عکس هوایی فرودگاه های جهان رو از نگاه متفاوت ببینید

عکس های حیرت انگیز هوایی از فرودگاه های مطرح جهان

عکس هوایی فرودگاه : فضانوردها زندگی جالب و عجیبی برای خود دارند و هر کسی نمی تواند به جای آن ها قرار بگیرد. این گونه افراد علاوه بر دارا بودن مهارت های فنی لازم برای ماندن در فضا، گاهی اوقات در حین ماموریت خود به عکاسی می پردازند و تصاویری بی نظیر تهیه می نمایند. ما قبلا در مقاله ای مجموعه از عکس های فضایی را به شما نشان داده ایم و امروز قصد داریم نمونه ای دیگر از آن ها را پیش روی چشمان شما قرار دهیم.

332 w750 عکس هوایی فرودگاه های جهان رو از نگاه متفاوت ببینید

یکی از مکان هایی که از فضا به خوبی نمایان است، فرودگاه ها هستند. آن ها با توجه به وجود ساختمان های صنعتی فراوان و مسیرهای متعدد، کاملا خودنمایی می کنند. به همین دلیل عکس برداری فضایی از آن ها می تواند کار جالب توجهی باشد. همین امر سبب گشته که «توماس پسکِت» فضانورد آژانس فضایی اروپا چنین کاری را انجام دهد و تصاویری خارق العاده تهیه نماید. عکس های زیر مشهورترین فرودگاه های جهان را از دیدگاه یک فضانورد نشان می دهند، دعوت می کنیم به تماشای آن ها بنشینید.

عکس های هوایی فرودگاه های جهان

330 w750 عکس هوایی فرودگاه های جهان رو از نگاه متفاوت ببینیدفرودگاه بین المللی مونیخ را مشاهده می کنید که اطراف آن توسط زمین ها و شهرهای کوچک احاطه شده است.

حتما بخوانید :  بزرگترین شهاب سنگ جهان را اینجا مشاهده کنید + تصاویر جالب

331 w750 عکس هوایی فرودگاه های جهان رو از نگاه متفاوت ببینیدفرودگاه بین المللی کانسای که روی جزیره ای در خلیج اوساکای ژاپن بنا شده است.

332 w750 عکس هوایی فرودگاه های جهان رو از نگاه متفاوت ببینیدفرودگاه بین المللی کویت که روشنایی آن در برابر نور شهر خودنمایی می کند.

333 w750 عکس هوایی فرودگاه های جهان رو از نگاه متفاوت ببینیدفرودگاه بین المللی عدن در کشور یمن، دومین فرودگاه بزرگ این سرزمین به شمار می رود و طول باندهای آن به ۳٫۲ کیلومتر می رسد.

334 w750 عکس هوایی فرودگاه های جهان رو از نگاه متفاوت ببینیدخط سبز رنگ و طولانی که مشاهده می کنید، همان باند فرودگاه سنگال در داکار است.

335 w750 عکس هوایی فرودگاه های جهان رو از نگاه متفاوت ببینیدفرودگاه سانتا کروز که از شلوغ ترین ها در بولیوی به شمار می رود.

336 w750 عکس هوایی فرودگاه های جهان رو از نگاه متفاوت ببینیدفرودگاه جزیره نورفک که ساکنان و مسافران را به سرزمین اصلی استرالیا متصل می کند.

337 w750 عکس هوایی فرودگاه های جهان رو از نگاه متفاوت ببینیدابرهایی که بالای سر فرودگاه لوگان در شهر بوستون شناور هستند.

338 w750 عکس هوایی فرودگاه های جهان رو از نگاه متفاوت ببینیدفرودگاه بین المللی لس آنجلس در کالیفرنیا که بین منطقه مارینا دل ری و ساحل منهتن قرار دارد.

339 w750 عکس هوایی فرودگاه های جهان رو از نگاه متفاوت ببینیدفرودگاه استانبول بزرگترین فرودگاه در کشور ترکیه محسوب می شود.

340 w750 عکس هوایی فرودگاه های جهان رو از نگاه متفاوت ببینیدفرودگاه آلاسکا در شهر انکوریج که توسط جنگل احاطه شده است.

341 w750 عکس هوایی فرودگاه های جهان رو از نگاه متفاوت ببینیدفرودگاه بین المللی غردقه مصر که با صحرا در هم آمیخته شده است.

342 w750 عکس هوایی فرودگاه های جهان رو از نگاه متفاوت ببینیدفرودگاه بین المللی بوینس آیرس که در کنار شهر قرار دارد.

343 w750 عکس هوایی فرودگاه های جهان رو از نگاه متفاوت ببینیدفرودگاه لاگواردیای نیویورک نیز همین موقعیت را داراست.

344 w750 عکس هوایی فرودگاه های جهان رو از نگاه متفاوت ببینیدفرودگاه بین المللی دالاس فورت ورث که وسعت آن از تمام جزیره منهتن بیشتر است و چهارمین فرودگاه بزرگ جهان به شمار می رود.


حتما بخوانید :  سریال هرگز تسلیم نمی شوم + داستان و عکس های بازیگران سریال ترکی