عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )

عکس های بازیگران در اینستاگرام

عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران : شروع می کنیم با این پست وحدت بخش رضا صادقی با لباس زیبای قوم کرد. برای مردم تمامی اقوام وطن عزیزمان آرزوی سعادت و خوش اقبالی داریم.

1579385534 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )

نظرسنجی تصویری کیهان ملکی که ضمن عرض احترام به نظر خانم شهبازی، بنده با ریش را ترجیح می دهم. شما کدام را؟
1840695929 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )تصویر آتلیه اي اخیر ساره بیات بازیگر مفید سینمای کشور ایران از قاب دوربین بابک حصیبیان. ساره جان با این که مفید فراهم سازی شده اي ولی باز اگر در جایی بودی و کم آوردی خبر بده به بچه ها بگویم برایت بیاورند. النگو را می‌گویم!
1719197368 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )علیرضا طلیسچی خیلی زیر پوستی به سان روف خودرو اش اشاره کرده هست، چون فقط در اتوبوس می‌توان آن گونه و از این زاویه سلفی گرفت.
1582100997 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )استقامت و خلاقیت بهنام تشکر هم ستودنی هست. با این که در آسانسور بوده ولی برای سلفی از آینه ي آسانسور بهره گیری نکرده هست!
1175045434 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )سمت راست: سه روز مانده به امتحان.

سمت چپ: شب امتحان.
573299457 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )ترانه علیدوستی همچنان در ژاپن هست و یک تیم سریال را در شهرک سینمایی غزالی علاف خود کرده هست.
925681114 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )یادی کنیم از شهلا خانم ریاحی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که چندیست گرفتارِ مریضی آلزایمر شده هست و بیش از پیش نیازمند رسیدگی و دقت مسئولین. ضمن آرزوی سلامتی برایِ ایشان این تصویر بهانه اي شد تا تشکر کنم از سامان مقدم که در فیلم «نهنگ عنبر ۲» در اقدامی ارزشمند و ستودنی از خانم ریاحی در سکانسی کوچک و شاد بهره گیری کرده بودند.
1758141963 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )تشکیل جلسه فوری کمیته بین المللی المپیک در پی انتشار خبر احتمال حمل مشعل المپیک توسط یک هنرمند ایرانی. اعضای کمیته حمل این نماد با کاپشن و کیف چرمی را خلاف مقررات دانسته اند.
450115453 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )لیلا حاتمی و پیمان معادی در نمایی از فیلم “بمب” به کارگردانی پیمان معادی که این روز ها در دست تولید هست. محمود کلاری تصویربردار، مانی واقعی تهیه کننده و بهرام دهقانی تدوینگر این پروژه میباشند و از قرار معلوم کار خوبی خواهد بود.
1320701293 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )آقا رضا کیانیان در نمایی از سریال “شهرزاد ۲” در انتظار بازگشت ترانه علیدوستی به وطن.
248152344 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )سلفی محسن افشانی و ارسلان قاسمیدو قناری سینمای کشور ایران که گویا در پروژه «آتش و قداره» با یکدیگر همکار شده اند. اتفاقی تکرار نشدنی در تاریخ سینمای کشور ایران. هم طراز با اتفاق حضور همزمان آل پاچینو، رابرت دنیرو و مارلون براندو در پدرخوانده.78350372 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )سلفی سارا و نیکا، دوقلو هاي پایتخت که در پنجمین سری از این سریال محبوب هم حضور دارند.
1348213798 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )تورو خدا یک مرخصی چند روزه به برزو ارجمند بدهید یک سر به زن و زندگی اش بزند و رفع دلتنگی کند. بیچاره دق کرد!
58615934 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )تینا پاکروان، آماده مهاجرت از سواحل هرمزگان. در کنار شعری فاخر و پر از مفاهیم ادبی!
554507791 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )– قربون دخترم برم که هر چی آبرو داشتمو…. چند برابر کرده!
344969098 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )عزیزان به اتفاق همسرانشان در مراسم افتتاحیه یک رستوران. مهدی میامی، رزیتا غفاری و قاسم زارع.
512333442 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )سلفی پرستور صالحی در کنار نیما کرمی و همسرش و علی صالحی. نیما کرمی روز قبل بسیار هنرمندانه توانست سونامی اي که رضا رویگری در اجرای زنده تلویزیون به پا کرده بود، بازرسی کند تا برنامه اش کماکان از تلویزیون پخش شود.
1818009451 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )رضا عنایتی، محسن کیایی، پژمان جمشیدی، عادل فردوسی پور و عزیزی که خیلی چهره اش آشناست، در حاشیه جام ستاره ها که هر سال حدود سی چهل تورنمنت با همین نام با حضور هنرمندان برگزار می شوند و اسپانسر ها را تبلیغ می‌کنند.
1359093900 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )سلفی شاد علیرضا نیکبخت در منزل جدیدش. مبارک باشد علی جان. انشالله در همین منزل داماد شوی و جشن عروسی بگیری. و گرچه تصویر هایش را هم بگذاری تا ما نیز بی نصیب نمانیم!
811795096 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )آناهیتا جان این که شما حامی طبیعت هستی خیلی مفید و تحسین برانگیز هست ولی خب توجیه منطقی برای این که چرا این موضوع را با حوله تنپوش اعلام کرده اي وجود ندارد.
1588521937 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )پوراندخت مهیمن، شاد در جشن تولد یک سالگی نوه اش. انشاالله سرتاسر زندگی همۀ عزیزان پر از لحظات شیرین اینچنینی باشد.
1480910176 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )آزاده مهدیزاده تصویری از گور رزروی که برای خود تهیه کرده هست به اشتراک گذاشته. به شما اطمینان می دهم اگر خودتان هم برای خود از این شو آف ها نکنید، سر موقع اش بازماندگان انجام خواهند داد. پس نگران نباشد!
929421028 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )الهه منصوریان در استادیوم آزادی پیش از شروع بازی ایران – آرژانتین که با پیروزی والیبالیست هاي عزیزمان همراه بود. همان طور که می‌دانید حضور بانوان در این مسابقات آزاد هست و حدود ۳۰۰ صندلی از ۱۲ هزار صندلی ورزشگاه متعلق به بانوانِ عزیز هست. که از میان این ۳۰۰ صندلی، حدود ۲۷۰ مورد آن بین خانواده هاي بازیکنان و سایر تیم هاي ورزشی

حتما بخوانید :  بازیگران در فیلم سیانور + بازیگران زن و مرد در اکران خصوصی فیلم سیانور

و آلبوم هاي مرتبط تخصیص می یابد و از ۳۰ مورد باقیمانده حدود ۲۰ تای آن به عزیزان تذکر دهنده و چراغ قوه دار مربوط می شود. ۵ صندلی هم که خراب هست و جای نشستن نیست و مردم عادی می توانند از ۵ صندلی باقیمانده بهره گیری کنند و حس حضور در ورزشگاه را تجربه کنند.
520236360 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )خاطره حاتمی در باغ فردوس با ظاهری که اگر بازیگر نبود با دقت به جو حاکم قطعا مورد بازجویی و تجسس کامل قرار می گرفت!
497489901 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )پوریا جان حالا شما این یکبار را از خوردن این دو فرشته صرف نظر کن قول می‌دهیم عید فطر چند روز جلوتر بیافتد.
1758611100 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )قوی باش بهنام جان. همه ي چیز خیلی زود تمام می‌شود و باز با صحت کامل روی صحنه باز خواهی گشت. دعاهای مردم ایران هم همواره پشتت هست.
1584633967 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )در تکمیل بی سوژگی این روز ها تصویر نسرین مقانلو و عمه اش را کم داشتیم که شکر خدا جنسمان جور شد.
1292935967 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )رضا توکلی در مراسم پخش خصوصی مستند “پرتو” که کم کم زندگی هنری مازیار پرتو یکی از تصویربرداران بزرگ سینمای کشور ایران می پردازد. گرچه منظور آقا رضا از منزل سینما، همان موزه سینماست! چون مراسم در موزه سینما برگزار شده بود، نه منزل سینما.
568334109 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )– پسر این چیه گذاشتی اینستا؟ آبرو داریم تو مملکت!

حتما بخوانید :  ویشکا آسایش ( از رضا خواستگاری کردم و با او ازدواج کردم )

+ «سین می‌کند، ولی پاسخ نمی دهد»
2112765537 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )شهرام حقیقت دوست و رفیقش در حال پینگ پونگ بازی در کنار جنگل. همین. نگران نباشید، موردی پیش بیاید حتما می‌گوییم، چیزی از زیر دستمان در نمی‌رود!
910622914 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )سروش رفیعی، بازیکن مفید فوتبال کشورمون که اخیراً دست پرسپولیسی ها را در حنا گذاشته و با یک تیم قطری توافق کرده هست، با به اشتراک گذاشتن این تصویر از چالش چای و مسدود کردن کامنت ها، روی زخم هواداران پرسپولیس بنزین پاشید. «تا با امضای قرارداد، کبریت را هم به آلبوم هوادار + زخم + بنزین، اضافه کند».
2015400157 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )چرا با چنین عکس هایي شیرینی برد و بازی خوبتان را زهرمار می‌کنید؟!
695138357 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )عکسی قدیمی از زنده یاد حسن جوهرچی و دخترش آوا که بهانه خوبی شد تا از این هنرمند نجیب و با اخلاق یادی کنیم. با وجود سپری شدن چند ماه از سفر حسن جوهرچی، هنوز کلمه “زنده یاد” پیش از نام وی بسیار سنگینی می‌کند. روحش شاد.
89192944 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )شیوا ابراهیمی، نازنین فراهانی، مرجان اشرفی زاده و حمیدرضا پگاه در روزهای پایانی سریال جدیدشان “فریبا” که در شمال ضبط شده هست.
261804929 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )با این سلفی شاخ اینستاطور از مهراوه شریفی نیا مقاله امروز را هم به اتمام می‌بریم. ممنون از این که همراهمان بودید.
1627097994 parsnaz com عکسهای اینستاگرامی جدید بازیگران و چهره های ایرانی ( سری اول )