای جهان آباد شهرستان فهرج خبر داد .

بازداشت عامل قتل عام هولناک خانوادگی در کرمان

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بم در گفت وگویی از دستگیری قاتل حادثه تلخ و دلخراش روستای جهان آباد شهرستان فهرج خبر داد و گفت:دستگاه قضائی با جدیت و خارج از نوبت به این پرونده رسیدگی خواهد کرد.

محمد ضیالدینی اظهار داشت:طی یکسری اقدام اطلاعاتی توسط ماموران پلیس اطلاعات ایرانشهر، دقایقی پیش قاتل متواری در استان سیستان وبلوچستان و در شهر ایرانشهر طی یک درگیری مسلحانه با مامورین دستگیر شد.

این مقام قضائی تصریح کرد:قاتل جوانی ۲۶ ساله و دارای سابقه کیفری است که متاسفانه در تاریخ ۲ دی ماه با مراجعه به درب منزل پدر همسرش اقدام به تیراندازی و قتل ده عضو خانواده و همسایگانش وهمچنین مجروح کردن ۴ نفر دیگر شده بود.

عامل قتل عامعامل متواری قتل عام خانوادگی در کرمان دستگیر شد

وی بیان کرد:انگیزه و علت اصلی این جنایت اختلافات خانوادگی بوده است که قاتل با همسر و خانواده همسرش داشته است.
دادستان بم با بیان اینکه رسیدگی به این پرونده در دادگاه عمومی شهرستان فهرج در حال انجام است،تاکید کرد:دستگاه قضائی رسیدگی به این پرونده را باجدیت در دستور کار قرار داده است و ان شاالله در کوتاه ترین زمان ممکن رسیدگی قضائی به این پرونده صورت خواهد پذیرفت و متهم به اشد مجازات محکوم خواهد شد.

دستگیری عامل قتل عام خانوادگی در فهرج کرمان


حتما بخوانید :  سرقت کیف پریناز ایزدیار با حمله سارقان موتور سوار + جزئیات