عامل قتل خانوادگی کرمان و اولین عکسی که از او منتشر شد!!

اولین تصویر از عامل قتل هولناک خانوادگی در کرمان

عامل قتل خانوادگی کرمان : اولین تصویر از عامل قتل هولناک خانوادگی در کرمان را منتشر کرد.

اولین تصویر از عامل قتل هولناک خانوادگی در کرمان

عکس عامل قتل خانوادگی کرمان

در همین زمینه : عامل قتل عام هولناک خانوادگی در کرمان دستگیر شد

۲ دی ماه سال جاری رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از قتل ۱۰ نفر از اهالی یک خانواده و همسایگانش در روستای جهان آباد از توابع شهرستان فهرج در شرق استان کرمان خبر داد و گفت:در این رابطه چهار نفر مجروح ودر بیمارستان پاستور بم بستری هستند.

وی در تشریح جزئیات این حادثه هولناک بیان کرد: دستورات قضائی لازم جهت دستگیری قاتل صادر شده و رسیدگی به این پرونده باجدیت در دستور کار دستگاه قضائی قرار گرفته است.

داوریان در ادامه افزود: انگیزه وعلت اصلی این جنایت اختلافات خانوادگی بوده است که قاتل با همسر وخانواده همسرش داشته است .

وی تصریح کرد: قاتل (ش . ن )جوانی ۲۶ساله و دارای سابقه کیفری است و از یکسال و نیم قبل با شخصی به نام (ر. د) ازدواج می کند و از ابتدای زندگی مشترک با همسرش دچار اختلافات متعدد زناشویی بوده است.

وی اعلام کرد: قاتل حوالی ساعت ۱۷ الی ۱۸ مورخه دوم دی ماه با مراجعه به درب منزل پدر همسرش که دختر خاله وی نیز بوده است اقدام به تیراندازی به سمت درب منزل و قتل پدر همسرش می کند.

حتما بخوانید :  حمله انتحاری به عزاداران حسینی + عکس انفجار انتحاری در بغداد

این مقام قضائی ادامه داد:قاتل سپس به داخل منزل می رود و تمامی افراد داخل خانه به غیر از همسرش را به گلوله می بندد که متاسفانه با توجه به اینکه تعدادی از همسایگان نیز برای عیادت یک بیمار در داخل خانه بوده اند آمار کشته ها افزایش یافته است.

رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج عنوان کرد: در این حادثه تلخ متاسفانه ۱۰ نفر ازجمله پدر،مادر،تعدادی از فرزندان و همسایگان خانواده به قتل می رسند و تعداد ۴ نفر جهت درمان به بیمارستان پاستور بم اعزام شده اند.

عامل قتل خانوادگی کرمان و اولین عکسی که از او منتشر شد!!

قتل خانوادگی ۱۰ نفر در کرمان از زبان شاهد قتل + عکس و جزئیات


حتما بخوانید :  ریزش بهمن در پاکستان + عکس و تعداد کشته ها و جزدیات حادثه