عمل جراحی روی ماهی قرمز عید با هزینه ۱ میلیون تومان + عکس

خارج کردن یک غده از بدن ماهی قرمز

ماهی قرمز عید : یک خانواده انگلیسی وقتی متوجه می شوند که در باله ماهی قرمز ۲۰ ساله آن ها یک غده وجود دارد، او را نزد دامپزشک برده و تحت عمل جراحی قرار می دهند تا حیوان خانگیِ قدیمی شان دوباره سلامت خود را به دست آورده و همانند ۲۰ سال گذشته در آکواریوم مخصوص خودش زندگی کند.

4 53 عمل جراحی روی ماهی قرمز عید با هزینه 1 میلیون تومان + عکس

عمل جراحی ماهی قرمز عید

دامپزشکی که «باب»، ماهی سرخ ۲۰ ساله را جراحی کرده دکتر «فایا بیثل» نام دارد و بیان داشته که این عمل حدودا ۳۰ دقیقه طول کشیده و پس از آن، ماهی موردبحث به حالت عادی بازگشته است.

وی همچنین گفته: «این جراحی حدود ۲۵۰ دلار برای این خانواده هزینه داشت اما از آن جا که این ماهی از فرزندان این زن و شوهر بزرگ تر است و نزدیک به دو دهه در کنارشان بوده، از اهمیت و ارزش بسیار بالایی برای این خانواده برخوردار است.»

برای جراحی این ماهی قرمز کوچولو، از مانیتور بسیار کوچک برای کنترل ضربان قلب استفاده شده و به او ماده بیهوشی تزریق کرده و با استفاده از ابزار بسیار کوچک، جراحی را انجام داده اند.

به ادعای جراح، این عمل بسیار پیچیده و دشوار به نظر می رسید زیرا ابزار کار بسیار ریز و مینیاتوری بوده است.

حتما بخوانید :  جنین عجیب در شکم زن عرب همه جهان را شگفت زده کرد + عکس

در ادامه می توانید تصاویر مراحل جراحی باب، ماهی قرمز خانگی را مشاهده کنید.

1 52 عمل جراحی روی ماهی قرمز عید با هزینه 1 میلیون تومان + عکسوقتی این خانواده متوجه وجود غده در باله ماهی قرمز خود می شوند وی را نزد دکتر فایا بیثل، جراح حیوانات می برند.

2 55 عمل جراحی روی ماهی قرمز عید با هزینه 1 میلیون تومان + عکساین دامپزشک مشهور، در عرض ۳۰ دقیقه باب را به زندگی عادی و سالم باز می گرداند.

3 52 عمل جراحی روی ماهی قرمز عید با هزینه 1 میلیون تومان + عکسآن ها برای جراحی این ماهی، آن را بیهوش کرده بودند.

4 53 عمل جراحی روی ماهی قرمز عید با هزینه 1 میلیون تومان + عکسخانواده ی صاحب باب در حال حاضر بسیار شاد هستند، زیرا این ماهی برای آن ها از ارزش و اعتبار زیادی برخوردار است.

5 50 عمل جراحی روی ماهی قرمز عید با هزینه 1 میلیون تومان + عکسهمان طور که می بینید برای جراحی او از وسایل و ابزار بسیار ریز و مینیاتوری استفاده شده است.

6 44 عمل جراحی روی ماهی قرمز عید با هزینه 1 میلیون تومان + عکسروند جراحی بسیار پیچیده بوده زیرا وسایل مورداستفاده بسیار کوچک بوده اند.

7 42 عمل جراحی روی ماهی قرمز عید با هزینه 1 میلیون تومان + عکساو اکنون به خانه باز گشته و بسیار شاد و سالم است.

8 44 عمل جراحی روی ماهی قرمز عید با هزینه 1 میلیون تومان + عکساو اکنون به خانه باز گشته و بسیار شاد و سالم است.

عمل جراحی روی ماهی قرمز عید با هزینه ۱ میلیون تومان + عکس


حتما بخوانید :  حقایق شگفت انگیز درباره گوی‌ نورانی و کریستالی + تصاویر و جزئیات