عطاء الله بهمنش گزارشگر قدیمی درگذشت + عکس و بیوگرافی و علت مرگ

گزارشگر ورزشی ایران درگذشت

گزارشگر با سابقه ورزش ایران درگذشت.

عطاء الله بهمنش گزارشگر و مفسر باسابقه ورزش Sport ایران به دلیل عارضه سکته مغزی درگذشت

خبر درگذشت استاد عطالله بهمنش تکذیب شد

در یک ساعت گذشته درباره استاد عطالله بهمنش، اخبار متفاوت و ضد و نقیضی در سایت ها و کانال های تلگرامی منتشر شد. این اخبار باعث شد تا شبکه های تلویزیونی و رادیویی هم خبر درگذشت استاد بهمنش، مفسر و نویسنده قدیمی ورزش ایران را روی آنتن ببرند.

اما خبر درگذشت استاد بهمنش هنوز تایید نشده است. با تماس هایی که بیمارستان محل بستری ایشان گرفته شده، اعلام شده که وضعیت او تغییر نکرده است. کسانی که در یکی دو ساعت پیش به عیادت استاد بهمنش رفته اند هم خبر درگذشت ایشان را تایید نکرده اند. خانواده استاد بهمنش هم با توجه به وضعیت کنونی، از مردم خواسته اند تا برای سلامتی ایشان دعا کنند چرا که عطالله بهمنش در حال حاضر وضعیت چندان مناسبی ندارد.

روزنامه‌نگاری عطاء الله بهمنش

بهمنش نویسندگی را از دی ماه ۱۳۳۰ در مجله ورزشی «نیرو و راستی» که توسط منیر مهران و منوچهر مهران منتشر می‌شد، شروع کرد و همکاری خود با آن نشریه را تا هنگام تعطیلی آن در سال ۱۳۳۷ ادامه داد. بهمنش در سال‌های ۱۳۳۳ تا ۱۳۳۷ در نشریه امید ایران نیز می‌نوشت و پس از آن نیز از نویسندگان اصلی هفته‌نامه کیهان ورزشی به شمار می‌آمد و با نشریاتی همچون روزنامه اطلاعات، گلبانگ، روزنامه ری، ایران ورزشی نیز همکاری داشت

حتما بخوانید :  سفر روحانی به تبریز 30 فروردین 96 + عکس و حاشیه ها و برنامه ها

کتاب‌ های عطاء الله بهمنش

  • «جام جهانی فوتبال از آغاز تا ۲۰۰۲» کتابی از عطاالله بهمنش و محمود اکرامی است که به تاریخ جام جهانی فوتبال می‌پردازد
  • «بازیهای المپیک از آغاز تا امروز» که به تاریخ بازی‌های المپیک می‌پردازد.
  • «گام به گام، با جام: تفسیر و آلبوم فوتبال جام جهانی اسپانیا ۱۹۸۲»

ورزشی

بهمنش چندین دوره قهرمان دو و میدانی تهران در رشته‌های نیمه استقامت، دفاع راست تیم فوتبال بانک ملی بوده و در رشته‌های تنیس و کوهنوردی نیز فعالیت کرده است. البته مهمترین علاقه و بیشترین فعالیت بهمنش در زمینه ورزش کشتی بوده است و او پنج سال دبیر و نایب رئیس فدراسیون کشتی ایران بود.

عکس های عطاء الله بهمنش


حتما بخوانید :  معشوقه های شاه را بیشتر بشناسید + تصاویر و جزئیات معشوقه های شاه