عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضا

تصاویر های ماهواره ای زیبا از کره زمین

عکس های ماهواره ای زیبا : فضانوردان هنگامی که کره زمین را از فضا تماشا می کنند احساس خود را این گونه توصیف می کنند: فقط از فاصله بسیار دور است که می توان وسیع بودن و دور از دسترس بودن همه چیز را درک کرد. “بنجامین گرنت” تعدادی تصاویر ماهواره ای از کره زمین فراهم کرده است که مجموعه ای است در موضوعات صنعت، کشاورزی، معماری و طبیعت.

picture 1 عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضاصحرای ربع الخالی بزرگ ترین صحرای دنیا. این بیابان ۳۵۰۰۰۰ کیلومتر مربع می باشد و بخشی از عربستان صعودی، عمان، یمن و امارات را در بر گرفته است. در مرکز این بیابان تعدادی تشکیلات سخت ایجاد شده که زمانی جای دریاچه های کم عمق بوده است.

تصاویر ماهواره زیبا

picture 2 عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضا(پالم جمیرا) جزیره های مصنوعی نخل دبی که با ۴٫۳ بیلیون یارد مکعب شن و ۷ میلیون تن سنگ ساخته شده اند و حدود جمعیت ۲۶۰۰۰ نفر را در خود جای می دهد.


عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین – تماشای دیدنی های زمین از فضا

picture 3 عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضازمین های کشاورزی در ایالت فلفولانت هلند. در این زمین های مصنوعی که توسط کارگران خلیج زایدرزی ساخته شده است پیاز گل پرورش داده می شود. این جزیره با مساحت ۳۷۵ مایل مربع بزرگ ترین جزیره مصنوعی دنیا به شمار می آید.
picture 4 عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضاکشتی های باری در حال انتظار در ورودی بندر سنگاپور.
picture 5 عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضاتصویر هوایی از خیابان های پاریس مرکزی.
picture 6 عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضابندر والپارایزو در شیلی در دامنه های مشرف بر اقیانوس آرام. این بندر معروف به جواهر اقیانوس آرام است.
picture 7 عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضاماشین های استخراج در معدن روباز Tagebau Hambach در آلمان.
picture 8 عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضاپل گلدن گیت در سان فرانسیسکو کالیفرنیا.
picture 9 عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضاکوهستان Luoping County پوشیده از گل های کلزا در چین.
picture 10 عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضامعدن سنگ آهن در غرب استرالیا.
picture 11 عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضایخچال طبیعی پریتو مورنو در ایالت سانتا کروز در آرژآنتین.
picture 12 عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضابندر آنتورپ در بلژیک دومین بندر بزرگ دنیا.
picture 13 عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضامزرعه بادی ساحلی Middelgrunden در کپنهاگ دانمارک.
picture 14 عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضاتراکم جمعیت بوکا راتون در فلوریدا. بیشتر شهرهای این منطقه در آبراه ها ساخته شده اند.
picture 15 عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضااسپیرال جتی سازه هنر زمینی که توسط روبرت اسمیتسون در ساحل دریای یوتا ساخته شده است.
picture 16 عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضاجزیره مصنوعی Ijsseloog در هلند به عنوان مخزن لجن های آلوده به کار می رود.
picture 17 عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضابزرگ ترین معدن روباز مس دنیا در آنتوفاگاستا، شیلی.
picture 18 عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضاپرورشگاه غذاهای دریایی سطح بندر Luoyuan Bay در ایالت فوجیان چین را پوشانیده اند.
picture 19 عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضااستخرهای Lop Nur در بیابان تاکلاماکان چین. این منطقه مکانی برای فعالیت های کشاورزی می باشد.
picture 20 عکس های ماهواره ای زیبا از کره زمین + تماشای دیدنی های زمین از فضامنطقه Eixample در بارسلونا. اسپانیا. طرح شبکه ای و ساختار آپارتمان های این منطقه معروف است.

حتما بخوانید :  گردشگری جهان با 80 کلیک همراه با دختر 34 ساله ایرانی به نام هانیه + عکس