عروسی در فصل پاییز ( بهترین ترکیب رنگ های جشن عروسی در فصل پاییز )

بهترین ترکیب رنگ های جشن عروسی در فصل پاییز

عروسی در فصل پاییز : پاییز بهترین فصل برای برگزاری مراسم عروسی است و این جشن را به روزی به یاد ماندنی تبدیل می کند. نسیم خنک و صدای برگ های خشک پاییزی این روز سرنوشت ساز را فراموش نشدنی می کند.

دوست داشتنی ترین قسمت عروسی های پاییزی ترکیب رنگ های تعیین کننده آن است. انتخاب رنگ ها به نارنجی و قرمز محدود نمی شود. این فصل پوشیده از طیف های زمینی و رنگ هایی است که الهام بخش زیبایی های شگفت انگیز فصل برداشت هستند.

در این جا با ۶ ترکیب رنگ مناسب جشن های پاییزی از صورتی ملایم گرفته تا مشکی آشنا شوید. مطمئن هستم این ترکیب رنگ ها کمک زیادی به برنامه ریزی دکور و چیدمان و رنگ لباس شما در جشن خواهد کرد.

توتی پر رنگ

بهترین ترکیب رنگ های جشن عروسی

رنگ های عمیق و پر رنگ مثل آلویی و شرابی به شب های پاییزی گرما و حرارت می بخشند. این رنگ های غنی را با رنگ های روشن تری مثل رنگ های پاستلی مات و خاکستری روشن ترکیب کنید تا در ترکیب رنگ های استفاده شده تعادل برقرار شود.

آبی

ترکیب رنگ های جشن عروسی

رنگ آبی شاخصه منحصر به فصل های تابستان و زمستان است. این رنگ به رنگ های پاییزی قهوه ای، نارنجی و قرمز طراوت و زیبایی بیشتری می دهد. طیف آبی مات را انتخاب کنید تا زیاد با این رنگ ها در تضاد نباشد و بین آن ها تعادل وجود داشته باشد.

حتما بخوانید :  شخصیت شناسی چهره ( با انتخاب یکی از تصاویر به شخصیت خود پی ببرید )

مشکی دراماتیک

ترکیب رنگ های جشن عروسی

رنگ مشکی از جشن عروسی یک مراسم دراماتیک و بی نظیر می سازد. از آن به عنوان رنگ پایه استفاده کنید و همراه با آن رنگ های طلایی، صورتی پاستلی و کرمی استفاده کنید تا ظرافت و زیبایی بیشتری به آن بدهید. اگر می خواهید طیفی از پاییز همراه با آن داشته باشید از رنگ سبز هم در کنارش استفاده کنید.

طلایی

ترکیب رنگ های جشن عروسی

رنگ های براق و طلایی را نمی توان در فصل زمستان به کار برد. طیف های طلایی تیره مناسب ترین رنگ برای جشن های پاییزی هستند و چه بهتر که آن ها را با رنگ های قرمز تیره ترکیب کنید. اگر می خواهید جشن ظاهری سنتی به خود بگیرد از رنگ های سفید و مشکی نیز همراه با طلایی استفاده کنید.

رنگ های پاستلی

ترکیب رنگ های جشن عروسی

رنگ های پاستلی ظاهری دوست داشتنی به جشن عروسی می دهند به خصوص اگر با طیف های طلایی و خاکستری ترکیب شوند. به عنوان مثال مانند تصویر از رومیزی راه راه طلایی استفاده کنید.

زرد

ترکیب رنگ های جشن عروسی

طیف های زرد به جشن عروسی حس تازگی و زندگی می دهد. از رنگ های قهوه ای و مشکی به عنوان رنگ پایه استفاده کنید که به نوعی رنگ های تعیین کننده پایان فصل هستند و رنگ زرد را به آن اضافه کنید که بیانگوی آغاز فصل جدید است.

حتما بخوانید :  طرز تهیه انواع املت خوشمزه و متفاوت + آموزش درست کردن