ماجرای جنجالی عروسی یک دلاری در شبکه های اجتماعی + تصاویر

ازدواج رویایی برای زوج یک دلاری

عروسی یک دلاری : نزدیک به یک ماه پیش، گزارش‌ها و عکس‌های مربوط به “عروسی یک دلاری” این زوج بارها در شبکه‌های اجتماعی هم‌رسان شد و عده زیادی گفتند که می‌خواهند به آنها کمک کنند.

ویلسون و آن موتورا برای برگزاری اولین مراسم عروسی خود تنها یک دلار داشتند. آنها در عکس‌های مربوط به این مراسم، شلوار جین و تی‌شرت به تن دارند و از دو حلقه استیل به عنوان حلقه ازدواج استفاده کرده‌اند.

برگزاری جشن عروسی با یک دلار

رسانه‌های کنیا هزینه مراسم عروسی دوم را حدود ۳۵ هزار دلار برآورد کرده‌اند. این مراسم در یک تالار مجلل در نایروبی، پایتخت، برگزار شد.

ویلسون و آن موتورا در مراسم عروسی اول خود نه کیک داشتند و نه محل مراسم آذین‌بندی یا گل‌آرایی شده بود

این بار در مراسم عروسی دوم، یک خودرو تزئین‌شده منتظر عروس بود. این زوج در مراسم دوم خود، حلقه های ازدواج جدیدی به یکدیگر داده‌اند.

گروهی از کاربران شبکه‌های اجتماعی از میزان پولی که صرف این مراسم شده است، انتقاد کرده‌اند و می‌پرسند که چرا این پول صرف حمایت مالی از زندگی آینده این زوج نشده است.

اما آلتونن جومبا، یکی از سازمان‌دهندگان اصلی این مراسم گفت که برای تامین آینده اقتصادی این زوج هم کمک شده است.یک مزرعه به این زوج هدیه شده است، هزینه ماه عسل آنها پرداخت شده و قرار است که منابع مالی لازم برای شروع یک فعالیت اقتصادی هم به آنها داده شود.

حتما بخوانید :  زن آفریقایی سیاه پوست با موهای عجیب که مدل شد +عکس

ماجرای جنجالی عروسی یک دلاری در شبکه های اجتماعی + تصاویر