عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )

بازیگران و هنرمندان اینستاگرامی

عکس های اینستاگرامی بازیگران : دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری با همۀ هیجانات، رقابت ها، فعالیت ها و همهمه هاي سیاسی و شور و نشاطی که داشت، دیشب با یک جشن بزرگ ملی به پایان رسید. جشنی که نه فقط از آن هواداران نامزد برنده شده، بلکه متعلق به تمامی مردم ایران بود. همۀ آن ۴۰ میلیون نفری که در این انتخابات شرکت کردند و مطالبات قلبی خود را به ثمر نشاندند.

امیدواریم دولت دوم آقای روحانی پیروز تر از دوره اول ظاهر شود تا این شادی و نشاط دائمی و مستمر باشد. شبنم فرشادجو و شقایق فراهانی به همراه سایر دوستان خود دیشب در این جشن میلیونی حاضر بودند.

1173483121 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )جند روز پیش تولد ایرج خان طهماسب، مرد دوست داشتنی سینما و تلویزیون کشورمون بود که در هیاهوی پست هاي انتخاباتی قایم شده بود. با چند روز تاخیر این روز را به یکی از چهره اي مورد علاقه ام تبریک عرض می‌کنم و برای ایشان آرزوی سلامتی دارم.
910136906 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )کُری ها و کل کل ها در تمامی فضاهای رقابتی وجود دارند، چه فوتبال باشد چه انتخابات ریاست جمهوری. سعید روستایی هم برای رقبا آن گونه کُری خوانده :»»
2140139024 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )مسعود شجاعی به دعوت اشکان دژاگه در چالش چای شرکت کرد و جواد نکونام و کریم انصاری فرد را به این چالش بهشتی دعوت کرد. من هم بروم به صورت لیوانی کم رنگ در چالش شرکت کنم و بیایم.
1538068770 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )شهرام شکوهی دید هر شخصی که از کنار تتلو رد می‌شود یک لگد حواله اش می‌کند، لذا دلش به رحم آمد و از وی حمایت کرد.
313422838 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )سلفی محسن افشانی و دوستش، در حال انتظار برای اعلام نتایج ریاست جمهوری «چشم رفیقش به زیر نویسِ شبکه خبر هست.»
1687428444 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )امروز تولد حامد حدادی هست، یکی از برترین بسکتبالیست هاي آسیا در دهه جدید. یکی از معدود کسانی که توانستن از روی دست شکیل اونیل اسلم دانک بزند! برای او آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون داریم.
300904348 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )– خب دیگه؛ خندیدیم. اینو ببرین همونجایی که بود. انتخابات به پایان رسید، انتخاب نشدن آقای رئیسی دیر یا زود فراموش خواهد شد، اما امان از دیدار چند دقیه اي با تتلو! با خودت چه کار کردی آقای رئیسی؟ با هوادارانت چه؟!
1076865759 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )دل آدم برایش میسوزد.
2051122958 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )دستش درد نکند. از ظواهر مشخص هست که بارانا خانم در حال تحصیل در اروپا میباشند.
1130823021 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )حسن یزدانی جوان شایسته کشتی کشورمون پس از ناکامی تلخی که در مسابقات جام جهانی داشت روز قبل در مسابقات کشورهای اسلامی باکو توانست در وزن جدیدی که اختیار کرده مدال طلای را کسب کند. تبریک به او و کشتی ایران.
2121115054 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )حدیث فولادوند و پاپیون هاي بنفش اش، شاد از حضور در انتخابات و پیروز شدن در آن.
1936189341 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )امروز ۳۱ اردیبهشت روز ملی «اهدای عضو» هست. روزی که اخیراً به تقویم ملی ما اضافه شده هست و در پاسدات اقدامی بسیار نیکو و پسندیده هست. به جای این که اندام سالمت را به خاک بسپاری، به بدن کسی بسپار که به آن نیاز دارد. بعید می دانم کسی با این مفهوم و اقدام بسیار انسانی مشکلی داشته باشد و تمایلی به آن نداشته باشد.
593557643 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )سلفی مرتضی پورعلیگنجی و هم تیمی هایش در السد قطر. گرچه ژاوی در تصویر حضور ندارد، احتمالاً در یکی از راهروهای باشگاه دارد با جواد نکونام سلفی می گیرد.
683041088 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )فصل رقابت و انتخابات به پایان رسید و حالا فصل مطالبات و نقد شروع شده هست. بیشتر افراد مشهور که در ایام انتخابات به حمایت از آقای روحانی پرداخته بودند مطالبات خود و انتظاراتی که دارند را با ایشان مطرح کردند. علی کریمی یکی از نخستین کسانی بود که اینکار را کرد.
396808615 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )شبنم مقدمی اعلام کرد که چشم امید ملت ایران از امروز به دولت آقای روحانی هست.
2121991873 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )روزبه نعمت اللهی هم انتظارات خود از زئیس جمهور منتخب را مطرح کرد.
99957584 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )مهدی سلطانی با عکسی خوشگل و پر مفهوم برای دولت آینده ارزوی موفقیت کرد و خواسته هایش را عنوان کرد. مطمئناً رئیس جمهور جوابگوی وعده هایي هست که مردم فرهیخته داده هست و مردم نیز از امروز باید پیگیر مطالبات خود باشند و از طرفداری کورکورانه پیشگیري کنند.
2145114853 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )الناز شاکردوست فضای پس از انتخاب را برای گذاشتن یکی از عکس هاي متفاوت و خاص اش، مناسب دید.
477943549 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )تینا پاکروان با تصویر جالب اعلام کرد که منتظر تحقق وعده هایي هست که آقای روحانی داده هست. تینا جان بگذار اول کمی عزیزان بیخوابی این دو سه روز را جبران کنند، بعدش چشم، در خدمت شما و مطالباتتان میباشند!
1785869001 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )دلنوشته امیرحسین صدیق برای هموطنان تند رو که از نتیجه این انتخابات بسیار عصبانی میباشند.

حتما بخوانید :  جدیدترین عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی (سری 8)

ما آمده ایم برای آزادی و برای آرامش.
2064173572 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )مجید یاسر، جواد عزتی، سعید اقاخانی، امیر غفارمنش و سایر دوستان در یک دورهمی خصوصی. چیز خاصی نیست مجید جان، کمی آبلیمو و نمک بخوری مفید می شوي. اگر هم دیدی خیلی حاد هست یک قالب کره را درسته قورت بده و بعد از رویش آب بخور. و من بعد بیشتر مراقب این جشن هاي خصوصی باش!
1290779582 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )سارا خوئینی ها طوری تصویر خودش را گذاشته و تبریک گفته که انگار نه انگار اقای روحانی رئیس جمهور شده هست!
1569786374 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )الناز حبیبی هم این پیروزی و این رشد شعور سیاسی را به همۀ «به جز عزیزانی که با همۀ اخظار ها به پایان وقت صف حسینیه ارشاد را ترک نکردند» تبریک گفت.
995832889 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )سوسن خانم با این مطالباتی که شما داری اشتباه کردی به آقای روحانی رأی دادی. شما باید به سوپر من یا زورو رأی میدادی!463041929 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )پریناز ایزدیار هم تأکید کرد که “حالا نوبت شماست آقای روحانی”.
1424520648 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )این هم طعنه مهدی پاکدل به شعار چهار درصدی ها و این حرفا. مهدی جان تا وقتی تتلو هست چه نیازی به این شعار ها برای کری خواندن هست؟!
553735059 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )شما فارسی را درست بنویس، ما هم قول می‌دهیم لحظه ها را همان طوری که میباشند زندگی کنیم!
1825059604 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )این که فیلم برداری سریال عاشقانه تمام شده هست دلیلی بر این نمی‌شود که منوچهر هادی تصویر از پشت صحنه آن در کنار ستاره هاي فیلم نگذارد.
93490648 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )اي بابا چرا انقدر به رئیس جمهور استرس می دهید؟! بگذارید چند روز بگذرد، بعد!
1852742111 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )هنگامه قاضیانی با یک تیر سه نشان زد. هم عکسی از کودکی هایش به اشتراک گذاشت و این عطش سیری ناپذیر گذاشتن تصویر از کودکی هایش را التیام بخشید، هم از کسانی که تولدش را تبریک گفته بودند تشکر کرد و هم پیروزی در انتخابات را به مردم تبریک گفت.
455642073 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )در این هیر و ویر نرگس محمدی و علی اوجی با ازدواجشان همه ي را شوکه کردند! معمولا قبلش یک خبرهایی می شود، چند تا تصویر مشترکی، کامنتی لایکی چیزی! همینجوری یهویی تصویر از سفره عقد آپلود کردند! آرزوی خوشبختی داریم برای این زوج عزیز. در اینجا هم سارا در کنار خواهر تازه عروسش نشسته هست.
839339137 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )منصور ضابطیان چه زیرکانه شب صعود تاریخی به جام جهانی ۹۸ را به کارزار انتخاباتی ربط داد. با اشاره به ضربه مهلکی که آقای ترانه هاي مبتذل به رقیب نامزد مورد نظرش وارده کرده هست!
1613516803 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )لحظاتی پیش بیانیه سرکار خانم شیلا خداداد به مناسبت انخابات ریاست جمهوری روی خروجی وبسایت ها قرار گرفت که جهت قرائت خدمت تان تقدیم می‌گردد.
1488599112 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )بنظر می‌آید آزاده نامداری بیشتر از این که روحانی انتخاب شده، از این که انتخابات در ماه تولد او برگزار شده هست شاد هست.
1979001576 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )سلفی بیژن بنفشه خواه از ساعاتی که چشم به تلویزیون منتظر اعلام نتایج ریاست جمهوری بود.
1076121168 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )سایر مردم ایران تا ساعت ۸ صبح و اعلام نتایج.
2061610069 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )بانو احترام السادات برومند با این تصویر مربوط به تقدیر رئیس جمهور از زنده یاد داوود رشیدی به استقبال انتخابات و نتیجه اش رفت.
557336175 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )امین حیایی و پسرش که باید بیشتر مراقب پست هاي اینستاگرامی وی باشد. وضعیت طوری هست که با خانواده نمی توان وارد صفحه ي دارا شد!
72722278 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )سرمربی بارسلونا و سایر اعضای کادر فنی این تیم.
1456119165 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )محمد نادری در جشن پیروزی روحانی که دیشب در سرتاسر ایران برگزار شد و تمامی قر هایي که در طول ۴ سال در کمر مردم مانده بود خالی شد.
1688522974 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )نسیم ادبی، سودابه بیضایی و رضا اخلاقی راد، در کنار کارگردان فیلم جدید «لِرد»، در مراسم فوتوشوتِ جشنواره بین‌المللی فیلم کن در جنوب فرانسه. جای ترانه علیدوستی در مراسم امسال خالیست که با یک «زهرمار» شور و نشاط را در تمامی فرانسه و ایران بالا ببرد. نسیم ادبی هم خیلی سعی کرده که سنتی و فولک باشد و خاص جلوه کند، ولی متاسفانه عمده پیروز نبوده هست!
1342630499 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )خوشگل بروفه، شایسته ایرانی و سایر دوستانشان با شال هاي بنفش در جشن پیروزی.
714097598 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )کاملا مشخص هست که پول سمانه پاکدل در فرنگ به سِنت هاي واپسین رسیده هست و از پشقاب استیک و سوشی به بشقاب سیب زمینی پشندی رسیده ایم!
986112058 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )سلفی بدون شرح و از روی بیکاری پژمان جمشیدی و پیمان قاسمخانی.
37082741 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )سلفی زانیار با عضو جدید خانواده شان.
1176101825 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )بلایی که امیر یل لرجمند بر سر خود آورده هست را شاهد هستید. از او بعنوان انتخاب دستیاری علیرضا منصوریان در تیم استقلال یاد می‌شود.
81143367 parsnaz com عکس های اینستاگرامی بازیگران و چهره های ایرانی ( تصاویر سری اول )

حتما بخوانید :  شکیلا خواننده ایرانی ، بیوگرافی ، عکس های جدید + دانلود آهنگ