علی انصاریان در نقش روحانی + عکس و جزئیات نقش علی انصاریان

علی انصاریان در نقش روحانی

علی انصاریان در نقش روحانی : فیلم سینمایی «۱۷۵غواص» عنوان فیلم سینمایی به کارگردانی سعید چاری است که قرار است با محوریت ۱۷۵ شهید غواص جلوی دوربین برود .

داستان این فیلم به گوشه‌هایی از عملیات کربلا ۴ و غافلگیری غواصهای ایرانی در ام الرصاص می پردازد که با حوادث و غافلگیری که برای مدافعان حرم در خان طومان اتفاق افتاده است. بازیگران زیادی در این فیلم ایفای نقش می‌کنند که تاکنون حضور چندین بازیگر سینما و تلویزیون قطعی شده است و قرار است چند بازیگر مطرح دیگر سینمای ایران نیز در چند روز آینده به پروژه اضافه شوند.

عکس علی انصاریان در نقش روحانی

علی انصاریان در نقش تنها روحانی «۱۷۵ شهید غواص»

یکی از شخصیتهای حاضر در آن عملیات شهید محمد شیخ رضایی روحانی غواصی بودی که پیکر پاکش همراه با ۱۷۵ غواص شهید در ام الرصاص تفحص شده است و در این مستند داستانی به بخشهایی از زندگی این شهید والامقام پرداخته شده که به صورت حرفه‌ای بازسازی شده است. نقش این روحانی را سیدمحمد پاچناری بازی می‌کند. از نکات جالب این مستند داستانی می تواند این باشد که فرزندان شهید شیخ شعاعی در این فیلم در نقش خودشان ایفای نقش کرده‌اند. همچنین دیگر شخصیت اصلی این مستند شهید مهدی رضایی مجد فوتبالیست ملی پوشان دهه شصت ایران است که علی انصاریان نقش ایشان را بازی کرده‌اند .

حتما بخوانید :  عکسهای بازیگران و هنرمندان و جدیدترین تصاویر اینستاگرامی (1)

علی انصاریان بازیکن سابق پرسپولیس، در فیلم سینمایی “فقط صدا می ماند” به کارگردانی سعید چاری در نقش یک روحانی ظاهر شده است.این فیلم اردیبهشت ۹۶ اکران می شود.

همچنین توافقات نهایی برای حضور یک مداح معروف برای ایفای نقش در این فیلم صورت گرفته است و آنطور که قبلا اعلام شده بود این مداح قرار است در نقش خود حاضر شود.

فیلمنامه این اثر سینمایی توسط ثنا صادقی نوشته شده است و گویا فیلمنامه چندین بار بازنویسی شده است تا به نسخه فعلی رسیده‌اند. برخی از عوامل این فیلم عبارتند از سعید چاری کارگردان، صالح شیخ رضایی تهیه‌کننده، سیدمحمد پاچناری مدیر تولید ناصر ناصری منش به عنوان مشاور از سپاه و امیر اخگر مشاور نیروی دریایی و همچنین اقای نوروزشاد به عنوان مشاور از مرکز اسناد دفاع مقدس همکاریهایی با پروژه داشته‌اند.

علی انصاریان در نقش روحانی + عکس و جزئیات نقش علی انصاریان


حتما بخوانید :  دختر یکتا ناصر به نام سوفیا و همسر یکتا ناصر در کنار هم + تصاویر