عکس عامل حمله تروریستی استانبول و کلوب شبانه منتشر شد

تصویر مظنون حمله تروریستی استانبول منتشر شد

عکس عامل حمله تروریستی استانبول : پلیس ترکیه عکس مظنون حمله تروریستی به یک کلوپ شبانه در منطقه اورتاکوی شهر استانبول در نخستین ساعات سال ۲۰۱۷ را منتشر کرد.

عامل تروریست حمله استانبول

به گزارش ایرنا، در این حمله یک مهاجم با اسلحه کلاشینکف به محل سالن تجمع کلوپ شبانه رینا در استانبول وارد شده و با خالی کردن ۶ خشاب گلوله، ۳۹ نفر را کشت و موجب زخمی شدن ۶۵ نفر شد.

رسانه های خبری ترکیه روز سه شنبه اعلام کردند: دفتر مبارزه با تروریسم و جرایم سازمان یافته دادستانی کل استانبول در ادامه تحقیقات انجام شده توسط تیم ضد ترور، تصویری از مظنون را که مطابق با تصویر دوربین های مداربسته ضبط شده می باشد، به دست آورده و جهت انتشار در اختیار پلیس قرار داد.

بر اساس گزارش رسانه های ترکیه، تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مداربسته از چهره عامل این جنایت مشابه تصویر منتشر شده مظنون حادثه است.

(تصویر) عامل حمله تروریستی استانبول

عوامل پلیس همچنان به دنبال دستگیری مظون این حادثه تروریستی هستند.

پیش از این گروه تکفیری داعش حمله تروریستی بامداد یکشنبه اول ژانویه ۲۰۱۷ در استانبول را بر عهده گرفته بود.
رسانه های ترکیه نیز پیشتر به نقل از منابع امنیتی در ترکیه گزارش داده بودند که احتمالا داعش عامل این عملیات تروریستی بوده و مهاجم از طریق دریا متواری شده است.

حتما بخوانید :  قتل 2 کودک در مشهد توسط مادر جوان به صورت وحشیانه + جزئیات

این فرد تروریست، در حمله خود به این کلوپ شبانه بعد از کشتن پلیس و یک غیرنظامی در ورودی مکان تفریحی ـ توریستی رینا در منطقه اورتاکوی استانبول که از مشهورترین کلوپ های شبانه به شمار می رود، وارد سالن شده و با تفنگ کلاشینکف مردم را به رگبار بست.

در این حمله شمار کثیری از گردشگران خارجی حاضر در محل کشته و یا زخمی شدند.

عکس عامل حمله تروریستی استانبول


حتما بخوانید :  آبمیوه عربی در ایران با نام عربی «الخلیج» حاشیه ساز شد + تصاویر