عذرخواهی رامبد جوان از صفر کشکولی در خندوانه + عکس و جزئیات

عذرخواهی رامبد جوان از صفر کشکولی در برنامه خندوانه!

شب گذشته، خندوانه میزبان صفر کشکولی بازیگر پیشکسوت کشورمان بود.

صفر کشکولی مهمان خندوانه

صفر کشکولی مهمان خندوانه – شب گذشته خندوانه میزبان صفر کشکولی یکی دیگر از بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون شد و رامبد جوان ابتدای برنامه آمدن فصل تابستان را تبریک گفت و به مصرف صحیح آب و برق در این فصل اشاره کرد.

همچنین پس از برگزاری قرعه کشی بین تماشاگران حاضر در استودیو خندوانه، گزارشی از ادای قول ارژنگ امیرفضلی را نشان داد و بخش نمایشی نیما شعبان نژاد روی آنتن رفت.

جوان در اواسط برنامه «خندوانه» از صفر کشکولی بازیگر مجموعه های تلویزیونی به روی صحنه دعوت کرد و پیش از آغاز سوالات خود از این قهرمان پرورش اندام، با توجه به رخدادهای اخیر در خصوص توهین به اهالی رسانه و خبرنگاران بیان کرد: چند روزی است اتفاقی افتاده که نمی خواهم به آن رجوع کنم.

من در یکی از گروه های فضای مجازی با عصبانیت شروع به صحبت کردم و اشتباه کردم. باید برای حرفم بایستم و از همه مردم ایران و تمام کسانی که ناراحت شدند، عذرخواهی کنم.

صفر کشکولی مهمان خندوانه

مجری خندوانه بی آنکه صحبتی از خبرنگاران به میان بیاورد، خطاب به صفر کشکولی ادامه داد: من بچه سینمایی هستم که ادب را به من یاد دادند و باید این فرهنگ عذرخواهی را ترویج کنیم.

اما صفر کشکولی با اشاره به ناراحتی خبرنگاران گفت: من از همه خبرنگارها و ملت ایران عذرخواهی می کنم و اگر نباشند ما دیده نمی شویم. جوان با بیان اینکه من از صمیم قلب از شما عذرخواهی می کنم و به هیچ وجه قصد توهین به شما را نداشتم، اظهار داشت:

حتما بخوانید :  خودرویی که جایگزین پراید می شود+عکس

من هم تمام آن عزیزانی که بی تربیتی کردند را می بخشم و به دل نگرفتم و پیگیر آن خبرنگاری که فایل صوتی من را منتشر کرد، هستم. ولی خواهشاً بر سر یکدیگر منت نگذاریم که اگر شما نبودید، ما هم نبودیم. هرکاری اول تلاش خود فرد و بعد همکاری اصحاب رسانه و منتقدین است. من این کار شما را محکوم نمی کنم و فقط‌ می گویم سر هم منت نگذاریم.

کارگردان برنامه تلویزیونی خندوانه خیلی‌ سریع موضوع بحث را به سمت گفتگو با مهمانش تغییر داد و از صفر کشکولی پیرامون خاطرات دوران کودکی جویا شد. این قهرمان پرورش اندام نیز در این باره یکی از خاطرات دوران کودکی خود را در شهر آبادان تعریف و به خانواده پر جمعیت خود اشاره کرد. کشکولی با بیان اینکه پدرش دروازه بان تیم نفت آبادان بود، در خصوص شروع به کار خود در عرصه ورزش و سینما اظهار داشت:

از بچگی چون پدرم دروازه بان بود، فوتبالم از بقیه دوستانم بهتر بود، اما کم کم در جوانی به رشته پرورش اندام علاقه مند شدم. چون آن زمان به هرکسی هیکل درشتی داشت، هرکول می گفتند. من برای مسابقات سال ۱۳۴۱ به کویت دعوت شدم و در رشته قد کوتاه ها رتبه اول را کسب کردم . سال ۱۳۴۳ نیز به عنوان هرکول خوزستان انتخاب شدم. با سفر به تهران و کسب مقام آسیایی وارد دنیای هنر شدم، در صورتی که اصلا به بازیگری فکر نکردم و در آن سال به سینما روی آوردم.

حتما بخوانید :  مراسم تشییع دنیا فنی زاده «مادر کلاه قرمزی» به خانه ابدی + عکس

جوان به داشتن موهای فرفری این بازیگر اشاره کرد و صفر کشکولی هم افزود: من از زمانی که وارد دنیای فیلم شدم یعنی حدود ۴۰ سال پیش، موهای فرفری ام را از دست داده ام. وی پس از ثبت لبخند ۱۵ ثانیه ای خود، به انجمن بازیگران و بدلکاران سینمای ایران اشاره کرد و از رامبد جوان قول گرفت تا یک شب اهالی این انجمن مهمان خندوانه باشند.

برنامه تلویزیونی خندوانه پس از گفتگوی صفر کشکولی و پخش گزارش پشت صحنه و مصاحبه با تماشاگران به پایان رسید.