عمل جراحی روی ماهی قرمز عید با هزینه ۱ میلیون تومان + عکس

خارج کردن یک غده از بدن ماهی قرمز

ماهی قرمز عید : یک خانواده انگلیسی وقتی متوجه می شوند که در باله ماهی قرمز ۲۰ ساله آن ها یک غده وجود دارد، او را نزد دامپزشک برده و تحت عمل جراحی قرار می دهند تا حیوان خانگیِ قدیمی شان دوباره سلامت خود را به دست آورده و همانند ۲۰ سال گذشته در آکواریوم مخصوص خودش زندگی کند.

خانواده ی صاحب باب در حال حاضر بسیار شاد هستند، زیرا این ماهی برای آن ها از ارزش و اعتبار زیادی برخوردار است.

عمل جراحی ماهی قرمز عید

دامپزشکی که «باب»، ماهی سرخ ۲۰ ساله را جراحی کرده دکتر «فایا بیثل» نام دارد و بیان داشته که این عمل حدودا ۳۰ دقیقه طول کشیده و پس از آن، ماهی موردبحث به حالت عادی بازگشته است.

وی همچنین گفته: «این جراحی حدود ۲۵۰ دلار برای این خانواده هزینه داشت اما از آن جا که این ماهی از فرزندان این زن و شوهر بزرگ تر است و نزدیک به دو دهه در کنارشان بوده، از اهمیت و ارزش بسیار بالایی برای این خانواده برخوردار است.»

برای جراحی این ماهی قرمز کوچولو، از مانیتور بسیار کوچک برای کنترل ضربان قلب استفاده شده و به او ماده بیهوشی تزریق کرده و با استفاده از ابزار بسیار کوچک، جراحی را انجام داده اند.

به ادعای جراح، این عمل بسیار پیچیده و دشوار به نظر می رسید زیرا ابزار کار بسیار ریز و مینیاتوری بوده است.

حتما بخوانید :  مرگ عاشقانه این زن و شوهر در بیمارستان خبرساز شد + عکس

در ادامه می توانید تصاویر مراحل جراحی باب، ماهی قرمز خانگی را مشاهده کنید.

وقتی این خانواده متوجه وجود غده در باله ماهی قرمز خود می شوند وی را نزد دکتر فایا بیثل، جراح حیوانات می برند.وقتی این خانواده متوجه وجود غده در باله ماهی قرمز خود می شوند وی را نزد دکتر فایا بیثل، جراح حیوانات می برند.

این دامپزشک مشهور، در عرض 30 دقیقه باب را به زندگی عادی و سالم باز می گرداند.این دامپزشک مشهور، در عرض ۳۰ دقیقه باب را به زندگی عادی و سالم باز می گرداند.

آن ها برای جراحی این ماهی، آن را بیهوش کرده بودند.آن ها برای جراحی این ماهی، آن را بیهوش کرده بودند.

خانواده ی صاحب باب در حال حاضر بسیار شاد هستند، زیرا این ماهی برای آن ها از ارزش و اعتبار زیادی برخوردار است.خانواده ی صاحب باب در حال حاضر بسیار شاد هستند، زیرا این ماهی برای آن ها از ارزش و اعتبار زیادی برخوردار است.

همان طور که می بینید برای جراحی او از وسایل و ابزار بسیار ریز و مینیاتوری استفاده شده است.همان طور که می بینید برای جراحی او از وسایل و ابزار بسیار ریز و مینیاتوری استفاده شده است.

روند جراحی بسیار پیچیده بوده زیرا وسایل مورداستفاده بسیار کوچک بوده اند.روند جراحی بسیار پیچیده بوده زیرا وسایل مورداستفاده بسیار کوچک بوده اند.

او اکنون به خانه باز گشته و بسیار شاد و سالم است.او اکنون به خانه باز گشته و بسیار شاد و سالم است.

او اکنون به خانه باز گشته و بسیار شاد و سالم است.او اکنون به خانه باز گشته و بسیار شاد و سالم است.

عمل جراحی روی ماهی قرمز عید با هزینه ۱ میلیون تومان + عکس


حتما بخوانید :  عکس جالب از کودکی رضا رشیدپور و پدرش + عکس قدیمی