عکس های آزاد سازی موصل ، تصاویر عملیات آزاد سازی ” شهر موصل”

عملیات آزاد سازی ” شهر موصل” از دست داعش آغاز شد

عکس های آزاد سازی موصل: عملیات بازپس گیری شهر دابق از داعش در سوریه آغاز شده است. نیروهای موسوم به ارتش آزاد سوریه در کنار پشتیبانی هوایی ائتلاف تحت رهبری آمریکا و پشتیبانی یگان های توپخانه ای ارتش ترکیه عملیات بازپس گیری ” دابق” را در منطقه شمال شهر حلب سوریه از داعش کلید زده اند.دابق برای داعش اهمیت نمادین خاصی دارد. این همان شهری است که در برخی منابع مذهبی درباره آن گفته شده که این شهر محل انجام جنگ آخر زمان بین نیروهای امام منجی نهایی بشریت و نیروهای تحت فرمان دجال خواهد بود.

نیروهای موسوم به ارتش آزاد سوریه که تحت پشتیبانی آمریکا، اروپا ، عربستان و ترکیه اند محور اصلی انجام این عملیات هستند.این عملیات در حالی آغاز شده است که خبرهای غیر رسمی زیادی از آغاز عملیات بازپس گیری شهر موصل عراق از دست داعش منتشر شده است.

موصل دومین شهر پرجمعیت عراق است که بیش از دو سال است که تحت اشغال داعش است. موضل بزرگ ترین شهری است که در اشغال این گروه تروریستی قرار دارد و بسیاری از ناظران بر این باورند که عملیات آزادسازی موصل در حکم آغاز پایان گروه تروریستی داعش است.

تصاویر زیر از عملیات آزادسازی شهر دابق از داعش در شمال سوریه است.نخستین تصاویر از آغاز عملیات بازپس گیری شهر دابق از داعش

نخستین تصاویر از آغاز عملیات بازپس گیری شهر دابق از داعش

عکس های آزاد سازی موصل